Skocz do zawartości

Lincz wymierzony na moją osobę


HEYAH

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatniej nocy śnił mi się dość rozbudowany sen.

Akcja dzieje się w moim liceum, lekcja języka polskiego. Wchodzę do sali spóźniony, dosiaduję się do koleżanki, która niezbyt jest z tego zadowolona. Wybucha między nami kłótnia. Nauczyciel próbuje nas uspokoić i pogodzić, lecz bezskutecznie. Druga koleżanka zaczęła mnie o coś oskarżać, pełen nerwów przyłożyłem jej otwartą ręka w twarz. Wybuchłem szyderczym śmiechem, wyszedłem pod tablice i zacząłem prowokować nauczyciela. Belfer przyłożył mi pięścią w twarz. Stałem nadal prosto, tak jakbym czekał aby uderzył mnie jeszcze raz. W tym czasie nauczyciel usiadł i powiedział uczniom, że mogą się na mnie wyżyć. W tym momencie w sali pojawiło się więcej osób, znajomi, gorsi koledzy, etc. kolejno zaczęli podchodzić i mnie okładać pięściami. Stałem nieruchomy, zadowolony z przebiegu wydarzeń. Niektórzy koledzy lekko uderzali w moją twarz, tak jakby sobie to wcześniej ustalili. Staną obok mnie kolega. Ja z szyderczym uśmiechem spojrzałem na nauczyciela, mówiąc mniej więcej tak: Myślisz, że ot tak możesz pozwolić sobie stawienie się przeciwko mnie? Wiesz co grozi nauczycielowi za pobicie ucznia i podżeganie innych uczniów do linczu? Trochę lat sobie posiedzisz w pierdlu. Wiec, że w ciupie nie lubią "artystów" takich jak ty. Wskazałem na kolegów, którzy stali obok mnie, kończąc: Sądzisz, że oni przestraszą się Ciebie i przestaną być wobec mnie lojalni?. Sen się skończył.

 

Dodam, że tego nauczyciela akurat lubię i nic do niego nie mam. Do koleżanek, z którymi się kłóciłem również nic nie mam, zatem ten sen na pewno nie wiąże się o moim stosunku do tych osób.

 

Ciekawi mnie ten sen, jakby mnie nie interesował nie marnowałbym klawiatury na napisanie tego tematu ;)

 

Proszę o interpretacje ;)

 

Pozdrawiam

HEYAH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...