Skocz do zawartości

Jak się pozbyć widma przeszłości?


przypadek

Rekomendowane odpowiedzi

za radą shayla kopiuję swoją wypowiedź do tego działu

 

Byłam z facetem przez prawie 6 lat, to była droga przez mękę - zniszczył mnie, moje życie, odebrał godność i poczucie własnej wartości. Odchodziłam wiele razy, ponad 6 lat temu zrobiłam to po raz ostatni.

Dziwne to było rozstanie, a raczej wyjście z chorego uzależnienia od kogoś kto potrafił mnie przekonać, że bez niego jestem nikim. Na początku jakieś etapy udawanej przyjaźni, przeplatane jego furią i przeróżnymi działaniami... Wiem, że korzystał z pomocy ludzi posiadających ogromną wiedzę z dziedziny różnych gałęzi ezoteryki - znajdywałam różne amulety, symbole itp rzeczy... Sam zresztą powiedział, że "nie będę z nim to nie będę z nikim". I jakoś tak właśnie jest - rozpoczynam związek, jestem w nim dłużej/krócej i wszystko się rozpływa. Nie mam w głowie ustawicznego widma mojego byłego, wchodzę w związki z ufnością i nadzieją, ale nie desperacją. Mimo to...

Od pewnego czasu jestem sama - bo mi mimo wszystko lżej bez tych ciągłych rozczarowań, ale samotność doskwiera...

Może ktoś wie jak odciąć ten ogon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dopadła karma w którymś poprzednim życiu on był na twoim miejscu.Próbowałbym oczyścić karmę afirmacja JA imię przepraszam wszystkich których skrzywdziłem, w tym i poprzednich wcieleniach i serdecznie proszę o wybaczenie,jako dodatkowego środka użyłbym świecy w intencji spalenia karmy pomiędzy tobą a x myślę ze 5 świec powinno wystarczyć,powinnaś także oczyścić siebie z negatywnej energii także świecą w intencji myślę ze 7 wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dopadła karma w którymś poprzednim życiu on był na twoim miejscu.Próbowałbym oczyścić karmę afirmacja JA imię przepraszam wszystkich których skrzywdziłem, w tym i poprzednich wcieleniach i serdecznie proszę o wybaczenie,jako dodatkowego środka użyłbym świecy w intencji spalenia karmy pomiędzy tobą a x myślę ze 5 świec powinno wystarczyć,powinnaś także oczyścić siebie z negatywnej energii także świecą w intencji myślę ze 7 wystarczy

 

Sugerujesz, że kiedyś między nami była sytuacja odwrotna?

 

Jaka świeca? Czy to ma znaczenie kiedy będzie spalana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie tak.jako świecy można użyć podgrzewaczy byle nie zapachowych,zapalanych zapalniczka,powinny wypalić się do końca pora dnia czy nocy nie ma znaczenia, można jednorazowo wtedy intencje mówimy przed zapaleniem każdej świecy, pamiętaj proszę ze afirmacja podana jest równie ważna bo eliminuje przyczynę,Popracuj tez z afirmacja bezpieczeństwa i afirmacja Ja imię zasługuje na wprowadzenie pozytywnych zmian do mojego życia,Zawsze możesz poprosić opiekuna duchowego o pomoc w rozwiązaniu problemu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że korzystał z pomocy ludzi posiadających ogromną wiedzę z dziedziny różnych gałęzi ezoteryki - znajdywałam różne amulety, symbole itp rzeczy...

Ludzi, a za ich pośrednictwem tego, który tym ludziom takie możliwości daje?

Skoro działanie szatana szkodzi ludziom, to czy nie jest najprostszym sposobem zwrócić się o pomoc do Boga? :)

Pojednać się z Nim, poprosić o wybaczenie tego, co było złe, poprosić o uwolnienie i opiekę.

Możesz też, tak jak sugeruje Gullfaxi poprosić o pomoc/wsparcie swojego Anioła Stróża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzi, a za ich pośrednictwem tego, który tym ludziom takie możliwości daje?

Skoro działanie szatana szkodzi ludziom, to czy nie jest najprostszym sposobem zwrócić się o pomoc do Boga? :)

Pojednać się z Nim, poprosić o wybaczenie tego, co było złe, poprosić o uwolnienie i opiekę.

Możesz też, tak jak sugeruje Gullfaxi poprosić o pomoc/wsparcie swojego Anioła Stróża :)

 

Pojednałam się z Bogiem już dawno temu, o uwolnienie i opiekę proszę wielokrotnie w ciągu dnia... Wiara pomogła mi przetrwać tą całą burzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Skoro tak, to powinnaś w miarę możliwości postarać się stale pozostawać w stanie łaski uświęcającej.

Sakramenty mają w sobie "formuły"/moc uwolnienia, trzeba tylko zaufać Bogu i pozwolić Mu działać.

 

Odeszłaś od tego chłopaka 6 lat temu, ale z tego co napisałaś, Wasze kontakty, a szczególnie jego działania mogły następować jeszcze po dość długim czasie.

Proponowałabym konsultację z księdzem egzorcystą. Możesz go poprosić o rozeznanie i modlitwę, o odcięcie tych wpływów.

Możesz również zwrócić się o modlitwę w Twojej intencji do jakiegoś zgromadzenia/zakonu lub grupy modlitewnej.

Jeżeli powierzysz ten problem woli Bożej, to On sam będzie działał i przypuszczam, że dość szybko go rozwiąże.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...