Skocz do zawartości

Na odcięcie się


Sara18_80

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to dobry talizman na odcięcie się od przeszłości. Chciałabym pozbyć się nurtującej mnie przeszłości która co chwile wraca i mam wrazenie, że mnie blokuje.

Czy mogłabym poprosić o napisanie mi co da mi noszenie takiego talizmanu co niesie ze sobą połączenie tych dwóch run. Bardzo proszę o pomoc.index.php?main_page=popup_image&pID=547

 

Połączenie runy degaz z wplecioną ingwaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo Zosiu za odpowiedz. Powinnam napisać skąd sam pomysł itak dalej. Otóż od pewnego czasu zdarza mi się wyciągnąć rano jedną z run myśląc o tym co dany dzień przyniesie lub na jakieś konkretne pytanie. I momentami mnie zaskakiwało to iż pojawiała się runa dagaz z jakąś tam systematycznością. Wkońcu zapytałam runy czy dagaz mnie podniesie i odpowiedz była jaknajbardziej adekwatna moim zdaniem. Stąd pomysł na prace z runą dagaz i dziś drugi dzień jak postanowiłam sobie ja namalować na lewym ramieniu. I jestem w szoku ponieważ w nocy za grosz nie pospałam choć miałam jakieś migawki z życia. Rzeczy których się gdzieś tam obawiałam i tak jakbym nagle miała przebłysk jak ten problem rozwiązać. Dziś od rana mimo zero spania, a jestem śpiochem, tryskam cały czas energią do tego stopnia ze na ulicy wszystkim krzyczałam dzieńdobry i miałam wyjatkowo dobry humor. Do tego od początku roku trapią mnie problemy finansowe i nagle tak jakby to przechodziło obok mnie, poczułam taki wewnetrzny spokój do tego stopnia, że będąc grubo pod kreska oglądałam dziś dom do kupienia <szok>!! Ogromna dawka optymizmu połączona z planami jakich dawno nie miałam. Jedyne ale to to, że czuje zdecydowanie cięższą rękę na której mam tą runke. Tak jakby aż mi ją przygniatało i to się pojawiło w momencie napisania jej czerwnym flamastrem jest cięższa i takie ciepło na niej czuje. Czy ta runa ma aż tak silne oddziaływanie? Aha i jeszcze jedno wiem, że każda runa ma swój okres realizacji jak jest z runą degaz. I wogóle co o tym myślisz? Bede bardzo wdzięczna za Twoja opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego chcem aby mnie odcieła? Od poczucia obowiązku wobec byłego mężczyzn. Tzn wchodze w nowy układ, ale mój ex chłopak dzwoni do mnie za każdym razem gdy ma jakiś kłopot w swoim związku z tekstem "bo tylko ty mnie zrozumiesz i mi pomorzesz dasz rade i tylko Twoje rady i słowa mi pomagają" Nie wiem czemu ale czuje się w poczuciu że powinnam pomóc, ale po takim telefonie i takiej rozmowie ja się czuje przez kilka dni żle taka słaba i bez polotu. Dokładnie to oddaja wyznania o energetycznych wampirach, czuje że mu pomogłam ale tak jakbym sama musiała wyrównać po tym swoją energetyke. Z kolei on po rozmowie ze mna przez 3-4 miesiace góry przenosi i wszystko idzie mu idealnie i później znów łapie doła i sie do mnie odzywa. To takie dziwne wiem ale pisze tak jak to czuje :( I właśnie od tego emocjonalnego powiązania chciałabym się uwolnić, miedzy nami niema juz niczego bo nic do niego nie czuje raczej on sie tak uczepił ze ja nie umiem uciec. I wiem ze mnie to blokuje i strasznie meczy.On ma swoje zycie od kilku lat a ja wciaz walcze o zwiazek do ktorego jakos wyboista droga prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo Zosiu zrobie tak jak mówisz z tą runką Isa :) wkońcu Twoja wiedza i rady nie jednej osobie pomogły I bardzo bardzo dziękuje za poświęcony mi czas A rune na ramieniu zatrzymam jeszcze trochę, gdyż po tym okresie samych problemów chyba potrzebuje tego zrównowarzenia i innego głębszego spojrzenia na to wszystko. Zaufam jej ze da mi znak kiedy będe gotowa na to abyśmy się rozstaly. :) Bardzo dziękuje raz jeszcze Zosiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ja bym zastosowała sama rne Isa. Zapal białą świecę i narysuj rune isa na zdjeciu z nim np. z intencja całkowitego odciecia sie od niego emocjonalnego,psychicznego i nie wiem czy chcesz fizycznego. Wizualizuj spokój i spływjaca nowa energie, sytuacje w której on cie juz niepokoi itd.

jezeli bedziesz uwazalaze spełniła swoje zadanie spal Ise.

 

 

Mam podobny problem i chcialam zapytac o rade. Juz kilka dobrych lat mecze sie nieodwzajemniona miloscią, przesladuje mnie bol nie tylko psychiczny ale fizyczny, w tamtym roku postanowilam zerwac znjaomosc dla walsnego dobra, nigdy nie bylismy para - laczyla nas fizycznosc oraz przyjazn polaczona z namietnoscia. Rok temu ow osoba znalazla sobie partnerke i pomimo tego chciala ze mna utrzymywac kontkat - przyjacielski, niestety dla mnie to bylo wtedy jak i teraz za trudne gdyz nadal go kocham. Po kilku miesiacach zaczelam sobie z tym w miare radzic, ale nie do konca na tyle zeby utrzymywac normalny z nim kontakt. Ostatanio nawet przestalam myslec o nim, ale zaczal powracac w snach tydzien temu po raz pierwszy, 2 dni z rzedu poniedzialek wtorek, zignorowalam to choc mialam ochote mu napisac ze powraca w snach i bardzo mnie meczy w nich, sny maja wydzwiek raczej negatywny, jednak nie napisalam. W czwartek dostalam wiaodmosc od tej osoby ze jej sie snilam, ze meczy sie na jawie teskniac za mną.

W niedziele znowu mialam zly sen, tlumaczaylam jego obocnej partnerce jaki jest na prawde i ile bolu moze wyrzadzic, budzac sie rano znowu dostalam wiaodmosc od niego ze mial sen w ktorym sie mszcze na nim. Nie mam juz sily przechodzic takich sytuacji, jestem zachwiana emocjonalnie, w zyciu codziennym radze sobie jakso z tym, ale jak mam sobie poradzic z podswiaodmoscia, to nie jest zalezne ode mnie. Czy uzycie samej runy ISA pomoze mi wyzbyc sie go z podswiaodmosci, uwolnic emocjonalnie, fizycznie, calkowicie, nie moge zaczac przez to normalnego zycia, nie mam zdjecia gdyz wszystkie usunelam nigdy nie powarcac do wspomnien, bede bardzo wdzieczna za radę, z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...