Jump to content

Jaka to karma Pysiaczku??


Monique-Moon
 Share

Recommended Posts

Pysiaczku jeszcze jedna karma;P

Drogi życia

Pierwsza osoba:1/10/19/28/37/46

Druga osoba:9/18/36/54

Suma dróg życia:1/10/19/28/37/46/55/64/73/82/91

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ:1/10/19/28/37/46

1PZ:8/17/26

CP: 9/18

 

Druga osoba

DZ: 9/18/36/54

1PZ: 9/27

CP: 7/25

Link to comment
Share on other sites

Wibracja związku 1

 

Jedynka dla związku jeżeli jest złożona z tych wyższych wibracji (10) przede wszystkim mówi o relacji, która tworzy nowy etap dla obojga partnerów. Oczywiście my możemy powiedzieć, że zawsze wejście w związek jest nowym etapem . Otóż nie – często jest tak, że wchodzimy w związek powielając swoje dotychczasowe wzorce relacji partnerskich próbując odzyskać coś co żeśmy utracili bo nam się wcześniej jakiś związek rozpadł. Czasami jest tak, że w związku jedna osoba ucieka z przestrzeni w której jest i w tym związku upatruje przychylnej, przyjaznej przystani.

Otóż związek sygnowany 1 – jest to zdecydowanie związek, w którym obie osoby absolutnie odcinają się od przeszłości, tworzą nowy potencjał. Pamiętamy, że 1 to wibracja słoneczna, więc jest to również związek, który będzie tak trochę na „świeczniku”, który jeśli się coś będzie źle działo, to nikomu do ogródka nie będzie się zaglądało, a tu bez przerwy będą wszyscy o tym mówić, ale jeśli również będzie to związek harmonijnie realizowany, to stanowi pewien rodzaj przykładu dla innych, pewien rodzaj takiego zafascynowania się otoczenia właśnie tą relacją.

Jest to związek oświetlony przez słońce, czyli trochę w świetle jupiterów, w świetle reflektorów. I stąd jest też pokazane, że to jest raczej związek, który opiera się o tzw. dynamiczną realizację chwili, o pomysłowość, o szukanie nowych sposobów rozwiązań, i takich życiowych, ale tez i komunikacji między partnerskiej. Jest to związek w którym nie powinno się tworzyć tzw. ciężkich, psychodelicznych klimatów, dlatego, że taki związek nie przetrwa próby trudnych sytuacji. On może się niekoniecznie rozpaść, natomiast wtedy ta 1 będzie wibrowała negatywnie dla tego związku i będzie trudność wprowadzenia zmian , trudność rozpoczynania czegokolwiek – to wszystko co w negacji niesie ta 1.

Zrodło :tarocistka Danuta.

 

 

Pierwsza osoba ma karmiczną 26 w I Punkcie Zwrotnym zapowiada ona cierpienia i nieefektywność działania. Wskazuje na relacje międzyludzkie i publiczne. Dostarcza energii, odwagi, entuzjazmu i pragnienia władzy. Umożliwia zręczna i skuteczna realizacje. Władza i moc przychodzą wtedy, gdy osiągamy mądrość wewnętrzna i umiejętność panowania nad sobą. Występują sytuacje stresujące, których celem jest rozwinięcie zaufania do siebie, opanowanie impulsywności, nauczenie się tolerancji i cierpliwości. Korzystnie układają się sprawy finansowe. Występują problemy zdrowotne i emocjonalne.

Pierwsza osoba ma również 19 w Drodze Życia. Wyraża ona Długi Karmiczne, symbolizuje człowieka (1) wobec innych (9). Wskazuje, że będziemy dążyć do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek. Strzec się musimy egoizmu, wyniosłości i nadużywania władzy. Jest to również karma którą macie we wspólnej Drodze Życia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pysiaczku czyli naszą wspolna karma do odrobienia jest okazywanie sobie miłości, hojności i szacunku. Strzec się musimy egoizmu, wyniosłości i nadużywania władzy. Czy jest zatem szansa na stworzenie stalego, stabilnego związku z Panem??

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak :)

Trzeba nauczyć się zauważać drugiego człowieka i jego potrzeby. Należy okazywać sobie tolerancję i zrozumienie.

Szansa jest zawsze, gdyż los jest tylko w naszych rękach :)

 

Życzę wszystkiego dobrego :)

Pozdrawiam - Pysiaczek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...