Jump to content

Proszę o pomoc.

pisia
 Share

Recommended Posts

Na samym początku nie wiem co i jak mam zacząć gdyż zupełnie nie jest mi znany dokładny sen ale muszę go

opisać gdyż zatruwa mojej przyjaciółce życie! Niedawno zmarła nam w rodzinie bliska osoba no i od tego się zaczęło. Mi przyśniło się (dopiero po kilku dniach od jej śmierci) tak jakby jej różaniec tyle, że odbywał się u tej osoby zmarłej w domu, była tam trumna z tą osobą w środku i oczywiście rodzina, której obecność czułam ale nie zauważyłam ich tam. No i w tym domu właśnie leżała trumna z nieboszczykiem i ubrany nieboszczyk był tak jak w rzeczywistości tylko głowę nieco miał przesunięta na bok i gdy weszłam do pokoju w którym się znajdowała to otworzyła oczy i powiekami podążała za mną. Nie ruszała się nic, tylko te oczy były tak wielkie, że gdy to zobaczyłam usiadłam na krześle i zaczęłam płakać. A moja przyjaciółka przytulała mnie i głaskała po głowie. To jest pierwsza część, której nikt z nas nie rozumie. Po kilku dniach osoba zmarła przyśniła się mojej przyjaciółce sen był taki, że znajdowali się oni na klatce, która po schodach prowadziła do ich domu i w tej oto klatce znajdowali się córka zmarłej osoby oraz syn i moja przyjaciółka. Nagle do klatki chciała wejść właśnie ich matka(właśnie to osoba zmarła) a moja przyjaciółka nie wpuściła jej nie pozwoliła jej

wejść do środka tak jakby ich przed czymś chroniła, chwilę później nagle osoba zmarła wyciągnęła z skądś białą kartkę i coś na niej napisała ale moja przyjaciółka na to nie spojrzała i trzasnęła jej drzwiami pod nosem a nieboszczyk się rozpłynął w powietrzu.

BARDZO PROSZĘ O PILNE ROZPATRZENIE TEGO SNU, BO NIKT Z NAS NIE WIE O CO MOŻE CHODZIĆ..

Z GÓRY DZIĘKUJE;)