Jump to content

Czy mógłby ktoś sprawdzić karmę związku? Bardzo proszę o pomoc.


acura
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie, bardzo proszę o sprawdzenie karmiczności związku, jestem w kropce...

Edited by acura
Link to comment
Share on other sites

Pierwsza osoba: 31.08.1990

Druga osoba: 08.04.1983

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 4/13/22/31/40,49/58

Druga osoba: 6/15/24/33

Suma dróg życia: 1/10/19/28/37/46/55/64/73/82/91

Związek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 4/13/22/31/40,49/58

1PZ: 3/12/39

CP: 4/31

Druga osoba

DZ: 6/15/24/33

1PZ: 3/12

CP: 8

 

 

Wibracja związku 1

 

Jedynka dla związku jeżeli jest złożona z tych wyższych wibracji (10) przede wszystkim mówi o relacji, która tworzy nowy etap dla obojga partnerów. Oczywiście my możemy powiedzieć, że zawsze wejście w związek jest nowym etapem . Otóż nie – często jest tak, że wchodzimy w związek powielając swoje dotychczasowe wzorce relacji partnerskich próbując odzyskać coś co żeśmy utracili bo nam się wcześniej jakiś związek rozpadł. Czasami jest tak, że w związku jedna osoba ucieka z przestrzeni w której jest i w tym związku upatruje przychylnej, przyjaznej przystani.

Otóż związek sygnowany 1 – jest to zdecydowanie związek, w którym obie osoby absolutnie odcinają się od przeszłości, tworzą nowy potencjał. Pamiętamy, że 1 to wibracja słoneczna, więc jest to również związek, który będzie tak trochę na „świeczniku”, który jeśli się coś będzie źle działo, to nikomu do ogródka nie będzie się zaglądało, a tu bez przerwy będą wszyscy o tym mówić, ale jeśli również będzie to związek harmonijnie realizowany, to stanowi pewien rodzaj przykładu dla innych, pewien rodzaj takiego zafascynowania się otoczenia właśnie tą relacją.

Jest to związek oświetlony przez słońce, czyli trochę w świetle jupiterów, w świetle reflektorów. I stąd jest też pokazane, że to jest raczej związek, który opiera się o tzw. dynamiczną realizację chwili, o pomysłowość, o szukanie nowych sposobów rozwiązań, i takich życiowych, ale tez i komunikacji między partnerskiej. Jest to związek w którym nie powinno się tworzyć tzw. ciężkich, psychodelicznych klimatów, dlatego, że taki związek nie przetrwa próby trudnych sytuacji. On może się niekoniecznie rozpaść, natomiast wtedy ta 1 będzie wibrowała negatywnie dla tego związku i będzie trudność wprowadzenia zmian , trudność rozpoczynania czegokolwiek – to wszystko co w negacji niesie ta 1.

Przy 1 silnym aspektem będzie energia męska.

 

 

Zrodło :tarocistka Danuta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wsumie neijestescie kamiczni ale macie podobne cykle wiec jakby blizniacze dusze ty bedziesz realizowala swoj pierwszy cykl a on zaczyna drugi.Relacja zwiazku jeden. Czyli jakbyscie mieli dwa oddzielne zycia. On jest 33 wiec liczba mistrzowska cieply uczuciowy ,fajny kandydat na meza,ale ma duze problemy z podjeciem decyzji .Mial teraz ciezki okrez jest na zmianie cyklow wyszedl z 9 roku osobistego teraz jest w 1 ale ona jest rowniez toksyczna dla 33.Wiec napewno u niego jakis zawirowania powinny byc.Nie mial tezzalatwej sytuacj rodzinnej jesli chodzi o sprawy materialne. Ten drugi cykl poswieci na pomnazanie dobr.Napisz co sie zgadza a co nie. Pozdrawiam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

faktycznie jest ciepły i uczuciowy, ale ma te problemy z podjęciem decyzji. Co do dwóch oddzielnych żyć zgadza się jak najbardziej, w sumie wszystko się zgadza... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...