Jump to content

Tygrys i Niedźwiedź !


atina7
 Share

Recommended Posts

"]Pliiiissssss! Zinterpretujcie mój sen.

Śniło mi się że spacerowałam sobie po dworze nagle zza budynków wybiegł tygrys. Zaczął biec w moją stronę.Chciałam uciec do domu ale zorientowałam się że nie zdążę więc uciekłam na drzewo. Niestety tygrys wdrapał się na drugie drzewo i przeskoczył na moje. Chciał mnie zaatakować. Nagle zza budynkówpojawł się niedźwiedź i zaczał walczyć z tygrysem. Tygrys przegonił niedźwiedzia i znowu zaczął się zbliżać do drzewa na którym siedziałam i znowu chciał mnie atakować. W oddali widziałam też inne tygrysy ale one tylko krążyły. Tygrys który mnie atakował uciekł bo nie mógł mnie dosięgnąć ale cały czas siedziałam na drzewie bałam się zejść ponieważ w oddali kręciły się tygrysy a ja bałam sie że nie zdąże dobiec do domu.

 

Serdecznie pozdrawiam [/font]

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Jak rozumiem to u góry to wersja dla niedowidzących?

Twój sen jest dziwny ale można sie w nim dopatrzyć logiki.

Tygrys to symbol zagrożenia ale zagrozenia "egzotycznego" a w twoim przypadku zagrożenia całkowicie nie spodziewanego a raczej od osoby od której takiego czegoś się nie spodziewałaś.

Niedźwiedź to również symbol zagrożenia ale twój niedźwiedź jest przeciwnością narmalnych znaczen tego symbolu gdyż staje w twojej obronie czyli twoje podejrzenia odnośnie zagrożeń są całkowicie nie trafione co do osoby a wręcz odwrotnie osoba która twoim zdaniem ci nie sprzyja stanie w twojej obronie.

Teraz zajmimy się środowiskiem z którego moze zagrożenie "wyjść" - wskazuje na to to gdzie się znajdujesz czyli blisko domu czyli np: środowisko z osiedla.

Ucieczka na drzewo to takie typowe tymczasowe rozwiązanie jakbyś kogoś unikała ale w końcu sie na niego natkniesz i będziesz musiała sie skonfrontować.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...