Skocz do zawartości

prośba o INTERPRETACJĘ karmy


M_Ona.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem już, że mój związek jest karmiczny.

Ja ur.03.08.1984r., On 11.04.1979r.

I, że mamy wspólną drogę 2/11.

Co to oznacza?Nie potrafie znaleźć interpretacji ?Jaka jest nasza relacja?

 

Pozrawiam i dziękuję!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza osoba: 03.08.1984

Druga osoba: 11.04.1979

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 6/15/24/33

Druga osoba: 5/14/23/32/41

Suma dróg życia: 2/11/20/29/38/47/56/65/74

 

Związek karmiczny: TAK

Pierwsza osoba

DZ: 6/15/24/33

1PZ: 2/11

CP: 3

 

Druga osoba

DZ: 5/14/23/32/41

1PZ: 6/15

CP: 2/11

 

Wibracja związku 2

 

Jest to związek, w którym dominują uczucia, emocje, w którym poszukujemy bratniej duszy. I zwykle tak jest, że właśnie żeśmy odnaleźli tą bratnią duszę. Związek, gdzie przede wszystkim uczucie miłości, która daje nam poczucie bezpieczeństwa, związek w którym partnerzy się sobą wzajemnie opiekują, ale nie dlatego, że czują obowiązek, tylko dlatego, że mają taka wewnętrzną potrzebę.

Związek, w którym dominująca rolę będzie odgrywała przede wszystkim kobieta - ta energia kobieca, łagodna, energia pasywnej aktywności . Związek, w którym istotna jest przeżywalność . W takim związku też silny wpływ mogą mieć kobiety z naszej rodziny, czyli mama i teściowa i dobrze by było ograniczyć ten wpływ jeśli chodzi o decyzyjność, o komentowanie, a pozostawić go jeśli chodzi o tworzenie ciepła, wzajemności i traktowania tych kobiet, które są mentorkami rodu jako księgi pytań, trochę na zasadzie doradców, ale nie pozwolić się wtrącać w to życie.

W takim związku silniejszym aspektem jest aspekt kobiety, ale to nie znaczy, że kobieta ma być najważniejsza. To jest ten układ, który mówi, że kobieta w pewnym sensie będzie cementem tego związku, jeśli nie będzie np. chciała spektakularnie realizować swojej kariery zawodowej, jeśli nie będzie chciała tworzyć rodzaju nowatorskiej relacji partnerskiej, czyli tak trochę bez zobowiązań, dom w walizce. Wtedy taki związek kompletnie będzie związkiem, gdzie jak w takiej ciemnej studni utknęliśmy i nie bardzo wiemy co dalej ze sobą zrobić i kompletnie się związek nie realizuje.

 

 

Źródło :tarocistka Danuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie liczby 33 mistrzowska i 14 karmiaczna i do tego 11 jako relacja karmiczna.No to bedzie trudno. Ty dom rodzina jak to 6 ,a on 5 zmiany ,mocne doznania,podroze. W waszym zwiazku moze tez byc osoba trzecia Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za interpretację :) Doszukałam sie plusów... mam nadzieję, że nieusilnie.. ;-)

Czy zatem mogę wnioskować, iż związek ten ma szansę przetrwać ?Rzeczywiście dużo w tym prawdy- dla mnie najważniejszy jest dom i rodzina. Praca nigdy nie była,nie jest i prawdopodobnie nie bedzie tą rzeczą na 1 miejscu o którą zabiegać będę... jest, realizuję sie zawodowo, ale jestm gotowa na jej poświęcenie dla szczęścia w życiu prywatnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...