Jump to content

Make a choice. Cała Seria.


Captain Noni
 Share

Recommended Posts

Witam dziś zgodnie z prośbą Aniołków :) przedstawię szerszemu gronu osób moje własne doświadczenia z serii którą nazwę "Make a choice" po polsku "Dokonaj Wyboru" by dla przykładu ktoś mógł zaczerpnąć inspiracji dla Swoich własnych fizycznych i nie fizycznych przygód.

 

makeachoice.jpg

 

 

OBE nr 1 "Doświadczenie wyboru. Historia Upadku ludzi do piekła.I droga powrotna"

 

Sasha przeniosła Mnie do krainy wyglądającej jak niebo na ziemi. Mniej więcej byście to Sobie wyobrazili wstawiłem powyższe zdjęcie po lewej stronie.

Znajdowałem się na zielonej łące pełnej równo kolorowych kwiatów i aż po sam horyzont rozciągała się bujna różnorodna fauna i flora tej krainy.

Zarówno roślinność,niebo jak i otoczenie było tak bardzo nasycone kolorami i życiem że nie oddadzą tego żadne ludzkie słowa. Wszystko dosłownie promieniowało

radością i miłością. Zwierzęta radośnie biegały w tą i z powrotem razem z ludźmi i innymi zwierzętami żyjąc w totalnej przyjaźni. Nie było już drapieżników, chorób, smutku i żadnego problemu każdy oddawał się zajęciom jakie go całkowicie pasjonowały, a wilk dzielił wspólną przestrzeń z owcą bowiem między mieszkańcami tego świata nigdy nie było przemocy i sporów. Każdy tam czerpał siły życiowe z nieskończonego źródła Boskiego światła energii miłości. Wszystko trwało w bez ustanej radości i bez warunkowej miłości. W tym momencie ktoś może powiedzieć że opisuje przeszłość. Ziemie z czasów przed upadku ludzi kiedy to były czasy Edenu, raju w którym każdy z chęcią pozostałby na zawsze. Jednak to nie jest przeszłość.. To jest Nasza PRZYSZŁOŚĆ.

 

 

Sasha powiedziała mi że zabierze Mnie teraz w miejsce w którym zrozumiem położenie wszystkich ludzi na ziemi i błąd w którym tkwią tysiące lat!

Doszliśmy jakdyby do granicy łączącej dwie wizje przyszłości. Dwa różne od Siebie wersje światów.

świat który roztaczał się przed mymi oczyma był ponury, mroczny pełen nienawiści i hierarchii rządzący się prawem totalnego podporządkowania.

Ludzie w tym świecie mieszkali w wielkich miastach, byli ponurzy i smutni. Nie było w nich życia. Nie umieli być radości. Ciągle gnębiły ich jakiej problemy ciągle egzystowali w walce o dożycie następnego dnia w tym koszmarze którego byli mieszkańcami. Całkowicie zapomnieli jak to się zaczęło i całkowicie zapomnieli że może być inaczej. Oczekiwali Oni że po śmierci znajdą Niebo jednak ciągle wracali reinkarnując się w tym samym koszmarze wielkich mrocznych miast. W ich sercach była tylko iskierka nadziei że kiedyś ktoś przyjdzie Wielki Mesjasz i pokaże im że można żyć inaczej wyciągnie ich z mrocznego świata i zapali światło. Całkowicie nie rozumieli że ten Mesjasz jest w ich sercach i może przyjść w tej samej sekundzie w której dokonają wyboru.

 

 

By zrozumieć całą sytuacji mrocznego świata każdy jego mieszkaniec musi zrozumieć jak to się w ogóle zaczęło.

Kiedyś świat wyglądał inaczej zupełnie tak jak kraina wiecznego szczęścia i radości opisana na początku. Jednak do tej krainy przyszedł Szatan siłą przeciwna ludziom i Bogu. Szatan pokazał ludziom zło i dobro ALE......

