Jump to content

Dar uwodzenia w zodiaku


Pysiaczek
 Share

Recommended Posts

Koziorożec

 

Znakiem Koziorożca rządzi Saturn. Planeta ta najczęściej niesie ze sobą zmartwienia, pech w życiu, a często "samotność wśród ludzi". Niesie również mądrość zdobywaną bolesnym doświadczeniem, prowadzi do refleksji i analizy własnej osobowości, zdolność do koncentracji, cierpliwość i pracowitość. Koziorożec utożsamia najbardziej skomplikowany charakter człowieka, który zamknięty w sobie, nieufny wobec ludzi, zimny uczuciowo, może sprawiać wrażenie wyobcowanego. Człowiek ten na ogół ma jednak głębokie życie wewnętrzne, którego nie chce i nie potrafi uzewnętrzniać. Tę głębię psychiki można dostrzec u Koziorożców - twórców poprzez charakter ich twórczości, najczęściej smutnej, pogrążonej w refleksjach, nie dla wszystkich zrozumiałej. Koziorożce mają zazwyczaj dużą ambicje i bardzo często dochodzą do prestiżowych pozycji w społeczeństwie lub w swoim otoczeniu. Mają predyspozycje do egoistycznego postępowania. Sprawy innych ludzi najczęściej ich mało obchodzą, a na drodze do swojej kariery zawodowej potrafią bez żenady wykorzystywać najbliższych.

 

Pani spod znaku Koziorożca - bardzo ciężko jest jej oddać się uczuciom. Jako dorastająca panna swoje dziewictwo pragnie dobrze zainwestować, a później długo obraca każdy pieniądz zanim go wyda, tak samo długo myśli zanim zdecyduje się na poważny romans. Od wybranego partnera żąda bezwarunkowej wierności i podporządkowania życia domowego jej planom. A plany te, to albo kariera zawodowa, albo pełna dominacja w domu. Jest lojalna i wierna. W każdej sytuacji życiowej można na niej polegać. Sprawy seksu są dla niej trzeciorzędne. Czasami na starość przyśnią się jej młodzi i seksowni chłopcy, ale praktyczna realizacją tych snów jest raczej mało prawdopodobna, ponieważ po pierwsze uroda już się kończy, a po drugie żal jej pieniędzy.

 

Pan spod znaku Koziorożca - Unika okazywania wzruszeń i namiętności. W młodości sex go bardziej bawi niż podnieca. Nie wie nic lub wie niewiele o uwodzeniu kobiet, wysublimowanym klimacie erotycznym, rozterkach i awanturach miłosnych Długo się będzie zastanawiał zanim zaproponuje kobiecie małżeństwo, choć ożeniłby się najchętniej z wytwórnią papierów wartościowych. Jako mąż będzie wierny i lojalny, ale wymagania będzie miał ogromne. On i jego sprawy mają być zawsze pierwszoplanowe. Nigdy nie zaryzykuje życia rodzinnego, nawet dla najbardziej oszałamiającej przygody. Dla zaspokojenia jego niewygórowanych potrzeb seksualnych żona mu w zupełności wystarcza.

 

 

 

Wodnik

 

Ludzie urodzeni w tym znaku na ogół nie pragną wielkiego bogactwa ani władzy, a jeżeli to uzyskują, to w wyniku oryginalnych posunięć i nowatorskich pomysłów, ale nigdy majątek i władza nie są celem ich życia. Oryginalne i szersze spojrzenie na sprawy życiowe powoduje, że ludzie ci bywają czasami niezrozumiani. W miłości nie przejawiają specjalnego temperamentu, dla nich rzeczą najważniejszą jest porozumienie duchowe. Podstawowym kryterium wyboru partnera przez Wodnika jest jego intelekt Wodniki na ogół są otwarci na wszelkie formy miłości, nie przerażają ich żadne dewiacje, tak w seksie jak i w życiu ciągle poszukują nowości. W trwałym związku Wodnik zawsze pozostanie indywidualistą, który podświadomie boi się utraty wolności, za to zazdrość u Wodników jest rzeczą rzadką.

 

Pani spod znaku Wodnika - Z uwagi na błyskotliwy intelekt, niekonwencjonalne i niekiedy śmiałe zachowania, panie Wodniki mają duże powodzenie wśród mężczyzn. Ale oszuka się ten, kto od razu liczy na sukces w zalotach. Wybrańcy łych kobiet muszą imponować rozumem i nietuzinkowym sposobem bycia. Należy pamiętać, że panie z pod tego znaku są mistrzyniami w niedotrzymywaniu obietnic seksualnych. Pani Wodnik w miłości najczęściej jest perfekcjonistką o niesłychanie liberalnym podejściu do spraw uczuć i niekonwencjonalnych form miłości. Nie gorszy jej, ale często podnieca fakt mnogości doświadczeń seksualnych partnera. Również bardzo ją może zafascynować tajemniczość kochanka. Z wyrażaniem prawdziwych uczuć najczęściej zwleka.

