Jump to content

Tygrys i Niedźwiedź !

atina7
 Share

Recommended Posts

"]Pliiiissssss! Zinterpretujcie mój sen.

Śniło mi się że spacerowałam sobie po dworze nagle zza budynków wybiegł tygrys. Zaczął biec w moją stronę.Chciałam uciec do domu ale zorientowałam się że nie zdążę więc uciekłam na drzewo. Niestety tygrys wdrapał się na drugie drzewo i przeskoczył na moje. Chciał mnie zaatakować. Nagle zza budynkówpojawł się niedźwiedź i zaczał walczyć z tygrysem. Tygrys przegonił niedźwiedzia i znowu zaczął się zbliżać do drzewa na którym siedziałam i znowu chciał mnie atakować. W oddali widziałam też inne tygrysy ale one tylko krążyły. Tygrys który mnie atakował uciekł bo nie mógł mnie dosięgnąć ale cały czas siedziałam na drzewie bałam się zejść ponieważ w oddali kręciły się tygrysy a ja bałam sie że nie zdąże dobiec do domu.

Serdecznie pozdrawiam [/font]

Witam!

Jak rozumiem to u góry to wersja dla niedowidzących?

Twój sen jest dziwny ale można sie w nim dopatrzyć logiki.

Tygrys to symbol zagrożenia ale zagrozenia "egzotycznego" a w twoim przypadku zagrożenia całkowicie nie spodziewanego a raczej od osoby od której takiego czegoś się nie spodziewałaś.

Niedźwiedź to również symbol zagrożenia ale twój niedźwiedź jest przeciwnością narmalnych znaczen tego symbolu gdyż staje w twojej obronie czyli twoje podejrzenia odnośnie zagrożeń są całkowicie nie trafione co do osoby a wręcz odwrotnie osoba która twoim zdaniem ci nie sprzyja stanie w twojej obronie.

Teraz zajmimy się środowiskiem z którego moze zagrożenie "wyjść" - wskazuje na to to gdzie się znajdujesz czyli blisko domu czyli np: środowisko z osiedla.

Ucieczka na drzewo to takie typowe tymczasowe rozwiązanie jakbyś kogoś unikała ale w końcu sie na niego natkniesz i będziesz musiała sie skonfrontować.

Pozdrawiam:

Sławomir