Jump to content

Kwartalnik "Tarocista"

Arbogast
 Share

Recommended Posts

• Moderator

Mam do was pytanie czy ktoś kupuje to czasopismo? Zastanawiam się nad zakupem egzemplarzy archiwalnych ale nie wiem czy jest warto. Po gazetach to często takie zdawkowe banały piszą...

W tym piśmie opisują poszczególne karty AW kolejno.. a czy wyczerpująco? Czy zbiór tychże, uczyni zeń vademecum?

Czy artykuły tematyczne są wyczerpujące?

Ja spotkałam się z rożnymi opiniami na temat "Tarocisty". Trzeba tylko pamiętać, że nawet najlepsza książka ma zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Ja osobiście od dawna zamierzam zamówić jeden numer na próbę, ale jakoś zawsze zapominam i kupuję coś zupełnie innego :)

Prenumeruję i uważam,że jest super, dużo praktycznych i nieksiązkowych rozkładów, interpretacji, uważam ze warto.Bardzo mi pomaga w pracy z kartami.

• 2 weeks later...

Posiadam 3 numery , niestety muszę przyznać, że chyba jestem trochę rozczarowana - ale to moje subiektywne wrażenie. Ona77 - mogę Ci podesłać jeden ( niestety archiwalny bo nowych nie zamawiam ) :)

Guest alathea

nie kupilam jeszcze

moze maja ciekawe rozklady?

zajrzalam na strone - przykladowo zamieszczony tam opis Kaplanki nie wnosi nic nowego - ale moze przy jakiejs innej karcie tak...

preferuje raczej pozycje ksiazkowe znanych autorow, choc wlasnie -moze warto prenumerowac dla rozkladow (?)

Posiadam 3 numery , niestety muszę przyznać, że chyba jestem trochę rozczarowana - ale to moje subiektywne wrażenie. Ona77 - mogę Ci podesłać jeden ( niestety archiwalny bo nowych nie zamawiam ) :)

A czy jest możliwość odkupienia pierwszego numeru bo nakład już niestety wyczerpany?

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ja tez prenumerowalam ten kwartalnik. Opisy poszczegolnych kart nic nowego nie wnosily, jedynie ciekawe sa rozklady z ktorych od czasu do czasu korzystam. Arbo, skusiles sie na prenumerate?