 

Pan spod znaku Wodnika - Sprawy objęte seksem są u panów Wodników są najczęściej spychane na dalszy plan, chyba, że chodzi o zaspokojenie ciekawości. Wprawdzie temperament ma tylko przeciętny, ale marzy o fascynujących przygodach, nietuzinkowych doznaniach erotycznych, natomiast małżeństwa najczęściej będzie unikał. Jeżeli już się ożeni, to w żonie będzie szukał przyjaciela, zrozumienia, a nie zmysłowego wyrafinowania, które nie jest mu potrzebne. Zawsze będzie robił coś na opak, łamał konwenanse, ale naprawdę będzie czuł niedosyt czegoś, czego sam nazwać nie potrafi.

Link to comment
Share on other sites

Ryby

 

Ryby pragną żyć w świecie nastrojów, emocji i uczuć. Sprawy duchowe najczęściej u nich przeważają nad problematyką materialną, ale świat ich zmusza do realnego patrzenia na życie. Z presji tych dwu, tak odmiennych nacisków powstają najróżnorodniejsze charaktery ludzi urodzonych w znaku Ryb. Tym niemniej, Ryby zawsze żyją głębokim życiem wewnętrznym i z tego powodu bywają często niezrozumiałe dla innych osób. Zawsze będą podatne na silne emocje uczuciowe, zwłaszcza w miłości i we wszystkich dziedzinach sztuki. Niebywała intuicja i wysoka, najczęściej inteligencja pozwala im bezbłędnie odczuć zarówno specyfikę sytuacji, w której się znaleźli, jak i nastawienie do nich osób trzecich.. Do pracy, której nie lubią potrafią się przemóc, ale nudne i systematyczne zajęcie wymaga od nich o wiele więcej wysiłku niż od przedstawicieli innych znaków. W dziedzinach artystycznych Ryby sanie do pokonania. Statystycznie najwięcej wielkich, natchnionych artystów jest urodzonych w tym znaku. Ryby posiadają również duże predyspozycje do mistyki, okultyzmu, nauk paranormalnych.

 

Pani spod znaku Ryb - Tak jak każda kobieta pragnie legalnego, bezpiecznego związku, jest jednak pełna sprzeczności. Wybujała uczuciowość, wielka wyobraźnia, skłonność do egzaltacji, powodują że nie zawsze oczekiwania dadzą się pogodzić z realną rzeczywistością. Z jednej strony pani Ryba będzie u mężczyzny szukać siły i poczucia bezpieczeństwa, z drugiej natomiast boi się pełnej konfrontacji z ostrym męskim seksem, bo naruszył by on jej ochronną warstwę marzeń i egzaltacji. Ryba bardzo często przejawia skłonności do miłości platonicznej, wyidealizowanej, ale pełnej romantyzmu. Stąd też często przejawia skłonności do uczuć dziwnych, zazwyczaj niespełnionych, lub odbiegających od norm mieszczańskich. W porywach miłosnych Ryby są zdolne do ponoszenia największych ofiar, potrafią się zdobyć na heroizm o niespotykanej sile, którego źródłem nie jest fizyczna siła człowieka, ale jego hart i moc ducha.

 

Pan spod znaku Ryb - Żyje swoim światem wewnętrznym, przykrytym pozorami realności. Życie erotyczne ma zazwyczaj urozmaicone, nigdy jednak do końca nie odkryje swojego tajemniczego usposobienia, nierealnych marzeń i wewnętrznego osamotnienia. Na ogół preferuje kobiety silne i niezależne, bowiem one wiedzą, czego chcą i stąd układ taki jest mniej absorbujący. Nie potrafi u kobiety wywołać poczucia, że jest w pełni kochaną, ale potrafi stworzyć nastrój, rozmarzyć uwodząc pięknymi słowami i niezapomnianym nastrojem. Ma mnóstwo przyjaciół. Jeżeli jest artystą, to będzie imponować swoim talentem i odmiennym sposobem myślenia. Idealny kolega do rozmowy o sztuce, do kieliszka i na weekend. Często można go podziwiać, ale nie zawsze można na nim polegać, zwłaszcza w odniesieniu do monotonnych i uciążliwych obowiązków małżeńskich.

 

 

Baran

 

Baran jest śmiały w działaniach jeśli pragnie podbić czyjeś serce. Czym trudniejsza zdobycz tym wykazuje większy zapał i zaangażowanie. Nie boi się rywali wręcz przeciwnie podnieca go perspektywa walki, czym cięższe zwycięstwo tym bardziej je ceni.

