Jump to content

wkręciłem sobie?


irp
 Share

Recommended Posts

No to tak:

jak zwykle,relaksuje sie,luzik,czuje jak odpływam i zapadam sie w siebie. czuje już moje ukochane ciepłe wibracje conocne,aleeeee poczułem strach. byłem już lekko odurzony snem więc po prostu leżałem i czułem strach. narastał,więc wziąłem telefon i zacząłem świecić po pokoju żeby sprawdzić czy coś tu jest ale pusto. leże,leże i dalej strach. patrze po lustrze,znowu świece,patrze w okna i nic tam nie ma. wstałem na chwile z łoża mego i żem poszedł oszamać bodajże kilka sucharków i zażyć kilka łyków wody.

powróciwszy do łoża mego znów zacząłem sie relaxowac,ale strach był nadal. jako iż strach był wielki to pomyślałem żeby dla ochrony zwizualizować na sobie pentagram jako symbol ochrony i zwizualizować jakąś dobrą energie która mnie chroni przed wpływami z zewnątrz.....i tak mi upłynęły ze 4 godziny w strachu i o ile dobrze pamiętam z 8 pentagramami na ciele xD

 

następnej nocy to samo. strach,świecenie po pokoju, picie wody (bo sie pociłem strasznie). aż w końcu postanowiłem pogłębic te swoje przyjemne wibracje i pokazała mi sie jakaś stwora brzydka. nie kojarze jej ani z książek,ani z neta czy coś. po prostu duże,brzydkie,włochate i od razu mi sie skojarzyło z zagrożeniem. więc nie zastawiając sie starłem jakoś zwizualizowac siebie i to coś celem rozdupcenia tego. i sie udało. nie pamiętam jak to wyglądało dokładnie,ale rozwaliłem to coś i ku mojemu zdziwieniu poczułem spokój. po prostu błogostan wolny od przestrachu przed czymś czego nie ma.

 

co o tym sądzicie? najzwyklej sobie to wkręciłem,czy to coś na mnie wpływało?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...