Jump to content

bliźniaki

Xymena
 Share

Recommended Posts

Witam bardzo proszę o pomoc w zrozumieniu o co chodzi. Ostatnio częściej niż zwykle coś mi się śni. Dziś śniło mi się że nie było widać i nikt nie wiedział, łącznie ze mną że jestem w ciąży. Nie miałam brzucha ani nic takiego. Zaczęłam się źle czuć i tak po prostu bez bólu bez niczego po prostu na stojąco urodziła. Urodziłam tak jakby cały worek owodniowy z dzieckiem w środku.Dopiero po rozcięciu tego worka wylała się woda i okazało się że jest tam dwoje dzieci. Tz dokładnie nie wiem kto je wyjął z tego worka ani jak wyglądały. Ja widziałam już bliźniaki opatulone w jasny kocyk ładne umyte. Proszę o pomoc.

Witam!

Szkoda że nic nie napisałaś o sobie bo dla kobiet taki sen moze mieć wiele znaczeń w zależności od tego ile mają lat, czy są w związku czy mają dzieci czy tez się o nie starają.

Mam wrażenie że ten sen dotyczy pewnych twoich planów życiowych być może uczuć (to worek owodniowy) lub jakiś obowiązków (to często symbolizują dzieci w snach). Jest to dla ciebie dosyć nagła zmiana którą zakładałaś, że zajdzie w czasie późniejszym (brak "brzucha"). To że dzieci zobaczyłąś już owinięte w kocyk świadczy o tym że jest to coś pozytywnego - cieszącego a to ze są to blixnięta - znaczy to że zmiana będzie poprostu większa albo pociągnie za sobą drugą zmianę, której nie planowałaś ale też bedzie miła.

Pozdrawiam:

Sławomir

Witam. Bardzo dziękuje za odpowiedź. Tak to prawda nie napisałam nic o sobie. Jeśli o mnie chodzi:mam 30 lat, jestem obecnie w związku małżeńskim i mam duże już dzieci, jestem tez od jakiegoś czasu w związku poza małżeńskim, mam dużo obowiązków (poza pracą) związanych z dziećmi i opieką nad starymi chorymi rodzicami a z mężem budujemy dom(choć ja zgodziłam się na to tylko przez wzgląd na dzieci i rodziców). Bardzo proszę jeśli to możliwe o dokładniejszą interpretację. Jeśli jeszcze mogę o coś prosić to kiedyś śnił mi sie bardzo dziwny sen że w salonie nowo budowanego kiedy siedziałam na podłodze przyszedł do mnie kot (buras) to mój kot mój pies i jeszcze dwa czarne koty których nie znam. Była też mysz i i żaden z kotów nie chciał za tą myszą gonić sama chyba im pokazywałam te mysz. Jak wróciłam do salonu to siedział tam z tymi wszystkimi wcześniejszymi zwierzętami jeszcze słoń:) Pewnie bym się nie zastanawiała ale ten słoń? Jeszcze raz bardzo dziękuje i proszę o pomoc.

Pozdrawiam Aleksandra

............. jestem obecnie w związku małżeńskim i mam duże już dzieci, jestem tez od jakiegoś czasu w związku poza małżeńskim.........

To właśnie są twoje bliźnięta.

Zaś co do obowiązków to też ci ich nie brakuje i ten sen może zawierać dwie rzeczy w jednym. Dzieci jako symbol dużej ilości obowiązków oraz worek owodniowy jako symbol życia uczuciowego.