 

Pan spod znaku Barana – nie bez przyczyny kobieta dla niego jest jak forteca do zdobycia, przecież ma na niego wpływ bóg wojny – Mars. Dlatego nigdy nie walczy bez odpowiedniej broni, wie czym ująć kobietę, wynajmie ekskluzywną limuzynę, kupi bukiet róż i zaprosi swą wybrankę na wystawną kolację. W miłości kieruje nim pożądanie i dopóki obiekt jego uczuć nie ulegnie będzie adorował, rozpieszczał i zaskakiwał na wszelkie sposoby. Niestety kiedy osiągnie zwycięstwo szybko się nim nudzi i robi się dość leniwy w działaniu. Niejedna Pani może zauważyć postępującą z dnia na dzień obojętność. Jednak jeśli któraś z pań chce zdobyć pana Barana nie może pokazać zainteresowania. Bycie w jego otoczeniu ale w otoczce tajemnicy to sygnał dla niego, że przyszedł czas do „boju” , wtedy sam zaczyna zabiegać. A tym będzie dłużej zabiegał im okres miłosnych zalotów będzie trwał dłużej, dlatego wobec pana Barana należy zachować nieprzystępność.

 

Pani spod znaku Barana – walczy zacięcie o swojego wybranka i jest skłonna podjąć największe ryzyko by zdobyć jego miłość. Nie jest taka kochliwa jak pan Baran ale bywa skłonna do miłosnych przygód. Jest jednak bardziej stała w uczuciach. Niekiedy chce narzucić partnerowi swoją miłość, lubi dominować co niejednokrotnie spotyka się ze sprzeciwem i zostaje odrzucona. Lecz mimo niepowodzeń nie rezygnuje szybko, próbuje postawić na swoim, choćby znów miało przynieść jej to rozczarowanie. Pan który zapragnie zdobyć panią Baran musi postawić na indywidualność, jeśli będzie wyróżniał się z tłumu sama się nim zainteresuje. Lubi tajemniczych mężczyzn, wręcz chłodnych w obyciu, bo zdobywanie musi mieć dla niej poczucie wyzwania.

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Byk

 

Byk jest prostolinijny, pełen uroku, tajemniczej zmysłowości co sprawia, że nie sposób mu ulec. Jego bliskość jest wręcz pożądana mimo, że wzburza zmienne uczucia, z jednej strony niepokój a z drugiej bezpieczeństwo. Można powiedzieć, że ma wrodzony dar uwodzenia ale nie wykorzystuje go, działa bezpiecznie, etapami, najpierw musi poznać grunt zanim zacznie zabiegać o uczucie.

 

Pan spod znaku Byka – jeśli pojawi się obiekt jego zainteresowania najpierw musi wybadać grunt, jeśli okaże się bezpieczny zaczyna zabiegać ale w subtelny sposób. Nie lubi flirtować gdyż uważa to za ryzykowną grę dlatego działa otwarcie. Jest sentymentalny, wręcz romantyczny i trochę powolny w swych działaniach. Długo adoruje swoją wybrankę okazując jej zainteresowanie przy lada okazji. Stawia na czyny : kwiaty, prezenty, niespodzianki. Nie wypowie deklaracji słownych dopóki nie będzie pewny swych uczuć. A zastanawia się długo. Pani może zdobyć jego serce uwydatniając swoją kobiecość. Piękne stroje, które odsłonią troszkę ciała działają na jego zmysły. Najlepszy sposób to przez żołądek do serca, jest wytrawnym smakoszem i dla niego dobra gospodyni to skarb bo przecież w swojej wybrance widzi swoją przyszłą żonę, która będzie miała zadbać o dom.

 

Pani spod znaku Byka – ufa swoim emocjom i sercu. Ma olbrzymi urok osobisty i wie, jak z niego korzystać. To urodzona uwodzicielka. Jeśli zobaczy obiekt zainteresowania przyodziewa lekkie, zwiewne suknie, by podkreślić swoje wdzięki. Zdaje sobie sprawę, że łatwo trafić przez żołądek do serca mężczyzny, więc skrupulatnie wykorzystuje ten fakt. Buduje harmonię barw u siebie w mieszkaniu, co działa relaksująco i odprężająco u mężczyzn.

 

Bliźnięta

 

Bliźnięta uwodzą dla sztuki, jakby zmuszała je do tego potężna, nadprzyrodzona siła. Uwielbiają flirtować i robią to z wrodzoną lekkością ale także z pewną beztroską. Potrafią rozpalić najbardziej oziębłe serca, lecz rozkochanym nie pozwolą zgłębić swej złożonej osobowości i tylko czasami ktoś dostrzeże, z jak powierzchownym człowiekiem ma do czynienia.

