Jump to content

sen męża, on nie ma snów!


cherry88
 Share

Recommended Posts

mąż bardzo rzadko ma jakieś sny, w przeciwieństwie do mnie. dziś w nocy sniło mu się że nasza córka umarla i zabijanie świń. co to moze oznaczać? bardzo was proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

cherry88, nie jesteś na forum od wczoraj i chyba wiesz jak powinno się opisać sen, żeby uzyskać interpretację, prawda? ;) Jeśli mąż prosił o pomoc w interpretacji, niech opisze sen dokładnie. Jeśli natomiast męża znaczenie snu nie interesuje, a jedynie Ty z ciekawości pytasz, to ja nie pomogę.

Ponadto, każdy ma sny. Jednej nocy mamy ich nawet do 8, Twój mąż jest jedną z osób, które po prostu swoich snów nie zapamiętują.

Link to comment
Share on other sites

Echh no i co ja mam z tym począć? Spróbuj zrozumieć, że równie dobrze mogłabyś rzucić dwoma randomalnie wybranymi słowami bez żadnego kontekstu i oczekiwać interpretacji snu.

 

4. JAK OPISYWAĆ SNY?

Opisując sen, należy ująć wszystko, co tylko pamiętamy. Czasem drobiazg ma kolosalne znaczenie dla całości interpretacji. Oprócz detali, ważne są również uczucia, które im towarzyszyły.

 

miejsce:

 

Równie ważną informacją jest opis różnic pomiędzy rzeczywistością a snem (jeśli śnisz o miejscu, które znasz, ale wykonujesz w śnie czynności odbiegające od tego co robisz w nim w rzeczywistości)

 

osoby:

 

W przypadku gdy śnisz o osobach, napisz jakie relacje Cie z nimi wiążą (gdy je znasz) lub co interesującego było w ich wyglądzie, zachowaniu, słowach (gdy śnisz o nieznajomych). Opisz uczucia towarzyszące spotkaniu z nimi

 

uczucia:

 

Opisz jak najdokładniej to co czułeś sniąc swój sen. Im dokładniejsza będzie ta informacja, tym łatwiej będzie interpretatorom odczytać przekaz Twojego snu.

 

czas i przestrzeń

 

W śnie dominował jakiś kolor? Napisz o tym, to ważny szczegół. Równie ważne jest określenie czasu (przeszłość, przyszłość, teraźniejszość, pora dnia, pogoda,

 

wiek

 

Określenie wieku, jest Twoją decyzja, ale perspektywa jest zmienna w zależności od zdobytego doświadczenia, a interpretatorowi może pomóc spojrzeć na sen Twoimi oczami. Gdy na wstępie wiadomo, ze jesteś matką dwojga dzieci, a nie nastoletnim licealista, dużo łatwiej jest zinterpretować Twój sen.

 

5. INFORMACJE OGÓLNE:

 

Nie opisuj snów innych osób. Brak istotnych szczegółów na temat odczuć i wrażeń, może zniekształcić interpretację.

Weź pod uwagę, że interpretator nie zna Cię osobiście, warto więc na bieżąco uczestniczyć w interpretacji - korygować opis swojego snu, odpowiedzieć na pytania pomocnicze, wprowadzić szczegóły, których wcześniej nie pamiętałeś.

Link to comment
Share on other sites

on jest za tępy by cokolwiek opisac... mówi że była to ulica i na niej co chwile ludzie podrzynali gardła świniom, aha i że ja wzięłam zdrowy ząb mojej córki na pamiątkę. wyjęłam go z rozdartej jej buzki, nie wie jak zginęła

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Da się to poskałdać jeżeli nałożymy na to waszą sytuację rodzinną.

Śmierć córki w przypadku twojego męża może oznaczać zakończenie jakiegoś etapu w jego życiu etapu związanego z córką (potencjalne utrudnienie kontaktu to może byc ta śmierć - jeżeli wasze plany "rodzinno rozwodowe" są w trakcie). Ulica to coś w ciągłym ruchu anonimowa rzeka zdarzeń ludzi postronych, obcych, szczęśliwych i nieszczęśliwych a w śnie twgo meża są bezwzględnymi "rzeźnikami" nie mających skrupłów co do pozbawienia życia zwierzęcia. Pozostał nam symbol świni ja bym go rozpatrzył od strony życia tego zwierzęcia - jako prosiak jest ładne, miłe i zabawne wszyscy je lubią i się zachwycają ale to pozory bo prawda jest taka że chodujemy je tylko poto aby je zabić i jak teraz nałożymy na to sen twojego męża to wasze życie (twoje i jego) jest właśnie jak te małe prosie które pociesznie się bawiąc nie jest świadome tego że skończy na naszym stole w postaci schabowego lub kiełbasy. W jego życiu jest właśnie ten moment "ostatecznego rozwiania złudzeń" że świat jest piękny. Świadczy o tym to że martwej córce wyrywasz ząb na pamiątkę - to takie stwierdzenie "córko to jest twój tata i może cię odwiedzi w niedługim czasie no bo chyba cie kocha". Czyżby twoja córka miała dorosnąć w przyśpieszonym tępie a jej świat pełny będzie "świń" widzących co je czeka (.........."on jest za tępy aby cokolwiek opisać")?

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...