Skocz do zawartości

Wyjazd - ZAKOŃCZONE


KatiJo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli dobrze spojrzałam tylko jedno ćwiczenie jest otwarte, więc mogę dać następne.

W okresie 22 kwietnia - 3 maja przebywałam poza domem. Byłam w sumie w trzech miejscach.

1. Jakie to były miejsca?

2. Z jakiego powodu tam byłam?

3. Z kim tam byłam?

4. Jak czułam się w każdym z tych miejsc?

Powodzenia:)

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra no to ja startuję, rozkładam karty i jedziemy:)

 

1. miejce 1 - byłaś gdzieś nad wodą - jeziorko, staw, rzeka, morze - generalnie woda w około (2 kielichów)

miejsce 2 - myślę, że byłaś w jakimś urzędzie/ sądzie/ może kościele/ urząd skarbowy generalnie instytucji publicznej, nawet bym powiedziała, że nie bardzo miałaś ochotę tam być (7 mieczy)

miejsce 3 - łąka, las, może gdzieś na wsi, cisza i spokój w około, miejsce, które bardzo lubisz... może właśnie u rodziny na wsi (7 monet)

 

2. miejsce 1 - byłaś tam z bardzo ważnego dla Ciebie powodu... albo rozpoczynałaś jakieś nowe działania,byłaś tam po raz pierwszy i to co się działo było dla Ciebie nowe, nie wiem dlaczego przyszły mi na myśl jakieś zawody, coś w czymś chciałaś się wykazać, może jakaś wyprawa z przygodami, namioty trochę adrenaliny i bardzo dobra zabawa, spływ kajakowy (?) (as buław)

miejsce 2 - byłaś tam walczyć o swoje, pozałatwiać sprawy, które wcześniej odkładałaś, znalazłaś na nie czas i motywację (rycerz buław)

miejsce 3 - obchodziliście jakąś uroczystość może czyjeś urodziny, imieniny, rocznicę ślubu... na pewno coś świętowaliście i z tej okazji się tam znalazłaś (rycerz kielichów)

 

3. miejsce 1 - myślę, że było was tam sporo ludu, natomiast sądzę, że znałaś jedną osobę, może nikogo, bo byłaś trochę skrępowana tymi ludźmi (8 mieczy)

miejsce 2- ktoś miał z Tobą tam być ale się wykpił w ostatniej chwili i byłaś sama (Księżyc)

miejsce 3 - byłaś tam z jakimś młodym człowiekiem... może to z jego okazji się tam spotkaliście... albo towarzyszył Ci w podróży (giermek buław)

 

4.miejsce 1 - dobrze się bawiłaś... może nie poszło wszystko po Twojej myśli ale generalnie było ok... może nawet coś wygrałaś, ale to tak raczej przypadkiem:) cieszyłaś się, że pojechałaś, może stoczyłaś gdzieś w sobie walkę z taką myślę "mam w d*** nie dam rady" tym większa była Twoja satysfakcja kiedy się udało(5 mieczy)

miejsce 2 - nie byłaś skrępowana, byłaś tam w jasno wyznaczonym celu, opanowana i chłodna, chciałaś załatwić sprawę i wyjść (8 buław)

miejsce 3 - no czułaś się tam dobrze, byłaś wśród swoich, emanowało z Ciebie ciepło, optymizm i radość ze spotkania z rodziną, odprężona i uspokojona, chyba tego właśnie było Ci potrzeba:) (cesarzowa)

 

no to mi się wydaje, że nawet składnie to wszystko wyszło... ale się okaże:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Jeśli dobrze spojrzałam tylko jedno ćwiczenie jest otwarte, więc mogę dać następne.

W okresie 22 kwietnia - 3 maja przebywałam poza domem. Byłam w sumie w trzech miejscach.

1. Jakie to były miejsca?

Miejsce 1 (rycerz pucharów) - byłaś gdzieś na wyjeździe z mężczyzną, miło spędzaliście razem czas

Miejsce 2 (3 buław) Gdzieś na łonie natury

Miejsca 3 (Gieremek buław) Załatwiałaś jakieś sprawy dla Ciebie ważne, działałaś ;p

2. Z jakiego powodu tam byłam?

Miejsce 1 (świat) w celu odpoczynku, zwiedzania

Miejsce 2 (2 mieczy) w celu przemyślenia swojego życia, odpoczynku, medytacji

Miejsce 3 (3 mieczy) - Byłaś z czegoś niezadowolona, coś nie poszło po Twojej myśli i pojechałaś w celu załatwienia tej sprawy

3. Z kim tam byłam?

Miejsce 1 (cesarz) - tak jak wcześniej mówiłam z mężczyzną

Miejsce 2 (koło fortuny, księżyc) z jakaś kobietą, i może z rodziną

Miejsce 3 (6 buław) duża ilość osób pomocnych Tobie

4. Jak czułam się w każdym z tych miejsc?

Miejsce 1 (4 mieczy) odpoczywałaś tam po prostu ;-)

Miejsce 2 (10 monet) bardzo fajnie, byłaś bardzo zadowolona i dobrze się czułaś wśród bliskich Ci osób.

