Skocz do zawartości

Kwartalnik "Tarocista"


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Mam do was pytanie czy ktoś kupuje to czasopismo? Zastanawiam się nad zakupem egzemplarzy archiwalnych ale nie wiem czy jest warto. Po gazetach to często takie zdawkowe banały piszą...

W tym piśmie opisują poszczególne karty AW kolejno.. a czy wyczerpująco? Czy zbiór tychże, uczyni zeń vademecum?

Czy artykuły tematyczne są wyczerpujące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję i mnie on bardzo odpowiada, ale to pewnie zależy od tego, czego się oczekuje (w sensie rozszerzenia swojej własnej wiedzy) od takiej gazety.

 

Na stronie Tarocisty Kwartalnik Tarocista - sekrety wróżenia z kart | Aktualny numer są artykuły, które są publikowane w numerach. Możesz tam sobie spojrzeć czy Tobie to będzie pasowało :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spotkałam się z rożnymi opiniami na temat "Tarocisty". Trzeba tylko pamiętać, że nawet najlepsza książka ma zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Ja osobiście od dawna zamierzam zamówić jeden numer na próbę, ale jakoś zawsze zapominam i kupuję coś zupełnie innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prenumeruję i uważam,że jest super, dużo praktycznych i nieksiązkowych rozkładów, interpretacji, uważam ze warto.Bardzo mi pomaga w pracy z kartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam 3 numery , niestety muszę przyznać, że chyba jestem trochę rozczarowana - ale to moje subiektywne wrażenie. Ona77 - mogę Ci podesłać jeden ( niestety archiwalny bo nowych nie zamawiam ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

nie kupilam jeszcze

moze maja ciekawe rozklady?

zajrzalam na strone - przykladowo zamieszczony tam opis Kaplanki nie wnosi nic nowego - ale moze przy jakiejs innej karcie tak...

 

preferuje raczej pozycje ksiazkowe znanych autorow, choc wlasnie -moze warto prenumerowac dla rozkladow (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 3 numery , niestety muszę przyznać, że chyba jestem trochę rozczarowana - ale to moje subiektywne wrażenie. Ona77 - mogę Ci podesłać jeden ( niestety archiwalny bo nowych nie zamawiam ) :)

 

A czy jest możliwość odkupienia pierwszego numeru bo nakład już niestety wyczerpany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja tez prenumerowalam ten kwartalnik. Opisy poszczegolnych kart nic nowego nie wnosily, jedynie ciekawe sa rozklady z ktorych od czasu do czasu korzystam. Arbo, skusiles sie na prenumerate?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...