Skocz do zawartości

Wojna - prosze o interpretacje!!!


IzuniaCrazy

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatniej nocy snilo mi sie, ze bylam na wojnie. Konkretnie byl to jasny, zielony las z drzewami raczej egzotycznymi, wysokimi na ok. 1,5 m i duzymi rozlozystymi liscmi, nie byl bardzo gesty, sredni raczej... Miejsce jak na czasy obecne calkiem aktualne, jesli chodzi o wojne... Palestyna lub irak czy inne z tych panstw wschodnich bedacych obecnie w konflikcie zbrojnym. Bylam tam z moja mama. Stalysmy obok siebie w tym lesie i w kazdej chwili moglysmy zostac postrzelone z jakiejs broni, ktora w jednej chwili wyrzucala kilkaset pociskow. Pamietam, ze kazalam we snie polozyc sie mamie na ziemi, aby uniknac postrzalu i tak tez zrobilysmy, ja i ona. Mowilam do niej "lez jak najblizej ziemi i sie nie podnos!". Lezac slyszalam odglos broni oraz widzialam wszedzie rozpryskujaca sie krew oraz roznych rannych ludzi. Co gorsze... Nagle motyw, ze musza (chyba wojsko) zabic bin ladena (glupie, ale snu sie nie wybiera...), ktory nagle pojawil sie w bialej szacie i tak stal w tym lesie... Nagle jakis mezczyzna, chyba arab (dziwne) podbiegl do bin ladena od tylu i wbil mu noz w serce... Bin laden upadl a bron maszynowa doslownie rozerwala temu mezczyznie ramie na strzepy a krew rozprysnela sie we wszystkie strony. Pamietam, ze strasznie sie balam podczas tego snu, bo byl bardzo realistyczny... Pamietam tez, ze we snie ja i mama nie odnioslysmy zadnych obrazen fizycznych. Jedynie balam sie panicznie. Po czym nagle obudzilam sie z oczami mokrymi od lez...

 

Bardzo prosze o wyjasnienie i interpretacje mojego snu, bo jest tu tyle roznych zagadnien, ze jak bym sama chciala skladac to do kupy korzystajac z sennikow internetowych to chyba by mi wyszlo maslo maslane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...