Miejsce 3 (as buław) rozpoczynałaś coś nowego i mimo nerwowości która wcześniej wyszła byłaś zadowolona z rezultatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KatiJo,

 

Co Ty tam robilas?!?;)))) Nie wiem, czy to moja nowa talia, czy fakt, ze podeszlam do tego, jak do oddzielnych rozkladow, czy to byly bardzo wazne dla Ciebie rzeczy, ale wyszlo mi cos takiego, co nigdy mi nie wyszlo: 3 x 6 bulaw, 2 x 8 bulaw i 2 x 5 pentakli...a do tego Eremita, Arcykaplan (wzmacniany przez 3 pentakle) i Slonce...ogromny wydatek energetyczny...!!!

 

Nie wiem, czy mam to interpretowac, czy to moja nowa talia daje mi jakies znaki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 pentakli bylo tylko 2 razy;), glownie zwycieztwa w tych 3 miejscach (6 bulaw), ale...moze ona chciala mi przekazac, ze najpierw mam postawic sobie? No i sobie postawialam na pana...zaraz dodam gdzies na formum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solweig coraz bardziej fascynuje mnie ten Tarot marzycieli po Twoich wpisach... ciekawe, ciekawe... dziś mój wpadnie mi w łapki... o ile tylko nie został bestialsko porzucony na lotnisku z resztą nadbagażu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KatiJo, Jestem za na po weekendzie, bo ja moge nie miec netu wczesniej :)

Rozrabiara, Marzyciel niby tak lekko wyglada jak Shadowscapes, a jednak ma swoj power! ;) Nie martw sie - tarota nikt nie porzuca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KatiJo,

 

To ja juz :)

Interpretuje jednak pierwszy rozkad - to experyment, zobaczymy ;) Generalnie ten rozklad mnie wydrenowal - albo to wazne, trudne dla Ciebie rzeczy albo to sa rzeczy, ktore sa trudne/ wazne dla mnie albo talia mi bryknela uzyta po raz pierwszy;)

 

1. Jakie to były miejsca?

 

1. Eremita

Bylas sama, medytowalas; na jakis warsztatach z duchowosci/ samorozwoju lub jakis odpoczynek kontemplacyjny :)

2. Arcykaplan

W szkole, na uczelni, w biblitotece albo w sadzie – w miejscu rozstrzygniec; gdzies, gdzie liczy sie hierarchia i przestrzeganie sztywnych zasad

 

3. 3 pentakle

Ksztalcilas sie, na jakis konsutacjach u jakiegos doradcy, ale z grupa lub ksztacenie dotyczylo wspolpracy z grupa

 

Z jakiego powodu tam bylas?

 

1. 6 bulaw

zeby odniesc wewnetrzne zwycieztwo, zakonczyc cos z powodzeniem – wazny etap Twojego rozwoju, cos podsumowac, sfinaizowac jakis proces - praca odbywala sie wewnetrznie.

2. 8 bulaw

Zeby cos szybko zmienic, zakonczyc nauke, cos rozstrzygnac jednoznacznie, skonkludowac szybko.

 

3.7 bulaw

Zeby dalej sie ksztalcic, zeby byc lepsza od konkurencji; dac sobie rade z jakim problemem na zewnartrz, z konfliktem.

 

Z kim?

 

1. 6 bulaw

sama dla siebie, ale chyba na tle grupy

 

2. 8 bulaw

zdeklarowalas z czyms, prawdopodobnie przed kims, to mogla byc 1 osoba - autorytet albo grupa

 

3 5 pentakli

z niezadowolonymi ludzmi, z ludzmi, ktorym czegos brakuje albo pieniedzy albo rownowagi wewnetrznej, ewentualnie zasobow wewnetrznych (wiedzy)

 

4. Jak czułam się w każdym z tych miejsc?

 

1. 6 bulaw – swietnie, czulas, ze cos osiagnelas, zrealizowalas cel, czulas sie wygrana i doceniona

 

2. 5 pentakli – bardzo zle, czulas, ze cos sie nie zgadza, ze sa same trudnosci - nie-do-pokonania, nikt Cie nie wspieral, nie spotkalas sie z aprobata, czulas sie bezsilna

 

3. Slonce – znakomicie, to, co tam robias jest Twoim marzeniem, celem, misja, pasja – to jest przyszlosciowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie to były miejsca?