Pan spod znaku Bliźniąt – to doskonały organizator romantycznych spotkań z kobietami. Zawsze znajdzie jakieś urokliwe miejsce, by zabrać tam wybrankę swego serca. Jest pogodnie nastawiony, więc i czas łagodnie się z nim obchodzi. Wygląda na dziesięć lat młodszego od swych rówieśników. Jest to na pewno olbrzymi atut w walce o serca pięknych kobiet. Pani, która chce zdobyć pana spod znaku Bliźniąt, powinna zwrócić jego uwagę swą odmiennością, improwizować i zaskakiwać go i starać się nie zanudzić. Musi być błyskotliwa, inteligentna i sprawiająca wrażenie zmiennej. Niechaj pamięta też, że warto zbudować wrażenie, że drugiej takiej nie znajdzie.

 

Pani spod znaku Bliźniąt – to osoba czarująca, szykowna i elegancka aż ciężko nie zwrócić na nią uwagi. Jedni uważają ją za czarodziejkę, a ci, których odrzuciła, za kokietkę. Jest to urodzona dusza towarzystwa za co cenią ją znajomi i bliscy. Potrafi także okazać czułość i wrażliwość, gdy ktoś się jej zwierza. Aby uwieść panią spod znaku Bliźniąt, trzeba walczyć o nią i traktować jak królewnę z bajki. To ona musi grać pierwsze skrzypce, bo podrzędne role absolutnie jej nie odpowiadają. Kiedy zapragnie poczuć się bezpiecznie, należy wziąć ją w ramiona, które muszą być silne, gdy tego chce, a delikatne i łagodne gdy zmieni się jej nastrój.

Link to comment
Share on other sites

Rak

 

Rak uwodzi ale w sposób ostrożny, skryty, jest nieufny bo musi dobrze sprawdzić wszystko co nowe. Kiedy zabiega o względy jest to sygnał dla drugiej strony, że znalazł swoją połówkę, przyszłego partnera. Nie wdaje się w flirty i romanse. wykazując komuś zainteresowanie myśli o tej osobie poważnie bowiem jego życiowym celem jest założenie rodziny.

 

Pan spod znaku Raka – ma w sobie sporo cech żeńskich więc w sposób naturalny pozyskuje sobie względy kobiet. Lubi się nimi otaczać ale nie potrafi flirtować, z uwielbieniem natomiast im ojcuje. Ma bardzo dobrą intuicję więc niejednokrotnie potrafi zaskoczyć trafnością wyboru prezentu. Stara się ją dobrze poznać dlatego jest doskonałym słuchaczem i obserwatorem. Kiedy dokona wyboru, swoją wybrankę uważa za cud natury, wyjątkową i jedyną. Uwielbia ją ponad wszystko ale bywa zazdrosny. Dlatego może ją nagle zaskoczyć i poprosić o rękę, a to wszystko po to by nie tracić przyszłej matki swoich dzieci . Potrafi kochać, jest wiernym i dbających o dom i rodzinę mężem, choć czasem narzuca swoją wolę. Pani która zapragnie zdobyć pana Raka musi również posiadać uwielbienie dla spraw rodzinnych i tradycji. Jeśli zdobędzie szacunek jego matki i sama go jej okaże z pewnością jej szanse wzrosną.

 

Pani spod znaku Raka – jest zmysłowa, obdarzona wielką intuicją , sztukę uwodzenia ma w jednym palcu. Zniewala swoją kobiecością. Z pozoru krucha, niedostępna i nieśmiała ale inteligentna . Lubi mężczyzn dojrzałych i delikatnych. Trzeba długo cierpliwie zabiegać o jej względy, aby rozbudzić jej zmysły i pożądanie. Pan który zechce zdobyć panią Rak musi ją podziwiać, wręcz wielbić. Stworzyć wokół niej miłą i bezpieczną atmosferę. Warto zrobić jej niespodziankę i zaprosić na romantyczną kolację przy świecach, podarować bukiet kwiatów i biżuterię . Przede wszystkim należy uzbroić się w cierpliwość bo Pani Rak lubi chować swoje uczucia pod pancerzem obojętności.

 

 

Lew

 

Lew swoje zaloty traktuje jak grę aktorką, wtedy wciela się w rolę uwodziciela doskonałego. Zawsze otacza go tłum wielbicieli i wielbicielek. Zwraca na siebie uwagę i wzbudza ogólny podziw. Jednak prawdziwe uczucia ciężko mu przychodzą, nie potrafi się otworzyć i pokazać swojego prawdziwego oblicza.

 

Pan spod znaku Lwa – kobiety jego zaloty przyjmują za wyróżnienie i żadna pani ich nie odrzuci. Wybiera jednak kobiety piękne, zadbane, dobrze ubrane. Lubi spełniać zachcianki swojej wybranki i co chwila obdarza ją kosztownym prezentem. Brakuje mu jednak odwagi w okazywaniu uczuć, w swych działaniach bywa więc sztuczny i niedostępny. Pani która zachce zdobyć serce Lwa musi być otwarta, energiczna, pewna siebie i wzbudzać powszechne zainteresowanie. Jednak żeby rozkochać pana Lwa musi mu schlebiać, podziwiać, traktować jak gwiazdę. Być może przy odrobinie dobrej woli, Lew odważy się w końcu wpuścić ją do swojego życia.

