Jump to content

Bardzo dziwny sen


iza21

Recommended Posts

Witam wszystkich :cool:

Miałam dziś w nocy bardzo dziwny a zarazem zabawny sen a mianowicie śniło mi się, że byłam u siebie w pokoju. Był ładny, siedziałam na kanapie i zobaczyłam na podłodze robaczka koloru zielonego. Chciałam go złapać ale on wtedy zmienił się w dżownice, która miała kolor jasnozielonya później żółty. Bardzo się jej wystraszyłam, nie wiem czemu, bo wydawała się zabawna. Nie mam pojecia co ten sen może oznaczać ?Może nic? :???:

 

[ Dodano: 2006-06-01, 18:53 ]

Aha dodam, że najbardziej zdziwiły mnie te zmienające się we śnie kolory: zielony, żółty, jasnozielony. Musze przyznać, że w moich snach bardzo często występuje kolor zielony i żółty. Niestety nie wiem co oznaczają te kolory w snach..???? :???:

Link to comment
Share on other sites

Hej

Zazwyczaj kolory w snach przepowiadają lub ostrzegają o nadchodzącym wydarzeniu; reprezentują najbliższą przyszłość, a ich ważność wzrasta wraz z ich intensywnością.

Np. otrzymanie zielonego pudełka może oznaczać, że pojedziesz na krótką wycieczkę, a wejście do zielonego pokoju oznacza znaczne dłuższe wakacje lub podróż

 

Gdy w Twoich snach często pojawia się kolor zielony, oznacza to że rozumiesz swoją naturę i jesteś gotowa żyć w zgodzie z jej rytmami, ale to także gotowość na przyjęcie czyjejś miłości, zajścia w ciążę, założenia rodziny.

 

Kolor żółty(złoty) symbolizuje bogactwo i powodzenie. Oznacza lepsze spożytkowanie własnych talentów i możliwości.

Link to comment
Share on other sites

Hej

Dzięki za interpretację. Jeśli chodzi o zakładanie rodziny to raczej jeszcze mi się nie spieszy :cool: :wink:

Pozdrówka

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...