Jump to content

sen jak sceny z filmu

befadka
 Share

Recommended Posts

Rzadko mi się zdarza abym tak dokładnie zapamiętała sen .Jak dla mnie nie logiczny i to bardzo

śniło mi się że prowadziłam auto i ono jechało w przód i hamulec nie działał .Mocno też ręczny chodził ale udało mi się zatrzymać przed uderzeniem w inny samochód przy czym byłam bardzo zdenerwowana bo porwali moje dziecko.Wrzuciłam wsteczny i na znajomej uliczce zaczęłam cofać lecz nie mogłam znaleźć lusterek .Uderzyłam w inne auto i kilka we mnie bo wbiłam się w ruchliwą ulice.Wysiadłam i poinformowałam że za wszystkie szkody zapłacę ale mi się spieszy i poszłam do jakiegoś klubu gdzie sprawdzałam w komputerze czy pieniądze za okup mi wpłacili . ( Jaki bezsens bo to moje dziecko porwali ) wiem że miałam brutalną rozmowę z porywaczami i powiedziałam im że i tak go znajdę prędzej czy później. Kilka osób było ze mną i pomagało mi kiedy jakaś reporterka znalazła mnie i powiedziała że muszę iść z nią bo jestem sprawcą karambolu .Potem się obudziłam

Dziwne bo prawa jazdy nie posiadam .

Gdyby ktoś z was mógłby mi ten sen przetłumaczyć byłabym wdzięczna

Jest tu dużo wątków których nie ogarniam jak np.

kraksa -daremna podróż bądź wydatki

porwanie -szybkie małżeństwo

okup- fałszywa przyjaźń

To co moje dziecko szybko się ożeni co mnie sporo będzie kosztowało a przy okazji przekonam się że ta co się z nią przyjaźnię to oszustka ?