 

Pani spod znaku Lwa – ma w sobie wrodzony urok i blask, którym poraża swojego wybranka. Zna swoją wartość, przecież wciąż pojawia się nowy adorator. Nawet największy twardziel ulega jej zalotom. Jest wymagająca ale nie lubi ceremonialnego okazywania uczuć. Pan który chce zdobyć serce Lwicy niech obdarzy ją naszyjnikiem z diamentami. Drogie prezenty są cenniejsze od deklaracji słownych. Kiedy zdobywa zamienia się w aktorkę więc lubi lśnić i czuć się wyjątkowa.

Link to comment
Share on other sites

Panna

 

Panna w swych zalotach nie potrafi być uwodzicielka i zalotna, uczucia są dla niej ważne ale kieruje się rozsądkiem i wnikliwą analizą. Nie znosi chaosu i niejasnych sytuacji. Odrzuca sytuacje w których niczego nie można przewidzieć i z góry zaplanować. Postępuje zgodnie z zasadami i nie wyrzeknie się ich dla miłości.

 

Pan spod znaku Panny – jest prostolinijny w swych działaniach ale tym zyskuje zaufanie swojej wybranki. Jego zaloty są delikatne, wyważone, zamiast deklaracji słownych woli pokazać swoje zainteresowanie wręczając praktyczny prezent. Doceni go domatorka otrzymując robot kuchenny zakupiony po okazyjnej cenie. Próbuje być romantykiem ale pełen zasad i chłodnej kalkulacji wprosi się do herbatę do domu wybranki. Ale przynajmniej wtedy pani może liczyć na pocałunek, bo pan Panna nigdy tego nie uczyni w miejscu publicznym. Pani która chce zdobyć serce pana Panny musi wykazać się oszczędnością i zaradnością. Jeśli będzie wielbicielką zdrowego trybu życia z pewnością zyska jego uwagę.

Pani spod znaku Panny – jest skromna, wstydzi się wykorzystać swój wewnętrzny urok i urodę by zdobyć serce wielbiciela. Nie zobaczymy pani panny w kusej spódnicy i makijażu. Stara się zwrócić na siebie uwagę pokazując jaka jest potrzebna i niezastąpiona. Czasem potrafi kokietować ale w sposób subtelny, potrafi rzucić komplement by przypodobać się wybrakowi. Nie lubi drogich prezentów, nie da się kupić jej uczuć. Da szanse panu, który okaże jej wsparcie, przyjaźń i serce.

 

 

Waga

 

Waga ma wrodzony dar uwodzenia. Wystarczy, że otworzy usta, zrobi nawet delikatny gest czy ruch a już obok niej pojawia się oszołomiony marzyciel pragnący zdobyć serce Wagi. Zdobywanie nie jest więc dla niej trudną sztuką, gdzie by się nie podbija zdobywa serca i często bywa obiektem westchnień i szalonej zazdrości.

 

Pan spod znaku Wagi – jest zwykle przystojny, zadbany, dobrze wychowany i tym urzeka swoją wybrankę. Nieskazitelne maniery, uprzejmość sprawiają, że topnieje niejedno lodowate serce. Kocha flitować i czasem robi to bezwiednie, nie zdając sobie sprawy jakie wrażenie robi i jak potrafi rozkochać. Podobają mu się kobiety piękne, o stonowanym głosie i nienagannie dobranym eleganckim stroju. Pani która chce zdobyć serce pana Wagi musi być damą w każdym calu ale nie zapominać o otaczaniu wokół siebie wyrafinowanej i zmysłowej atmosfery.

Pani spod znaku Wagi – uwielbia flirtować i wychodzi jej to doskonale. Jest otwarta i pełna entuzjazmu. Potrafi obdarować pocałunkiem niejednego adoratora i ciężko jej się zdecydować, którego wybrać. Każdy jest tak samo ważny i cierpi jeśli przychodzi chwila zerwania. Wokoło niej zwykle bywa kilka rozpalonych męskich serc ale wciąż szuka kolejnego, z którym zdecyduje się spędzić swoje życie. Pan który zdecyduje się zdobyć serce Pani Wagi musi liczyć się z wydatkami, uwielbia otrzymywać prezenty. Zainteresuje się panem konkretnym, o silnym charakterze ale łagodnym w obyciu. Jeśli na urodziny ofiaruje jej flakon ulubionych perfum z pewnością jego szanse wzrosną.

