Skocz do zawartości

Pomocy !


PixiDixix

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Proszę Was o polecenie jakiejś osoby, która sprawdzi czy w moim domu są duchy oraz się ewentualnie jakoś zajmie .

 

Piszę ponieważ dzisiaj w nocy coś takiego się zdarzyło , około 2.30- 3.00 jak spałam sam załączył sie telewizor, rana jak włączyłam bajki dzieciom to się same zmieniały kanały, schowałam pilota do szafy bo pomyślałam,że może jakieś spięcie czy coś takiego z pilotem a tu nic , nadal się przełączało ( tak jakby robił to człowiek, czyli przełączenie popatrzenie czy coś jest godne uwagi i tak dalej) nastepnie otworzyła mi się szafka gdzie połozyłam pilota. Na ten moment jest o.k , ale czuję,że mam nieproszonego gościa, proszę o Waszą pomoc, bardzo proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezwij kogoś by sprawdził czy z telewizorem jest wszystko ok , może coś się spaliło i dlatego same programy się zmieniają :) to nie muszą być siły " nieczyste " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak można byłoby zrobić, ale oprócz tego,że zmieniają się same programy to przed chwilą jeszcze doszło samoczynne wybieranie ustawień menu ( typu jasnosc, kontrast) to już chyba nie jest zwykły przypadek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zadziwiające jak szybko ludzie pokazują, że coś jest zwykłym przypadkiem, jak prosto ludzie chcą zmienić czyjeś obawy w nicość.

A ja zadam Pani kilka pytań.

- w jakim mieszka Pani województwie ?

- czy próbowała Pani kiedykolwiek w swoim życiu "bawić się w magię" tudzież przywoływać duchy

- czy zmarł ktoś z Pani najbliższego otoczenia w niedawnym czasie ?

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zobaczyć ducha na pewno go zobaczysz :) Radził bym najpierw skonsultować się z kimś kto zna sie na telewizorach albo innym sprzęcie tego typu w ostateczności zanieść go do serwisu. A potem zastanawiać się czy to może duch/demon :)

Poza tym moim skromnym zdaniem uważam, ze to prowokacja jak inni użytkownicy stwierdzili, że zmieniające kanały nie są sprawą paranormalna wymyślasz nowe fakty i która dorosła kobieta od razu doszukuje się duchów a nie normalnej usterki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, Altair123 - może sie wystraszyła - nie dziwię się, siedzę w temacie już nie 1 rok...a również gdyby telewizor nagle zmieniać zaczął sam kanały nie pomyślałbym od razu o usterce...

Warto zawsze rozważyć wszystko - szczególnie jezeli są jeszcze inne możliwości :)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem to co myślę może najpierw nie pomyślał byś o usterce ale do specjalisty telewizor zaniósł lub skontaktował sie z kimś w sprawie porady a nie od razu szukał duchów w szczególności kiedy duch miały by się pojawić bez powodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...