To nie poznanie zła i dobra przyczyniło się do upadku ludzi i ich Edenu. Ludzie dostali od Boga ponieważ ich kocha WOLNĄ WOLĘ sam Stwórca obiecał że prawo wolnej woli nawet On choć jest Bogiem Stwórcą nigdy nie złamie. TO był najwspanialszy dar jaki mógł dać swoim dzieciom. Szatan doskonale wiedział że prawo wolnej woli jakie mają ludzie jest nie podważalne i postanowił to wykorzystać. Szatan zaproponował wszystkim mieszkańcom Edenu dokonanie wyboru "MAKE A CHOICE" oferował zupełnie nowe doświadczenie zupełnie nowy rodzaj świata zupełnie nowy rodzaj życia(słodził, słodził i opowiadał bajeczki bo miał do tego prawo jako kusiciel). Ludzie obdarzeni wolną wolą i nie znający doświadczeń innych niż były im dane w ich wersji świata stworzonej przez Boga Ojca przyjęli jego ofertę. Nie wszyscy ale jednak większość(mówimy tutaj o miliardach dusz które zgodziły się przejść do nowej rzeczywistości stworzonej przez Lucyfera). Do głowy im nie przyszło że to jest pułapka i na długie tysiąclecia utracą kontakt z Bogiem i możliwość powrócenia do raju.

tak powstał nasz ówczesny świat który wcale nie trwa jakieś 15 tys lat ale wiele milionów lat. Dla duszy która jest nieśmiertelna to nie jest wieczność ale jednak spory okres czasu.

Sytuacja ta była na każdej planecie nie tylko na Ziemi. Świat po świecie upadał by doświadczyć nowej Lucyferiańskiej wersji rzeczywistości. Boga to nawet nie martwiło to On stworzył Lucyfera i to On wszystko zaplanował jako poważną lekcje dla swoich dzieci. My ludzie nie zrozumiemy woli Ojca.

 

Tak więc po dokonaniu wyboru ludzie przeszli do nowej rzeczywistości stworzonej przez Lucyfera. Właśnie ciągle w Niej żyjemy ;) więc każdy z Nas kiedyś dawno temu zgodził się brać udział w tym eksperymencie. Haczyk polegał na tym że ludzie tak bardzo zatracili się od światła że całkowicie zatonęli w mroku świadomości i zapomnieli o tym kim są i kim byli a nawet o swojej własnej przeszłości i dokonanym wyborze. Z każdą nową reinkarnacją ludzie coraz mniej pamiętali aż całkowicie zapomnieli że dokonali wyboru i uznali że otaczający ich świat i rzeczywistość to jest właśnie to co już zawsze było i będzie. Tutaj wygrał Lucyfer uwięził w swojej rzeczywistości ludzi a wszystko to zgodnie z Bożym prawem wolnej woli.!!!

Skoro ludzie sami dokonali wyboru a potem całkowicie wytracili się ze swojej duchowej mocy i przynależności do światła i Boga dlatego zapomnieli o wyborze i odcięli Sobie drogę powrotną do raju.

 

 

 

Bracia i Siostry którzy pozostali jednak w rzeczywistości Boga Ojca cały czas błagali go by pomógł swoim dzieciom obudzić się z koszmaru i powrócić do raju. Bóg jednak nie miał zamiaru łamać wolnej woli jaką dał ludziom ale też nie pozostawił sprawy całkowicie własnemu rozwojowi zdarzeń.

Pozwolił On zebrać grupę najdzielniejszych i najbardziej oświeconych Mistrzów by zeszli do rzeczywistości Lucyfera i podjęli próbę odbicia tych wszystkich zbłądzonych dusz które pragną wrócić a nie wiedzą o tym nawet :)

 

Na czele tych Mistrzów stanął nie kto inny jak Istota która na Ziemi znamy JakoJezus Chrystus z hebr. ישוע, ישו Joszue, Jehoszua

określany jako zbawiciel świata i ludzi. Jego nauki są znane na całym świecie i na jej podstawie powstali chrześcijanie. Kościół Katolicki to dzieło samego Lucyfera który wykorzystuje imię Jezusa i jego postać żeby dalej więzić dusze ludzkie i czerpać z nich energie. Prawdziwi chrześcijanie nie mają nic wspólnego z Kościołem Katolickim i przyjdzie czas kiedy zapłaci za swoje grzechy Wielka Nierządnica którą jest Watykan.

