Jump to content

wypadające włosy w dużej ilości - proszę o interpretacje .

Agata870
 Share

Recommended Posts

:icon_rolleyes: witam,

śniło mi sie ze myłam włosy i jak chcialam je wycisnąc z wody(wiecie o co chodzi) to zaczęłam je garściami ściągac, przestraszyłam sie bardzo i jak chciałam przeczesać to zostałam prawie łysa bo mi całe za jednym razem wypadły:( byłam strasznie załamana i zapłakana, zadzwoniłam do ciotki która jest fryzjerką ze nie wiem co sie stało i nie wiem co robic bo mi włosy wypadły i teraz bede musiała w peruce chodzic.. to był strasznie realistyczny sen:( obudziłam się przerażona i z wielkim bólem głowy:( proszę o interpretacje, co to może oznaczac?? :icon_rolleyes:

zapomniałam dodac ze najpierw sniło mi sie ze strasznie mnie bolał ząb i juz miałam isc do dentysty ale kolezanka powiedziala ze mam sobie sama wyrwac, i wyrwalam, po kolei kazda scianke.. krew mi leciala i strasznie bolało:( czy te sny mają cos ze sobą wspólnego?

Witam!

Sny są bardzo podobne i mają te samo znaczenie.

Zaczne od zębów bo te sny zawsze najbardziej "straszą" śniących. Bół zęba wskazuje na coś co "zatruwa" cię od środka coś co z czasem i po kawałku usuniesz - to te wyrywanie po kawałku.

Sen o włosach wskazuje na czym problem polega a mianowicie włosy w snach symbolizują przeważnie myśli które nam chodzą po glowie - wypadanie włosów to poprostu odchodzenie problemu w twoim przypadku cały "myślowy dramat" zakończy wraz z otrzymaniem wiadomości ( to ta rozmowa telefoniczna). Co ważne włosy wypadają podczas mycia co wskazuje na oczyszczenie atmosfery.

Pozdrawiam:

Sławomir

dziekuje za odpowiedz, juz sie troche balam bo slyszalam cos ze zeby na smierc czy pogrzeb.. nie wazne:) dziekuje za odpowiedz. masz racje zzera mnie problem od srodka al licze na poprawe:) dziekuje:)