Jump to content

Ulubiony kolor - ZAKOŃCZONE

Guest Daffne
 Share

Recommended Posts

Guest Daffne

Ulubiony kolor Daffne?

Moze być jeden, ewentualnie będę brać pod uwagę dwa kolory jeśli byłaby trudność z określeniem jednego.

Odpowiedź dam w zależności od liczby chętnych :)

Powodzenia :D

Edited by NeoNówka

8 kielichow i As mieczy

kolor 3 oka :) blekit, indygo, turkus, morski ewentualnie - skala niebieskosci :) i bialy + czarny, szary ewentualnie taki metaliczny; czarny chyba na pozycji nr 1; i chyba w ogole zalezy w jakim kontekscie - na czym ten kolor ma byc;) duchowo niebieskosci, w stroju czarny; barwy zimne;

Guest Rokka

oo na kartach tez miałam masę szarości :)

To tak: szary i niebieski, potem żółty i czerwony :)

Edited by Rokka

Ulubiony kolor Daffne?

Moze być jeden, ewentualnie będę brać pod uwagę dwa kolory jeśli byłaby trudność z określeniem jednego.

Odpowiedź dam w zależności od liczby chętnych :)

Powodzenia :D

9 denarów- zielony i fioletowy, ew. żółty.

dobra to żeby nie było, że nie zdążyłam... to za nim się ogarnęłam dodaje odpowiedź...

lubisz kolory w odcieniach czerwieni i pomarańczu, aż po żółć przede wszystkim ciepłe, gorące i energetyczne... wszystkie te moje karty takie czerwono pomarańczowe właśnie, ale mogę się mylić w końcu jest poniedziałek rano(koło fortuny, rycerz buław, król buław)

Guest Daffne

WERYFIKACJA:

Mój ulubiony kolor to NIEBIESKI i wszelkie pochodne :)

kolor nr 2 to ZIELONY,

kolor nr 3 to CZARNY

kolor nr 4 to SZAROŚCI.

JANEDOE -> żółty, albo czerwony. To odcienie moich emocji i charakterku ;) / W czerwonym mi podobno ładnie :D

ROKKA -> niebieski i żółty, ewentualnie pomarańczowy, czerwony. / Najważniejszy trafiony :)

SOLWEIG -> kolor 3 oka :) blekit, indygo, turkus, morski ewentualnie - skala niebieskosci :) i bialy + czarny, szary ewentualnie taki metaliczny; duchowo niebieskosci, w stroju czarny; barwy zimne; / Świetnie!!

FAIRYWITCH -> zielony i fioletowy, ew. żółty. / Trafiony jeden z istotniejszych :)

ERZA -> niebieski, ale taki w odcieniu chabrów :) / Bingo! Oj, ktoś mi tu się sygnaturką sugerował, spryciula :oczko:

SHEINA -> zieleń / Trafiony :)

KATIJO -> niebieski, czarny, fioletowy / bardzo ładnie :)

VAMPIRELLA -> niebieski, żółty / bingo :)

ARIVO -> szary, czarny, brudny błękit / bingo :))

ROZRABIARA -> kolory w odcieniach czerwieni i pomarańczu, aż po żółć / czerwony noszę, ale to nie mój ulubiony :)

Najlepiej wszczeliły się:

SOLWEIG

ARIVO

KATIJO

ERZA

VAMPIRELLA

ROKKA

Gratulacje:azsg3:

Edited by Daffne

Fajne cwiczenie - dziex:) Kolory chyba ida mi dobrze, bo jam kolorystka ;))) Kompletnie za to nie ogarniam kwestii medycznych - mamy takie cwiczenie. Ktos by mi mogl polecic literature odnosnie ciala/zdrowia? Byle nie Chrzanowska ;)

Guest Daffne

tu na forum możesz poczytać znaczenie kart dotyczące zdrowia również, czasem czytam, a literaturę mam jedynie ogólną więc nie pomogę, ale może ktoś inny coś zna :D

Guest Vampirella

ja tak sobie na początku myślałam czy nie wyjąć więcej kart ale okazało się że jedna jest w zupełności wystarczająca,

w sumie fajnie mi te karty pokazały bo na 9 kielichach przecież jest niebieska kurtyna (czyli kawałek materiału) więc nawet się domyślać nie trzeba było za dużo.

Dziękuję, pozdrawiam i czekam na następne ćwiczenia,

V

Guest Daffne
ja tak sobie na początku myślałam czy nie wyjąć więcej kart ale okazało się że jedna jest w zupełności wystarczająca,

w sumie fajnie mi te karty pokazały bo na 9 kielichach przecież jest niebieska kurtyna (czyli kawałek materiału) więc nawet się domyślać nie trzeba było za dużo.

Dziękuję, pozdrawiam i czekam na następne ćwiczenia,

V

no ja też patrzę właśnie na kolory na karcie i często wyciągam więcej niż jedną :)

Nie ma za co dziękować i wzajemnie pozdrawiam :D