2. Z jakiego powodu tam byłam?

3. Z kim tam byłam?

4. Jak czułam się w każdym z tych miejsc?

 

Miejsce pierwsze - w domu rodzinnym u mamy spędziłam święta, byłam tam z synem i było bardzo miło, rodzinnie, spacerowo, leniwie...

Miejsce drugie - Tuż po świętach byłam również z mamą i synem na konkursie muzycznym, w którym młody brał udział, nieco nerwów i stresów, niestety nic nie wygrał...

Miejsce trzecie - z partnerem, synem i zaprzyjaźnionym małżeństwem z dwójką dzieci byliśmy w górach na wyjeździe typowo wypoczynkowym - było odprężająco, leniwie, również spacerowo...

 

Trochę Wam się te miejsca jakby wymieszały ;)

 

rozrabiara

 

1. miejce 1 - byłaś gdzieś nad wodą - jeziorko, staw, rzeka, morze - generalnie woda w około (2 kielichów) - nie ma tam wody raczej;)

miejsce 2 - myślę, że byłaś w jakimś urzędzie/ sądzie/ może kościele/ urząd skarbowy generalnie instytucji publicznej, nawet bym powiedziała, że nie bardzo miałaś ochotę tam być (7 mieczy) - nie do końca nie miałam ochoty, ale było stresująco, jak młody ma jakieś konkursy lub egzaminy to mnie to wykańcza bardziej niż jego ;)

miejsce 3 - łąka, las, może gdzieś na wsi, cisza i spokój w około, miejsce, które bardzo lubisz... może właśnie u rodziny na wsi (7 monet)

 

2. miejsce 1 - byłaś tam z bardzo ważnego dla Ciebie powodu... albo rozpoczynałaś jakieś nowe działania,byłaś tam po raz pierwszy i to co się działo było dla Ciebie nowe, nie wiem dlaczego przyszły mi na myśl jakieś zawody, coś w czymś chciałaś się wykazać, może jakaś wyprawa z przygodami, namioty trochę adrenaliny i bardzo dobra zabawa, spływ kajakowy (?) (as buław)

miejsce 2 - byłaś tam walczyć o swoje, pozałatwiać sprawy, które wcześniej odkładałaś, znalazłaś na nie czas i motywację (rycerz buław)

miejsce 3 - obchodziliście jakąś uroczystość może czyjeś urodziny, imieniny, rocznicę ślubu... na pewno coś świętowaliście i z tej okazji się tam znalazłaś (rycerz kielichów)

 

3. miejsce 1 - myślę, że było was tam sporo ludu, natomiast sądzę, że znałaś jedną osobę, może nikogo, bo byłaś trochę skrępowana tymi ludźmi (8 mieczy)

miejsce 2- ktoś miał z Tobą tam być ale się wykpił w ostatniej chwili i byłaś sama (Księżyc)

miejsce 3 - byłaś tam z jakimś młodym człowiekiem... może to z jego okazji się tam spotkaliście... albo towarzyszył Ci w podróży (giermek buław)

 

4.miejsce 1 - dobrze się bawiłaś... może nie poszło wszystko po Twojej myśli ale generalnie było ok... może nawet coś wygrałaś, ale to tak raczej przypadkiem:) cieszyłaś się, że pojechałaś, może stoczyłaś gdzieś w sobie walkę z taką myślę "mam w d*** nie dam rady" tym większa była Twoja satysfakcja kiedy się udało(5 mieczy)

miejsce 2 - nie byłaś skrępowana, byłaś tam w jasno wyznaczonym celu, opanowana i chłodna, chciałaś załatwić sprawę i wyjść (8 buław)

miejsce 3 - no czułaś się tam dobrze, byłaś wśród swoich, emanowało z Ciebie ciepło, optymizm i radość ze spotkania z rodziną, odprężona i uspokojona, chyba tego właśnie było Ci potrzeba:) (cesarzowa)

 

magdalena07

 

1. Jakie to były miejsca?

Miejsce 1 (rycerz pucharów) - byłaś gdzieś na wyjeździe z mężczyzną, miło spędzaliście razem czas - zważywszy, że to miejsce 3, albo 1 i syn jako mężczyzna ;)

Miejsce 2 (3 buław) Gdzieś na łonie natury - to bardziej na 3 pasuje

Miejsca 3 (Gieremek buław) Załatwiałaś jakieś sprawy dla Ciebie ważne, działałaś ;p - a to na 2

