Skocz do zawartości

ryby


Tomorrow

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się ,że jestem w restauracji z dawnymi kolegami z pracy, stoliki były na zewnątrz, obok był dość duży staw w którym pływały ryby( karpie??)- wyskakiwały z wody,widać było ich pyszczki. W pewnym momencie pojawiła się ogromna ryba ok 2 metrów (chyba też karp). Mój kolega,którego nigdy za bardzo nie lubiłam( taka podstępna ,śliska glista) wskoczył do stawu z zamiarem wylowienia tego ogromnego potwora, zaciągnął go na brzeg z myśą,że tam wyzionie ducha ( ta ryba oczywiście), ale w rybę wstąpiły nadrybie moce- wyskoczyła na brzeg i zaczęła atakować ludzi w restauracji,ja byłam najbliżej i uciekłam pierwsza.Ktoś przejął dowódctwo i kazał wszystkim uciekać na najwyższe meble,siedziałam z koleżanką na górze kredensu ,który się chwiał,na dole grasowała ryba.Ktoś wpadł na pomysł, żeby wypuścić świnię jako przynętę,ryba ją zaatakowała,ale obgryzła jej tylko nogi i swinia z tymi zakrwawionymi nogami uciekła do jakiegoś pomieszczenia,wtedy wszyscy gdzieś zniknęli,a ja pobiegłam za tą świnią i to pomieszczenie okazało sie mieszkaniem z mojego dzieciństwa, schroniłam się z nią na balkonie ,wiedząc ,że schronienie jest byle jakie,i nagle się obudziłam. Ten nielubiany kolega,który to wszystko zapoczątkował został chyba w tym stawie,ale na pewno nie zginął, wydaje mi się,że był nawet zadowolony. Dla mnie ten sen był straszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...