Skocz do zawartości

Drzewo na wyspie ... fala pełna śmieci..a ja w wodzie!!!! proszę o interpretacje!!


kompusia

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam dwa fragmenty snu..oba niepokojące..

Pierwszy.

Osiedle domków jednorodzinnych, gdzieś między nimi należący do mojej rodziny...

Nagle sine niebo..błyskawice i silny wiatr można powiedzieć ,że huragan... zaczęłam uciekać przed tym wiatrem, który w moim śnie niósł zniszczenie...ostatecznie cała ta katastrofa trwała chwilę a ja kiedy powróciłam na osiedle zobaczyłam,że wszystkie domy były zniszczone, totalne ruiny..mój zaś stał cały tylko z naruszonym dachem...pamiętam jaką ulgę poczułam, jak go zobaczyłam i pomyślałam,że "aż tak źle nie jest "...pamiętam,że widziałam uśmiech na swojej twarzy...

Drugi..

Śniły mi się Indie...wielkie,ogromne wręcz drzewo na niewielkiej wysepce która otoczona była rzeką...drzewo było silne,piękne z zieloną koroną a ja z tego drzewa skakałam do wody dla zabawy i wiem ,że byłam szczęśliwa podczas tych zabaw..w pewnym momencie kąpiąc się w tej wodzie nadeszła fala brudnej , przepełnionej śmieciami wody-totalny syf, który był wręcz odrażający..zanim ta fala dotarła do mnie ktoś podał mi dłoń i pomógł mi wyjść na brzeg tej wysepki..a ja obserwowałam cały ten obrzydliwy brud jak mija tą wysepkę..i cieszyłam się w śnie,że nie byłam już w wodzie kiedy fala mijała wysepkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Oba te sny można odnieśc do tej wiadomości o twoim znajomym.

Jeżeli przyjmimy że twoj dom rodzinny w snach symbolizuje rodzine to jesteście sobie na tyle bliscy, stowicie wsparcie wzajemne w trudnosciach dnai codziennego, że przeciwności losu nawet te najstraszniejsze nie mogą tym więziom zrobić uszczerbku (to jest ten ocalały dom).

Drugi sen jest trochę inny i odnosi się do twoje życia duchowego. Woda jest srumieniem energii w snach często symbolizuje życie jako strumień zdarzeń. Wyspa to symbol portu czegoś stałego, pewnego. Twoja podświadomość na wyspie posadziło duże i piękne drzewo które to jest połączeniem materii (korzenie) i ducha (korona drzewa "dotyka" nieba) w snach często drzewo jest łącznikiem między nami a Bogiem (lub jak wolisz siłami wyższymi). Zwroć uwagę na twoje zabawy (skoki do wody) to tak jakbyś skacząc w "strumień" wydarzeń wiedziałaś że zawsze jest w pobliżu twoje drzewo które "wzniesie cię" bliżej Stwórcy, twoja bezpieczna oaza chroniąca cię przed "brudną wodą".

Wyajśniając ci rolę drzewa i rzeki w snach pomocna dłoń jest chyba oczywista - zostawim ci ten symbol do samodzielnych przemyśleń.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...