Skocz do zawartości

wodnik i baran


coyote

Rekomendowane odpowiedzi

Gość truskawka
Czy to dobry układ?

Jeśli jesteście małżeństwem to na pewno tak.

 

A według strony: Horoskop partnerski

 

To miła i obiecująca para. Oboje są wielkimi optymistami i niepoprawnymi marzycielami. Pani Wodnik będzie dawała porywczemu Baranowi wiele swobody i niezależności. Pan Baran z kolei będzie podziwiał w swojej partnerce intelekt i dociekliwość. Oboje daleko zajdą, jeżeli jedno będzie korzystało z umiejętności drugiego. Pani Wodnik może nauczyć się od Barana stanowczości i odwagi w dążeniu do celu. Pan Baran może nauczyć się od partnerki myślenia i patrzenia z dystansem na wiele spraw. Aby para ta utrzymała się, oboje powinni interesować się sobą nawzajem. Zbyt dużo swobody może doprowadzić do tego, że zostaną w końcu tylko przyjaciółmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

o wodniku i baranie po ponad 20 latach małzeństwa moge powiedzieć zupełnie co innego niz tu wyczytałam.jestem wodnikiem lecz pesymista,moj baran faktycznie optymista.co sie z tym wiaże między nami nie ma zgodności,ponieważ ja według męża przesadzam.Ja marzycielka jestem wielka on realista do potegi.porywczy ...to akurat sie zgadza.moj baran nie podziwia mego intelektu lecz wrecz czasami ten intelekt mu przeszkadza.Mam wrażenie ze wolałby jakąś głupiutką żonkę przy której błyskałby formą.mimo upływu lat nie nauczyłam sie od meża stanowczości i odwagi w dazeniu do celu.powiem wiecej,moja stanowczośc nie jest mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...