Jump to content

Powtarzający się sen o osobie która jest raz kobietą raz mężczyzną.


chaosanak

Recommended Posts

Od paru lat śni mi się co jakiś czas to samo i nie wiem jak to odczytać gdyż w żadnym senniku nie ma wzmianki o tym.

A więc mój sen jest taki:

Spotykam w nim osobę która raz jest kobietą a raz mężczyzną. Zawsze to ta sama osoba. Wiem że to ta sama osoba bo ją jakoś znam. Mimo faktu że ewidentnie widać kiedy jest kobieta kiedy mężczyzną dla mnie to nie ma znaczenia zawsze dobrze się z nią bawie rozmawiam o wszystkim. Gdy jestem smutna pociesza mnie gdy chce się bawić jest ze mną nie ważne co głupiego wymyśle.

Zawsze czuje się szczęśliwa przy tej osobie nie ważne w którym wcieleniu jest. Jest mi bliska zawsze się ze mną kłóci godzi jest prawdziwa. I wszystko by było fajnie gdyby nie jeden problem za każdym razem kiedy mam możliwość staram się zapytać o imię ale niestety gdy zadam już to pytanie sen się urywa- ta osoba zawsze coś zrobi gdy je usłyszy jak uśmiechnie się tajemniczo(wersja męska) przytuli (obydwie) lub muśnie w policzek( Kobieta)-jeśli dobrze pamiętam. Ale nigdy nie odpowie na pytanie=kończy się sen budzę się nie ważne która godzina.

Więc to trochę dziwne dla mnie od paru lat śnię i znam już dobrze tą osobę bo dorasta ze mną ale nigdy mi nie odpowie na pytanie i nie wiem co to znaczy.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

To sa twoje senne spotkania z samą sobą tylko raz w postaci Animy - wewnętrznej kobiety a raz Animusa - wewnęteznego mężczyzny. A j ak sama widzisz dogadujesz sie z nimi idealnie bo nikt tak cie nie zana jak właśnie oni.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci za uwagę i słowa.

Muszę Ci powiedzieć że tez tak kiedyś pomyślałam gdy na początku ich sobie śniłam. I tu jest pies pogrzebany bo zadałam to pytanie także w moich snach. Odpowiedź jaką uzyskałam były słowa "nie jesteśmy tobą". Dlatego już nie wiedząc jak to pojąć stwierdziłam że napisze na tym forum o swoim śnie. Może masz jakiś inny pomysł jak odebrać moją niezwykłą parkę?

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedzieli ci bardzo trafnie bo oni są tylko częścią ciebie, częścią żeńska i częścią męską, zaś ty jesteś "zlepkiem" ich obojga i to sklejoną "super klejem".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...