Skocz do zawartości

fekalia ;/ - Sławku proszę


Gość sheina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sheina

Witaj śnilo mi się, ze ..Boze jakie to chore.. mialam się załatwić na jakieś coś.. i wyszła z tego doslownei kupa fekaliów,całą góra ;] a potem robilysmy temu zdjęcia... i nei wiem ale to mialo cos imiować ;/ o co chodziiiii (tragedia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W twoim śnie najważniejsza jest scena robienia zdjeć symbolizuje cos z przeszłości tak jak i fekalia - coś co zostawiłaś na później wróci ze zdwojona siłą i będzie wymagać dużego zaangażowania z twojej strony.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tu na przyczepkę - bardzo często śni mi się, że wymiotuję. Zdarzało mi się nawet śnić przez miesiąc noc w noc. W ostatnim śnie robiłam to w miejscu publicznym, gdzie na dole ludzie się bawili, a ja patrzyłam na nich z góry, po środku był kwadratowy tunel ze szkła (w formie filaru metr na metr) wewnątrz pusty, tylko na dnie coś leżało, a wokół niego kolorowe światła, tańce... Musiałam zwymiotować, nie miałam gdzie, pomyślałam, że tunel będzie jedynym miejscem, gdzie mogę to zrobić i nikt nie zauważy... Spuściłam pawia do tego tunelu, ale jakaś tańcząca dziewczyna na dole zaintrygowana "co to??" otworzyła szkło i paw prosto na nią. Oczywiscie dowiedzieli się absolutnie wszyscy, że ja jestem sprawcą i do końca czułam straszny wstyd, czułam się jak trędowata i unikałam uczestników, sądząc, że jestem spalona na zawsze.

 

Droga Sheino, wybacz mi, proszę, że ośmielam się w Twoim wątku załatwiać swoje sprawy, ale w życiu nie miałabym odwagi na stronie głównej opowiedzieć tak obrzydliwy sen ;)

Oczywiście, ja z prośbą do Sławomira...

Edytowane przez Yami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj śnilo mi się, ze ..Boze jakie to chore.. mialam się załatwić na jakieś coś.. i wyszła z tego doslownei kupa fekaliów,całą góra ;] a potem robilysmy temu zdjęcia... i nei wiem ale to mialo cos imiować ;/ o co chodziiiii (tragedia)

 

ja po takim snie zagralabym w totolotka:oczko:

moze ktos kasa sypnie ktos z przeszlosci

a nikt nie jest ci winien pieniedzy?moze odda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

yami - luz, ale masz mniejsze prawdopodobieństwo, że Sławek go przeczyta niestety.

Iridos - mama mi dała kasę na stancję i inne wydatki ;> moze o to chodziło, ja jednak doszukuje się czegoś złęgo w nim ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...