2. Z jakiego powodu tam byłam?

Miejsce 1 (świat) w celu odpoczynku, zwiedzania - pasuje na 3

Miejsce 2 (2 mieczy) w celu przemyślenia swojego życia, odpoczynku, medytacji - pasuje na 1 bo z mamą o życiu sporo gadałam

Miejsce 3 (3 mieczy) - Byłaś z czegoś niezadowolona, coś nie poszło po Twojej myśli i pojechałaś w celu załatwienia tej sprawy - nie do końca, ale blisko

3. Z kim tam byłam?

Miejsce 1 (cesarz) - tak jak wcześniej mówiłam z mężczyzną - miejsce 3

Miejsce 2 (koło fortuny, księżyc) z jakaś kobietą, i może z rodziną - miejsce 1

Miejsce 3 (6 buław) duża ilość osób pomocnych Tobie - tu z kolei pasuje na 2 i 3

4. Jak czułam się w każdym z tych miejsc?

Miejsce 1 (4 mieczy) odpoczywałaś tam po prostu ;-) - miejsce 1 i 3

Miejsce 2 (10 monet) bardzo fajnie, byłaś bardzo zadowolona i dobrze się czułaś wśród bliskich Ci osób. - też 1 i 3 pasuje

Miejsce 3 (as buław) rozpoczynałaś coś nowego i mimo nerwowości która wcześniej wyszła byłaś zadowolona z rezultatu

 

solweig

 

1. Jakie to były miejsca?

 

1. Eremita

Bylas sama, medytowalas; na jakis warsztatach z duchowosci/ samorozwoju lub jakis odpoczynek kontemplacyjny :)

 

2. Arcykaplan

W szkole, na uczelni, w biblitotece albo w sadzie – w miejscu rozstrzygniec; gdzies, gdzie liczy sie hierarchia i przestrzeganie sztywnych zasad - pasuje do konkursu, był w szkole ;)

 

3. 3 pentakle

Ksztalcilas sie, na jakis konsutacjach u jakiegos doradcy, ale z grupa lub ksztacenie dotyczylo wspolpracy z grupa

 

Z jakiego powodu tam bylas?

 

1. 6 bulaw

zeby odniesc wewnetrzne zwycieztwo, zakonczyc cos z powodzeniem – wazny etap Twojego rozwoju, cos podsumowac, sfinaizowac jakis proces - praca odbywala sie wewnetrznie. - pasuje do rozmów z mamą o życiu

 

2. 8 bulaw

Zeby cos szybko zmienic, zakonczyc nauke, cos rozstrzygnac jednoznacznie, skonkludowac szybko.

 

3.7 bulaw

Zeby dalej sie ksztalcic, zeby byc lepsza od konkurencji; dac sobie rade z jakim problemem na zewnartrz, z konfliktem.

 

Z kim?

 

1. 6 bulaw

sama dla siebie, ale chyba na tle grupy

 

2. 8 bulaw

zdeklarowalas z czyms, prawdopodobnie przed kims, to mogla byc 1 osoba - autorytet albo grupa

 

3 5 pentakli

z niezadowolonymi ludzmi, z ludzmi, ktorym czegos brakuje albo pieniedzy albo rownowagi wewnetrznej, ewentualnie zasobow wewnetrznych (wiedzy) - hmmm, to ciekawe, może coś w tym jest...

 

4. Jak czułam się w każdym z tych miejsc?

 

1. 6 bulaw – swietnie, czulas, ze cos osiagnelas, zrealizowalas cel, czulas sie wygrana i doceniona

 

2. 5 pentakli – bardzo zle, czulas, ze cos sie nie zgadza, ze sa same trudnosci - nie-do-pokonania, nikt Cie nie wspieral, nie spotkalas sie z aprobata, czulas sie bezsilna

 

3. Slonce – znakomicie, to, co tam robias jest Twoim marzeniem, celem, misja, pasja – to jest przyszlosciowe

 

Muszę się jeszcze na spokojnie zastanowić komu najlepiej poszło, gdyż, jak widzicie, nieco to skomplikowane ;)

Dziękuję wszystkim za udział w ćwiczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh no aż tak źle nie było... czyli jednak nie urząd a konkurs muzyczny... i to właśnie Cię tyle nerwów kosztowało:) Bywało lepiej... ale dzięki za ćwiczonko...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie mi poszło ;-)

 

No w sumie u Ciebie najwięcej trafień, ale chyba i miejsca najbardziej wymieszane;) Zważywszy jednak, że wyjazd zajmował krótki okres czasu dość i nieco się te wszystkie bytności przeplatały - to powinniśmy to uznać za sukces;)

Chciałam dodać Ci punkcik reputacji, ale nie mogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...