Jump to content

Prośba o interpretację snów


marieux
 Share

Recommended Posts

Witam, proszę o pomoc w interpretacji moich snów.

Od prawie 7 lat miewam sny, w których widzę sp.adaj.ące samoloty. Co ciekawe- prawie wszystkie spadły w pobliżu mojego domu lub na moim osiedlu i większość zdarzeń widziałam z okna w tym samym pokoju. Sny miewałam na początku dość często, jednak od kilku lat miałam spokój i myślałam, że już po wszystkim.

Opiszę dzisiejszy sen, bo ten naturalnie pamiętam najlepiej, ale też jest najdziwniejszy ze wszystkich oraz pojawiły się w nim osoby, które od kilku lat nie żyją (moja mama i jej brat, do tej pory czasem występowała w nich moja mama). Z góry przepraszam, bo opis będzie troszkę chaotyczny (wiele rzeczy działo się jednocześnie) i bardzo szczegółowy.

 

Zadzwonił do mnie kuzyn (syn wujka, który pojawi się w tym śnie później) i powiedział, że już wrócił od lekarza i ma niższy cukier niż ostatnio i domyśliłam się, że mam przekazać tę informację wujkowi (nic nie wiem o problemach zdrowotnych kuzyna). Po tej rozmowie wróciłam do pokoju, wyjrzałam przez okno i zobaczyłam lecący niemiecki myśliwiec (raczej na pewno myśliwiec), do którego przyczepiona była duża, blaszana, niemiecka gapa. Była tak duża, że widziałam ją bardzo dokładnie. Zawołałam mamę i wujka do okna (oboje urodzili sie przed II wojną i wiedziałam, że ich to zainteresuje). Podeszli, żeby obejrzeć, ale samolot zniknął już za budykami. Zostali jednalk, bo wiedzieliśmy, że za chwilę będzie wracał i zobaczymy go jeszcze raz. Za chwilę rzeczywiście samolot wrócił w towarzystwie drugiego takiego samego. Były złączone luźnym łańcuchem, a poniżej był drugi łańcuch, dłuższy i luźniejszy niż ten u góry i do tego dolnego była jakoś podwieszona ta sama gapa. Satliśmy przy tym oknie patrzac na samoloty, a ja trochę się niepokoiłam, bo czekałam na powrót do domu mojej nastoletniej córki (którą rzeczywiście mam i która ma 17 lat). Wyglądałam przez okno i nie widziałam jej, zobaczyłam za to moją koleżankę z dzieciństwa, która kiedyś mieszkała w moim bloku (teraz mieszka tu tylko jej mama, a koleżanka prowadzi mi księgowość i często bywa u swojej mamy:)) z dwójką ludzi, których nie znałam. Wyczułam, że to są jej klienci. Gdy zniknęli z mojego pola widzenia, zobaczyliśmy, że z boku nadlatuje samolot pasażerski Wizz Air. Nie widziałam napisu z boku samolotu, ale dokładnie widziałam kolory charakterystyczne dla tych linii. Samolot leciał bardzo szybko, coraz niżej i wiedzieliśmy, że się za chwilę rozbije. Gdy przelatywał nad naszym blokiem, już był przechylony na swoją lewą stronę i przez myśl przebiegła mi tylko obawa, żeby nie zahaczył skrzydłem o blok. Z głośnym świstem minął nasz budynek i usłyszeliśmy straszny huk po drugiej stronie budynku. Odwróciłam się i w oknach po drugiej stronie mieszkania zobaczyłam kłęby pomarańczowo- czarnych płomieni. Spostrzegłam wtedy, że drzwi wejściowe do mieszkania są otwarte i chronią nas tylko przeszklone drzwi między przedpokojem a wiatrołapem, więc pomyślałam, że muszę zamknąć chociaż drzwi do pokoju, bo będzie to jakakolwiek ochrona- na zewnątrz bałam się wyjść ze względu na płomienie. Zorientowałam się, że w przedpokoju na swoim posłaniu śpi nasza suka, więc zawołałam ją i szybko zamknęłam drzwi do pokoju. Próbowałam zadzwonić z komórki na 112, ale nie mogłam trafić w klawisze. Przez myśl przemknęło mi tylko, że dobrze się stało, że moja córka nie wracała w tym momencie do domu i przerażona obudziłam się...

Dodam jeszcze, że w poprzednich snach zawsze bardzo dokładnie widziałam moment katastrofy, zawsze widziałam wypadajacych z samolotu ludzi lub samochody i ludzi odrzuconych przez eksplozję tak, jak czasem widzi się w filmach akcji jakąś scenę w zwolnionym tempie.

Co te sny mogą oznaczać?Jeśli to pomoże, chętnie opiszę równiez poprzednie sny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...