Link to comment
Share on other sites

Skorpion

 

Okazywanie uczuć przychodzi Skorpionowi z wielkim trudem. Ma on duży temperament seksualny, ta sfera życia jest dla niego ogromnie ważna. Skorpiony lubią zaspokajać swoje potrzeby cielesne, dobrze zjeść i zabawić się. W uczuciach jest powściągliwy, ciężko go zrozumieć, jednak jak już się naprawdę zakocha, to jest oddany i czuły, gotowy do poświęceń. Osoby w tym znaku są bardzo zazdrosne o partnera, co może być trudne do zniesienia dla tej drugiej osoby. Skorpion nie wybacza doznanych krzywd, jest bardzo pamiętliwy, wymagający, krytyczny, często się dąsa, milknie i ciężko go wtedy rozgryźć, bo Skorpiony są raczej oszczędne w słowach.

 

Pani spod znaku Skorpiona - chętnie puszczają wodze swojej fantazji. Z uległej niewolnicy przemieniają się we władczynie ciał i serc wielkich władców; doprowadzają mężczyzn do szaleństwa, same kontrolują sytuację. Koziorożec lub Byk chętnie poddałby się tym słodkim torturom.

 

Pan spod znaku Skorpiona - Zakochany pragnie kobiety oddanej mu na absolutną wyłączność i będzie o to walczył wykorzystując swoją przenikliwość i strategiczne talenty. Sam gwałtownie porzuca kobiety ale jest bardzo zazdrosny gdy w polu widzenia ukochanej, pojawi się inny mężczyzna. Stad też dramaty, zerwania i powroty stanowią integralną część życia Skorpiona. Skorpion musi zdobywać. Pożądana kobieta jest dla niego przedmiotem fascynacji, tajnych pragnień i uniesień tak długo, dopóki jej nie uwiedzie, a następnie się nianie znudzi Łatwe zdobycze go nie interesują. Na przykład zostawiony samotnie w domu przez urlopującą żonę wcale nie będzie jej zdradzać, ale nie oprze się dreszczykowi emocji, żeby w saloniku nie skłonić do seksu najlepszej przyjaciółki żony akurat wtedy, gdy żona w kuchni przygotowuje zakąski

 

 

Strzelec

 

Strzelcem rządzi Jowisz, który swoim podopiecznym daje wszystko w obfitości. Dużo znajomych i przyjaciół. Dużo kłopotów i niespodzianek w życiu, wydarzeń dobrych lub złych, ale zawsze trudnych do przewidzenia. Dużą szlachetność i statystycznie "największe w Zodiaku" poczucie uczciwości, co zazwyczaj przeszkadza w robieniu kariery. Otwartość na rzeczy nowe, duże szczęście do podróży, a także duży, choć czasami ukryty pociąg do hazardu i do nałogów. Bóg Bogów dał im także wielki temperament erotyczny i duże szczęście, które mu sprzyja podczas niezliczonych romansów. Mają też często szczęście do ożenków bogatych, lub niosących inne wymierne korzyści Wybrańcy Strzelca są najczęściej pracowici, odważni i praktyczni, często ce****e ich duża przedsiębiorczość, mają doskonały kontakt z ludźmi. Strzelec wspaniale się czuje w zgranym kolektywie, jest lubiany i często odnosi sukcesy zawodowe.

 

Pan spod znaku Strzelca - To wspaniały kochanek i nie najlepszy mąż. Za to świetny kompan i wyjątkowo gościnny gospodarz. Stabilność uczuć jest dla niego sprawą bardzo trudną do zrozumienia. Działa pod wpływem impulsów, ale za to jest bardzo romantyczny, uwodzicielski i otwarty. Uczuciowo potrafi się angażować w kilka związków jednocześnie i być zarazem przekonanym o swoich szczerych i prawdziwych intencjach. Strzelec jest nieustannie zakochany - od przedszkola do późnej starości Zawsze elegancki, pachnący, z wielkim wdziękiem, lekkością i finezją potrafi uwodzić co piękniejszą dziewczynę i to w taki sposób, że ona sama nawet nie będzie wiedziała jak to się stało, że znalazła się w jego łóżku. Strzelec ma ogromne potrzeby erotyczne i nieodmienną ochotę na zmiany. Jako dyrektor na pewno często będzie wymieniał sekretarki, jako profesor będzie oceniać studentki nie tylko pod kątem ich wiedzy, jako pilot wycieczki na pewno nie przepuści żadnej ładniejszej turystce. Podczas wyjazdu służbowego Strzelec z dużym prawdopodobieństwem skorzysta z usług panienek przy szosie, a później ginekolog kiwając głową będzie podejrzewał jego żonę o Bóg wie jakie bezeceństwa. W tym wszystkim jest jednak aspekt pocieszający. Strzelec na ogół boi się straty domu i rodziny.

