Skocz do zawartości

szukam pomocy - jasnowidzenie


ewusia 333

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowa osobą na tym forum szukam kogos doświadczonego w tych sprawach.

od dziecka posiad zdolnosc jasnowidzenia z która nie oge sobie pradzic

gdy jestem wśród ludzi otóz nie udaje mi sie tego utrzymac w ukryciu.

ludzie na siłe chca sie o mnie dowiedziec prawdy , ja nie chece ujawnic mojej zdolności

poradzcie co zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rokka
problem w tym ze mam wizje tylko rzadziej.

 

Od wizji nie uciekniesz, ale też nie musisz paplać każdemu co widzisz ;p Bo co widzisz a co mówisz, to dwie rożne sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie.

 

Potrzebuje Waszej porady, poniewz nie za bardzo wiem, jak sobie poradzc ze swoimi zdolnosciami. Potrafie odbywac podroze asralne. W ich trakcie odwiedzam rozne miejsca na swiecie, widze przyszle wydarzenia, katastrofy, ktorych mozna by uniknac, gdybym tylko wiedziala, gdzie jestem i kiedy sie wydarza. Nie potrafie tez kontrolowac swoich podrozy astralnych. Dopiero wtedy wiem, ze bylam w podrozy, jak juz mnie wrzuca spowrotem do ciala i lapie gleboki oddech, bo sie przebudzam. Jak sie nauczyc tej kontroli? Skad mam wiedziec, gdzie jestem i kiedy nastapia wydarzenia, ktore widze? Bedac w jakims miejscu po raz pierwszy miewam wizje dotyczace przeszlosci, czasem przyszlosci, ale nie wiem, kiedy sie wydarzyly lub wydarza, jak rowniez potrafie wyczuc dobra lub zla energie miejsca, ale nie potrafie rozmawiac z duchami. Wiem, ze mam w domu co najmniej 1 ducha dobrego i wampira energetycznego. Jednego wampira juz wyrzucilam, w maju, ale na jego miejsce tej nocy przyszedl nastepny, gorszy. Straszy mojego dziecko. Probowalam mu pomoc przejsc na druga strone, ale nie wiem, czy odszedl? Jak moge to sprawdzic? Potrafie wyczuc moment smierci nie tylko bliskiej mi osoby. Chce pomoagac ludziom, bo mam zdolnosci, ktore chce wykorzystac. Gdzie powinnam zaczac? Gdzie i jak moge rozwijac swoje umiejetnosci?

 

Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

 

P.S.

 

Wybaczcie mi brak polskich znakow, ale nie mam polskojezycznej klawiatury. Pisze do Was z UK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dhanya mam problem ze znalezieniem Cie na gg :( Bedzie mi milo, jesli Ty pierwsza sie do mnie odezwiesz. Moj nr gg to 21564203 :) Pozdrawiam :)

Edytowane przez nasturcja2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...