Jump to content

Po długim czasie, w którym nie pamiętałam snów, przyśniło mi sie coś takiego


utracona nadzieja
 Share

Recommended Posts

Śniło mi sie że ide przez łake chyba, w każdym bądź razie rosła zielon wysoka trawa, może do kolan. Zauważyłam stado gęsi, które może nie uciekło, ale szybciej zaczęło sie poruszać (chodziło po łące) złapałam jedną z gęsi, była czarna, miała małe ilości jasnego pierza, byłam zdziwiona ze dała mi sie złapać i nie uciekała. Siedziałam w trawie która falowała lekko na wietrze, i głaskałam ją, była w dotyku miękka, i puszysta. Czułam spokój i odprężenie.

Link to comment
Share on other sites

Hmm coś odnośnie mojego życia uczuciowego? To nie ma o czym opowiadać, ani o kim. Nie mam szczęścia do mężczyzn, niestety.... Nie wiem co mam napisać, aktualnie jest jeden na którym można powiedzieć zależy mi, ale niestety sprawy biznesowe nie pozwalają na nic więcej po za przyjaźnią :/

Link to comment
Share on other sites

Rozpytuje się nie z ciekawości ale aby znaleść miejsce zaczepienia i chyba znalazłem.

Wysoka bujna trawa sięgająca kolan świadczy o twoim bogatym życiu wewnętrznym a to że sięga do kolan może wskazywać na pozycję materjalną ( jesteś na etapie "zbierania plonów swojej pracy) oraz kierować sprawę w stronę środowiska pracy to właśnie te gęsi to są twoi wspólpracownicy, podwładni ktoś z kim masz doczynienia w pracy. Zaś co do tej gęsi którą złapałaś - przypomnij sobie jakie masz odczucia podczas waszej przyjacielskiej rozmowy (zwróc uwagę że podczas głaskania gęsi siedzisz w trawie) a wtedy zrozumiesz dlaczego ta gęś jest czarna (czyż on nie jest brunetem?).

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

hmm z tym zbieraniem plonów to chyba nie do końca, dopiero zaczynam moją droge do "kariery" więc o plonach powiedziec nie moge, bardziej wydatek.... A odczucia w rozmowie z nim, to podziw za wiedze którą posiada, oazaz lekkie zmieszanie z mojej strony, bo nie wiem jak mam go traktować i ciężko mi z tym ;) a on jest ciemnym blondynem ( ta gęś nie do końca czarna była, miała śladowe ilości białego pierza, może to coś znaczy )

Link to comment
Share on other sites

ale jest drugi kolega który jest brunetem.... i przy nim czuje sie swobodnie i jestem sobą... teraz to sie robi ciekawe :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...