 

Pani spod znaku Strzelca - powiedzenia że "ktoś stracił dla niej głowę" najpewniej można wnioskować, że była to pani Strzelec. W każdych warunkach będzie fascynować swoją osobowością, bowiem emanują z niej niewyczerpane pokłady namiętności i wyobraźnia erotyczna. Lubi sex ostry, dynamiczny, potrzebne jej są zmiany i urozmaicenie. Robi zawsze to, na co ma ochotę. Urocza w stosunkach towarzyskich, dowcipna, miła, koleżeńska, rzadko kiedy jest zazdrosna. W kontaktach z mężczyznami jest bezpośrednia i zawsze podniecająca. Do późnych lat będzie przyciągać mężczyzn swoim sposobem bycia. Mężczyźnie, który akurat jest z nią potrafi przekazać swój optymizm, pobudzić do działania, ukazać nowe doznania. Niestety wierność nie jest jej najmocniejszą stroną. Zakochana będzie wierna temu jedynemu tak długo, dopóki on nie zacznie zawężać jej wolności, zamiłowania do podróży, wesołego i kosztownego towarzystwa, słowem ograniczać jej przestrzeni życiowej. Wówczas może mieć jeszcze trzech innych panów jednocześnie, przy czym żaden nie będzie nic wiedział o istnieniu pozostałych.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rokka

 

Wodnik

 

 

 

Pani spod znaku Wodnika - Z uwagi na błyskotliwy intelekt, niekonwencjonalne i niekiedy śmiałe zachowania, panie Wodniki mają duże powodzenie wśród mężczyzn. Ale oszuka się ten, kto od razu liczy na sukces w zalotach. Wybrańcy łych kobiet muszą imponować rozumem i nietuzinkowym sposobem bycia. Należy pamiętać, że panie z pod tego znaku są mistrzyniami w niedotrzymywaniu obietnic seksualnych. Pani Wodnik w miłości najczęściej jest perfekcjonistką o niesłychanie liberalnym podejściu do spraw uczuć i niekonwencjonalnych form miłości. Nie gorszy jej, ale często podnieca fakt mnogości doświadczeń seksualnych partnera. Również bardzo ją może zafascynować tajemniczość kochanka. Z wyrażaniem prawdziwych uczuć najczęściej zwleka.

 

 

 

Oj dużo w tym racji ha ha ha ha

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
 • 1 year later...
 • 3 weeks later...

Również potwierdzam co do Bliźniąt.

 

"Kiedy zapragnie poczuć się bezpiecznie, należy wziąć ją w ramiona, które muszą być silne, gdy tego chce, a delikatne i łagodne gdy zmieni się jej nastrój."- lepiej ująć się tego nie da :)

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...

JAKIM ON JEST PODRYWACZEM?

 

BYK

"Czy zechciałabyś ze mną chwilę porozmawiać? Twoje oczy i rysy twarzy zdradzają, że jesteś wyjątkowo inteligentna". To esteta. Ale choć jest tak czuły na fizyczne piękno, na początku wcale się z tym nie zdradzi. Będzie próbował uwieść cię tym, że docenia zalety twojego umysłu.

 

BLIŹNIĘTA

"Kiedy widzę kogoś tak niezwykłego jak ty, jestem wdzięczny losowi, że jeszcze się nie ożeniłem". To uroczy, słodki drań, pełen chłopięcego wdzięku. Kochliwy, lecz niestały. Beztrosko spóźnia się na randki, zapomina o kwiatach i portfelu, za to szybko cię w sobie rozkocha.

 

 

Źródło: "Księga wróżb i magii"

Link to comment
Share on other sites

JAKIM ON JEST PODRYWACZEM?

 

RYBY

"Patrzyłem na nocne niebo, szukając swojej szczęśliwej gwiazdy. Tymczasem ona była tu, na ziemi." Urodzony romantyk. Namówi cię do przedzierania się przez gęste krzaki, bo wczoraj usłyszał tam śpiew słowika. Będzie pisał do ciebie wiersze miłosne i sam je deklamował. Z różnym, oczywiście, skutkiem.

 

BARAN

"Jennifer Lopez jest przy tobie szarą myszką. Rozpalasz mnie do białości." Nie spodziewaj się po nim subtelności. To narwaniec i lubi sprawdzone teksty. Nie będzie miał oporów, by zaczepić cię na ulicy i, jeśli naprawdę mu się spodobasz, łatwo się nie zrazi.

 

Źródło: "Księga wróżb i magii"

Link to comment
Share on other sites

JAKIM ON JEST PODRYWACZEM?

