Skocz do zawartości

pilne!:P


pesymistyczna-optymistka

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka:mruga_na: to jeszcze raz ja...wczoraj zrobiłam wróżbę do której potrzebne mi było 13 kart...oto zdjęcie i ponumerowane karty:

 

myimg.de - przerbka388468e.jpg

 

 

1,2 dot. nieodległej przeszłości.

3,4 opisują co się dzieje aktualnie w danej sprawie.

5,6,7 obrazuje najbliższą przyszłość.

8,9,10 nieprzewidziane przeszkody, które można spotkać dążąc do realizacji celu.

11,12,13 jest to dokładna odpowiedź na postawione pytanie. Karty te, pokazują co można zrobić, czego się spodziewać i na co powinno się uważać.

 

pytanie brzmiało 'Czy była dziewczyna pana X może być dla mnie konkurencją?' zastanawia mnie czy jaki ona ma teraz stosunek do niego,czy może próbować go odzyskać

 

no i moja interpretacja:

 

1,2-tymczasowe kłopoty z tą dziewczyną

3,4-zakłócenia szczęścia,zniszczenie go totalnie

5,6,7-mozliwy powrót pary do siebie,dziewczyna może walczyć o niego,gdyż coś czuję jeszcze do niego

8,9,10-możliwe,że pan X znajdzie pracę i może wyjechać,ale jest szansa,że nie dojdzie to do skutku

11,12,13-dziewczyna może miec zły wpływ na nas więc powinnam usunąć się od niej,gdyż jest to osoba nieżyczliwa i nieprzewidywalna

 

czy ktoś mógłby ewentualnie mnie poprawić jeśli źle coś zinterpetowałam? trochę się obawiam tej dziewczyny...:_prosi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Erza

1,2 ich zerwanie

3,4 jedna z osób stara się w związku bardziej

5,6,7 harmonia, okazywanie sobie uczuć

8,9,10 pan będzie miał zawirowania w sferze zawodowej co odbije się na związku

11,12,13 oni nadal mają ze sobą kontakt, pomimo, że ich związek się zakończył, to ona ma nadzieję na powrót do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wiele się nie pomyliłam...to nie jest mój chłopak tylko kolega,który mi się podoba..on się rozstał jakiś czas temu ze swoją dziewczyną i dlatego się zastanawiam czy ona może być na dzień dzisiejszy dla mnie rywalką i chyba jednak może być..kurde..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...