Jump to content

bliźniaki


Xymena
 Share

Recommended Posts

Witam bardzo proszę o pomoc w zrozumieniu o co chodzi. Ostatnio częściej niż zwykle coś mi się śni. Dziś śniło mi się że nie było widać i nikt nie wiedział, łącznie ze mną że jestem w ciąży. Nie miałam brzucha ani nic takiego. Zaczęłam się źle czuć i tak po prostu bez bólu bez niczego po prostu na stojąco urodziła. Urodziłam tak jakby cały worek owodniowy z dzieckiem w środku.Dopiero po rozcięciu tego worka wylała się woda i okazało się że jest tam dwoje dzieci. Tz dokładnie nie wiem kto je wyjął z tego worka ani jak wyglądały. Ja widziałam już bliźniaki opatulone w jasny kocyk ładne umyte. Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Szkoda że nic nie napisałaś o sobie bo dla kobiet taki sen moze mieć wiele znaczeń w zależności od tego ile mają lat, czy są w związku czy mają dzieci czy tez się o nie starają.

Mam wrażenie że ten sen dotyczy pewnych twoich planów życiowych być może uczuć (to worek owodniowy) lub jakiś obowiązków (to często symbolizują dzieci w snach). Jest to dla ciebie dosyć nagła zmiana którą zakładałaś, że zajdzie w czasie późniejszym (brak "brzucha"). To że dzieci zobaczyłąś już owinięte w kocyk świadczy o tym że jest to coś pozytywnego - cieszącego a to ze są to blixnięta - znaczy to że zmiana będzie poprostu większa albo pociągnie za sobą drugą zmianę, której nie planowałaś ale też bedzie miła.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Witam. Bardzo dziękuje za odpowiedź. Tak to prawda nie napisałam nic o sobie. Jeśli o mnie chodzi:mam 30 lat, jestem obecnie w związku małżeńskim i mam duże już dzieci, jestem tez od jakiegoś czasu w związku poza małżeńskim, mam dużo obowiązków (poza pracą) związanych z dziećmi i opieką nad starymi chorymi rodzicami a z mężem budujemy dom(choć ja zgodziłam się na to tylko przez wzgląd na dzieci i rodziców). Bardzo proszę jeśli to możliwe o dokładniejszą interpretację. Jeśli jeszcze mogę o coś prosić to kiedyś śnił mi sie bardzo dziwny sen że w salonie nowo budowanego kiedy siedziałam na podłodze przyszedł do mnie kot (buras) to mój kot mój pies i jeszcze dwa czarne koty których nie znam. Była też mysz i i żaden z kotów nie chciał za tą myszą gonić sama chyba im pokazywałam te mysz. Jak wróciłam do salonu to siedział tam z tymi wszystkimi wcześniejszymi zwierzętami jeszcze słoń:) Pewnie bym się nie zastanawiała ale ten słoń? Jeszcze raz bardzo dziękuje i proszę o pomoc.

Pozdrawiam Aleksandra

Link to comment
Share on other sites

............. jestem obecnie w związku małżeńskim i mam duże już dzieci, jestem tez od jakiegoś czasu w związku poza małżeńskim.........

 

To właśnie są twoje bliźnięta.

Zaś co do obowiązków to też ci ich nie brakuje i ten sen może zawierać dwie rzeczy w jednym. Dzieci jako symbol dużej ilości obowiązków oraz worek owodniowy jako symbol życia uczuciowego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...