Jump to content

co to ma znaczyć ?? wampir syrena morze mięso miłość

poiuyt88
 Share

Recommended Posts

Postaram się w miarę dokładnie pisać co mi się przyśniło.

wszystko widziałem z perspektywy trzeciej osoby , był jakiś facet dwadzieścia parę do trzydziestu paru lat

był on na jakimś torze przeszkód , jedna z przeszkód którą widziałem to coś w stylu bujania się na linie ale złapać trzeba było się kawałka jakiegoś surowego mięsa , przeszkoda była umieszczona nad wodą, jakiś basen z połączeniem podziemnym z morzem nagle ta postać po złapaniu się tej przeszkody spadła do wody , po chwili wody zaczęło przybywać a on popłynął przez o połączenie do morza , po drodze musiał minąć dwa rzędy kolców umieszczone jeden za drugim jedne na suficie jakby a drugie na dnie

gdy minął kolce pojawiły się u niego skrzydła i swobodnie wypłynął na powierzchnie ,

był wtedy zachód słońca i przy wynurzaniu się miał wkoło siebie fioletową poświatę

( moje pierwsze skojarzenie było ze jest to wampir.

chwile potem w scenerii jakiegoś mostu nieopodal jak ten ktoś wypłynął wynurzyła się z wody syrena w podobnym wieku co ten ktoś , ona dla odmiany miała jasno niebieską poświatę ,

po chwili sceneria się lekko zmieniła i akcja działa się pod mostem niedaleko miejsc gdzie oboje wypłynęli

widziałem filar mostu kawałek jak by mola które odchodziło od filaru w stronę morza , molo miało kilka schodków od lewej od strony wody widziałem to jak by z odległości 6-8 metrów

słońce powoli zachodziło było z prawej strony scenerii trochę w lewo był właśnie ten filar z molem a po lewej kawałek jakiegoś lądu a dalej bezkres oceanu czy morza , nie wiem już

po chwili syrena skacząc na swoim ogonie wskoczyła po schodkach i stanęła na molu, w tym samym momencie podleciał do niej wampir i zawisnął na chwile w powietrzu . byli zwróceni do siebie twarzami.

nie pamiętam dokładnie jak było dalej ale wydaje mi się ze wampir wylądował przed syrena, postali tak chwile i uścisnęli się

odniosłem warzenie ze byli w sobie zakochani.