Skocz do zawartości

Dziwne uczucie po przebudzeniu


mati1997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na tym forum i chcialbym sie Was o cos zapytac.

Otóż kiedyś miałem sen, że jestem jakąś starszą kobietą, która... Poluje na duchy :P

Pamietam, że przyjechałem do jakiegoś hotelu w którym z jednych z pokoi straszyło i chciałem to sprawdzić.

Recepcjonistka odradzała mi ale ja byłem a raczej byłam :P uparta i chcialam sprawdzic...

Wnetrze pokoju wygladalo jak moj wlasny pokoj lecz mial jeszcze jedne drzwi.

Wszystko działo sie w ciemnosciach gdyz swiatlo bylo zgaszone.

Kiedy juz pomyslalem ze nic nie spotka mnie chcialem wyjsc ale nagle jakis duch nie wiem jak to nazwac moze Zmaterializowal sie i zaczal mnie gonic z jakims scyzorykiem. Uciekalem ale zlapal mnie za noge i zaczal mi ja kaleczyc.

W tym momencie sie obudzilem i w tym samym miejscu na nodze mialem dziwne uczucie jakby ktos mnie dotykal lub cos w tym rodzaju.

Podobne uczucie mialem kiedy snilo mi sie , ze ugryzl mnie wilk i tez nagle sie wybudzilem...

 

Przytrafilo sie komus z Was moze cos takiego? oczywiscie mowie o tym uczuciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mialem kilka razy kilka z nich to np:

Snilo mi sie ze jakis duch zlapal mnie rekoma za brzuch i miotał mną, latałem po calym pokoju. Po przebudzeniu czułem jakby ktoś przed chwilą mnie trzymał za brzuch.

Inny przypadek miałem wczoraj jak babcia mnie przytulała i nagle sie schyliła i niechcący skręciła mi kark ;p obudziłem się od razu i bolała mnie szuja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...