Skocz do zawartości

trudny sprawa


qwerty2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów ma pomysł co zrobić by przyciągnąć do siebie osobę której się nie widziało od kilku lat. Dodam, że nie mogę przestać myśleć o tej kobiecie, kocham ją mimo że ostatni raz widzieliśmy się 6 lat temu- potem wyjechała i urwał nam się kontakt. Nie chcę jej do niczego zmuszać czy wykonywać na niej zaklęć, chciał bym żeby jeszcze pojawiła się na mojej drodze a potem sam sobie poradzę. Co robić- detektyw odpada :z_jezorem:

czekam na propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby sprawa była tak prosta to bym to dawno zrobił. Znalezienie kogoś przyjezdnego w Warszawce jest trudne. Telefon odpada, portale (nk facebook)odpada, adresu nie znam, dziewczyna zapadła się pod ziemię, jest też inny problem -nie chcę być nachalny, wolał bym jednak spotkanie przypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i działa?

ja myślę żę spróbuj afirmacji ... proste łatwe i skuteczne

a czemu nie mozesz do niej po prostu zadzwonić?

 

Nie mam z nią absolutnie żadnego kontaktu, jak już pisałem zapadła się pod ziemię-nie wiem co teraz robi gdzie studiuje jak ułożyło się jej życie-mam tylko cichą nadzieję że nie jest jeszcze zaobrączkowana ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strać nadzieję, wtedy kapryśni Bogowie sprawią, że się spotkacie^^

 

Nie tracę nadziei mimo że moja sytuacja w tej materii przypomina los Ala Bundy ... ;)

Tyle kobiet dookoła a żadna nie wytrzymuje porównania z tą której właśnie szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem lepiej się odciąć od przeszłości. Dobrze wiem, że to jest ciężkie, ale jak najbardziej możliwe. Trzeba tylko znaleźć w sobie siłę.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżanka powyżej miała racje.. spróbuj afirmacji.. myślisz o niej cały czas... i dobrze... teraz kwestia trudniejsza... spróbuj o niej zapomnieć... :P a los sam sprawi, że wkrótce o niej usłyszysz... to taka... koincydencja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się- czułem że coś wisi w powietrzu ;) Teraz mam podwójny dylemat. W tym tygodniu spotkałem niesamowitą kobietę, atrakcyjną, wygadaną, i sporo starszą, w dodatku mężatkę. Dawno nikt nie wywarł na mnie takiego wrażenia (chyba od czasu tej wyżej wymienionej). To jest jakaś masakra .... nie tak miały się sprawy potoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się- czułem że coś wisi w powietrzu ;) Teraz mam podwójny dylemat. W tym tygodniu spotkałem niesamowitą kobietę, atrakcyjną, wygadaną, i sporo starszą, w dodatku mężatkę. Dawno nikt nie wywarł na mnie takiego wrażenia (chyba od czasu tej wyżej wymienionej). To jest jakaś masakra .... nie tak miały się sprawy potoczyć.

 

Rzadko w życiu sprawy się toczą tak jak to zaplanowaliśmy^^

Carpe diem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może los cię informuje, że tamta nie ejst po prostu dotępna, albo daje ci szanse na ułożenie sobie życia... Nie pozwól by tamta dziewczyna zawładneła całym tobą, jeżeli nie planowałeś nigdy i nie plnaujesz oddać sie w całosci tamtej dziewczynie.. a może raczej wspomnieniu o niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wprost -mam 23 lata, ona 37 (wygląda na góra 26), ma męża .... ale na biznesowym spotkaniu coś iskrzyło, sam nie wiem, chyba wysłałem jej czytelny sygnał, teraz czas na nią ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...