 

Jezus Chrystus nie urodził się na ziemi jako Bóg. Urodził się jako człowiek jako jeden z Nas. BY KAŻDEMU pokazać jak naśladując jego życie i prawdziwe nauki (nie wszystkie nauki Jezusa te które są groźne dla kościoła nie znalazły się w oficjalnym kanonie Bibli, więc Biblia nie zawiera wszystkiego ale wasze serce tak!) dostąpić wniebowstąpienia za życia. Nie ma żadnego nieba po śmierci, po śmierci jest Astral(wymiar poczekalnia dla następnych wcieleń) a potem znowu tu wrócicie do piekła. O czym nie uczy Kościół jako twór złych sił.

 

 

Jezus wielokrotnie powtarzał że Jego KRÓLESTWO NIE JEST Z TEGO ŚWIATA. I WASZE TEŻ NIE JEST!To nie jest nawet wasz dom. Jesteśmy w piekle i zostaniemy w nim dopóki nauczymy się tego co zaplanował dla Nas Stwórca. To jest cholernie boląca prawda i jak każdy z Nas nie weźmie się do roboty to jeszcze długo tu pobędziemy.

Oprócz Jezusa na ziemie przyszło wiele mistrzów mniej lub bardziej znanych oraz wiele po wróconych Istot które z własnej woli wkroczyły do piekła by pomagać ludziom z Niego wyjść teraz.

Wszyscy jednym chórem ciągle powtarzają nauki wniebowstąpionych Mistrzów by każdy na ich przykładzie mógł stąd się wyrwać.

 

 

Dlatego ważnym jest by zrozumieć jak to się zaczęło i jak się skończy, A zaprawdę powiadam wam że się skończy tak samo jak się zaczęło :):) Po przez dokonanie wyboru, wyboru wolnej woli którego ani Bóg ani Lucyfer ani Piotruś Pan nie może złamać.

 

Nie będę tutaj narazie rozpisywał się na temat nauk Mistrza Jezusa i jak je wprowadzić w życie bo o tym będzie w oddzielnym temacie...

Jedno jest pewne dostaniecie gotowe instrukcje na przykładzie Jezusa i Moim i innych Mistrzów i po wróconych jak dokonać wyboru i poprzez swoje działanie po śmierci lub za życia dostać się do Nieba. Ja jestem powróconym, nie to żebym się robił na kogoś pokroju Buddy jestem taki jak Wy ale powróciłem tutaj z góry by pomóc innym. I jak mi się nie uda to kurde zostaniemy w tym piekle razem :* he he

 

Schodząc do tej nowej rzeczywistości nie byliśmy jednak aż tak głupi żeby się pozbawić duchowej mocy i reszty tego kim byliśmy kiedyś. Tutaj powiedzmy wykazaliśmy się bystrością o jakiej sam Lucek może Nam pozazdrościć bowiem każdy z Nas zrobił to co ja podam na przykładzie. Każdy z Nas zrobił powiedzmy Save gry zapis z Naszego stanu Istoty kim byliśmy zanim się wepchaliśmy do nowej rzeczywistości stanu w którym jesteśmy idealnymi mieszkańcami rzeczywistości Boga ten stan jest zapisany w naszym dna choć większość nie ma do Niego dojścia i możliwości uruchomienia go. Wiele kultur i religii nawiązuje do tego mówiąc że istnieje oprócz Ciebie istnieje Ty sam tylko w doskonałej formie nazywając tą część Ciebie Najwyższą Jaźnią, nad świadomością, Duchem Ludzkim lub Jah i Jah(czyt. Ja i Ja :) ) Nie którzy błędnie interpretują nawiązanie kontaktu z Jah,Najwyższą Jaźnią itd. jako spotkanie z Bogiem. W istocie to My sami tylko w formie takiej jakiej stworzył Nas Ojciec w ówczesnej rzeczywistości na SWOJE PODOBIEŃSTWO czyli doskonałych Boskich Istot jego cząstek. Tutaj jesteśmy zaledwie wrakiem tego kim jesteśmy po tamtej stronie(Tym co nazywamy Najwyższą Jaźnią lub Jah Jah).

Kontakt z Naszą doskonałą wersją jako oddzielną Istotą jest jedynie iluzją na potrzeby naszego ograniczonego umysłu. Jest on możliwy i wkrótce poznamy jak do tego się zabrać by obudzić się we własnym duchu. Bez obudzenia Najwyższej świadomości mamy takie szanse na zbawienie jak dorzucenie kamieniem w słońce.

 

 

 

 

 

 

CDN.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...