 

RAK

"Przepraszam, zgubiłem swój numer telefonu. Czy mogłabyś pożyczyć mi swój?" Spróbuje cię uwieść tekstami, które wydają mu się szalenie dowcipne. Niestety, zwykle tylko jemu. Chciałby być uważany za niezwykle tajemniczego, niedostępnego i odpornego na kobiece wdzięki. I właśnie tym cię zdobędzie. A potem będzie cię wprost nosił na rękach.

 

LEW

"Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy mam obok ciebie przejść jeszcze raz?" Klepie tanie teksty, ale jest przy tym niezwykle przekonujący. Wie, czym ująć kobietę i bez skrępowania wyraża podziw dla jej urody i inteligencji. Owinie sobie wokół palca także twoją matkę i babcię. Ten wysiłek zaowocuje ogólnym rodzinnym zachwytem nad panem Lwem.

 

Źródło: "Księga wróżb i magii"

Edited by werona
Link to comment
Share on other sites

JAKIM ON JEST PODRYWACZEM?

 

PANNA

"Dopiero kiedy cię zobaczyłem, odzyskałem nadzieję na lepsze jutro". Uwielbia grać zagubionego chłopczyka. Wierzy, że zlitujesz się nad nim i weźmiesz pod opiekę. Na randce będzie uroczy i postara się podbić cię intelektem, nie kasą.

 

WAGA

"I jak tu nie wierzyć w anioły. Właśnie jeden ukazał się moim oczom." Lubi grać rolę poety, popisuje się swoim zmysłem estetycznym. Zaciągnie cię do galerii sztuki, muzeum, a dopiero później do sypialni. Sprawdzi się także w roli "przyjaciółki". Liczy na to, że bez reszty ulegniesz fascynacji jego osobą.

 

Źródło: "Księga wróżb i magii"

Link to comment
Share on other sites

JAKIM ON JEST PODRYWACZEM?

 

SKORPION

"U ciebie czy u mnie?". Chodzący konkret. Stara się nie tracić czasu na zbędne, jego zdaniem, zaloty. On musi dostać cię natychmiast! A jeśli nie ulegniesz od razu, roztoczy przed tobą cały swój czar i przekonasz się, że masz do czynienia z uwodzicielem klasy światowej.

 

STRZELEC

"Wierzyłem, że odnajdę cię wśród milionów kobiet. I teraz oto stoisz przede mną!" Jest bardzo pomysłowym podrywaczem. A poza tym doskonałym kompanem, z którym beztrosko spędzisz czas. Przy nim przypomnisz sobie dzieciństwo, bo randkę spędzisz w lunaparku.

 

Źródło: "Księga wróżb i magii"

Edited by werona
Link to comment
Share on other sites

JAKIM ON JEST PODRYWACZEM?

 

KOZIOROŻEC

"Tak lekko poruszasz się w tańcu. Wcale się tego nie spodziewałem." Podrywa z wdziękiem artylerzysty. Na randce zachowuje się jak nudny ankieter. Bardzo konkretny. Może cię za to ująć powagą i statecznością.

 

WODNIK

"Mam przeczucie, że między nami może powstać niezwykłe porozumienie. Nawet zamówiliśmy takie same drinki." Z nim nic nie jest pewne i nie obowiązują żadne reguły. Na randce może rozprawiać o Kamasutrze, co nie znaczy, że chce cię zaciągnąć do łóżka. Praktyka nie jest jego najmocniejszą stroną.

 

Źródło: "Księga wróżb i magii"

Link to comment
Share on other sites

 • 8 months later...
 • 2 weeks later...
JAKIM ON JEST PODRYWACZEM?

 

 

BLIŹNIĘTA

"Kiedy widzę kogoś tak niezwykłego jak ty, jestem wdzięczny losowi, że jeszcze się nie ożeniłem".

Hahaa, mój były już piąty rok zwodzi "nową" wybrankę;-)

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...
 • Administrator

Proponuję poczytać inne jeszcze serco - wskazówki, jest w czym wybierać a co najważniejsze - są opracowane z głową, to nie gazetówki ;)

Link to comment
Share on other sites

troche mam głupie pytanie, ale czy był tutaj opis w tym temacie o Baranie i Koziorożcu i zniknął? czy ja czytałam co innego a wpisałam nie tam gdzie chciałam? :P

Link to comment
Share on other sites

 • Administrator

W tym wątku o Baranie i Koziorożcu nie było, tu autorka tych postów złączyła je parami, o samym Koziorożcu w tym wątku ("dar uwodzenia w zodiaku") jest w poście "Koziorożec i Wodnik"

Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

Zgodzę się co do większości opisu koziorożca :) Aczkolwiek... 'Sprawy innych ludzi najczęściej ich mało obchodzą, a na drodze do swojej kariery zawodowej potrafią bez żenady wykorzystywać najbliższych' Nie, nie, i jeszcze raz nie. Poza tym, nie potrafię oszczędzać :)

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
 • Ismer changed the title to Dar uwodzenia w zodiaku

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...