Skocz do zawartości

dziwny sen przyjaciolki


mateo2314

Rekomendowane odpowiedzi

Mojej przyjaciolce przysnilo sie cos dziwnego ,a mianowicie(opis snu): bylo to po imprezie,impreza w duzym domu i kazdy z uczestnikow mial swoj pokoj.Ona poszla do swojego pokoju,polozyla sie,bo wiadomo alkohol robi swoje...I za jakis czas ja przyszedlem,ona usiadla,popatrzyla na mnie...ja polozylem sie obok,przykrylem ją i sie usmiechnalem i patrzylem na nia jak spala..Za jakis czas wpada jej chlopak i pyta mnie czy nie ide jeszcze potanczyc ,ja sie zgodzilem,wychodząc spojzalem na Nia.Mowila jeszcze ze caly czas bylo widac troske w moich oczach.To opis calego Jej snu.

 

 

 

Ta kolezanka ,a wlasciwie przyjaciolka podoba mi sie ,nawet bardzo.Przyjaznimy sie juz jakis czas i swietnie sie dogadujemy.Ostatnio sie nie dogaduje ze swoim chlopakiem i mowi,ze ja jestem jej jedynym wsparciem...Co moze oznaczac taki sen?Czy ostatnie wydarzenia maja wplyw na niego?

Edytowane przez mateo2314
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sny często przedstawiają nam nasze pragnienia, obawy, lęki... choć to tylko albo aż, nasza podświadomość to zawsze ma nam coś do przekazania...

Wiesz, mi się wydaje, że po części sam odpowiedziałeś sobie na to pytanie... Dziewczyna traktuje Cię jak dobrego kolegę, przyjaciela, kogoś komu może ufać, a co za tym idzie jesteś jej powiernikiem, oparciem stąd też widoczna troska w Twych oczach, podczas snu. Hm..., może się mylę, ale ona może traktować Cię jak kogoś szczególnego? Hmm, ale to tylko moje myślenie;), w każdym bądź razie na forum jest kilka osób które świetnie interpretują nasze sny-przekazy.

Sen nie jest zły, więc się nie martw:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...