Jump to content

Drzewo na wyspie ... fala pełna śmieci..a ja w wodzie!!!! proszę o interpretacje!!


kompusia
 Share

Recommended Posts

Pamiętam dwa fragmenty snu..oba niepokojące..

Pierwszy.

Osiedle domków jednorodzinnych, gdzieś między nimi należący do mojej rodziny...

Nagle sine niebo..błyskawice i silny wiatr można powiedzieć ,że huragan... zaczęłam uciekać przed tym wiatrem, który w moim śnie niósł zniszczenie...ostatecznie cała ta katastrofa trwała chwilę a ja kiedy powróciłam na osiedle zobaczyłam,że wszystkie domy były zniszczone, totalne ruiny..mój zaś stał cały tylko z naruszonym dachem...pamiętam jaką ulgę poczułam, jak go zobaczyłam i pomyślałam,że "aż tak źle nie jest "...pamiętam,że widziałam uśmiech na swojej twarzy...

Drugi..

Śniły mi się Indie...wielkie,ogromne wręcz drzewo na niewielkiej wysepce która otoczona była rzeką...drzewo było silne,piękne z zieloną koroną a ja z tego drzewa skakałam do wody dla zabawy i wiem ,że byłam szczęśliwa podczas tych zabaw..w pewnym momencie kąpiąc się w tej wodzie nadeszła fala brudnej , przepełnionej śmieciami wody-totalny syf, który był wręcz odrażający..zanim ta fala dotarła do mnie ktoś podał mi dłoń i pomógł mi wyjść na brzeg tej wysepki..a ja obserwowałam cały ten obrzydliwy brud jak mija tą wysepkę..i cieszyłam się w śnie,że nie byłam już w wodzie kiedy fala mijała wysepkę..

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Oba te sny można odnieśc do tej wiadomości o twoim znajomym.

Jeżeli przyjmimy że twoj dom rodzinny w snach symbolizuje rodzine to jesteście sobie na tyle bliscy, stowicie wsparcie wzajemne w trudnosciach dnai codziennego, że przeciwności losu nawet te najstraszniejsze nie mogą tym więziom zrobić uszczerbku (to jest ten ocalały dom).

Drugi sen jest trochę inny i odnosi się do twoje życia duchowego. Woda jest srumieniem energii w snach często symbolizuje życie jako strumień zdarzeń. Wyspa to symbol portu czegoś stałego, pewnego. Twoja podświadomość na wyspie posadziło duże i piękne drzewo które to jest połączeniem materii (korzenie) i ducha (korona drzewa "dotyka" nieba) w snach często drzewo jest łącznikiem między nami a Bogiem (lub jak wolisz siłami wyższymi). Zwroć uwagę na twoje zabawy (skoki do wody) to tak jakbyś skacząc w "strumień" wydarzeń wiedziałaś że zawsze jest w pobliżu twoje drzewo które "wzniesie cię" bliżej Stwórcy, twoja bezpieczna oaza chroniąca cię przed "brudną wodą".

Wyajśniając ci rolę drzewa i rzeki w snach pomocna dłoń jest chyba oczywista - zostawim ci ten symbol do samodzielnych przemyśleń.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...