Jump to content

8 marca, eucharystia, msza święta, orkiestra, blondynki, bułka, chleb, auto

aniusia206
 Share

Recommended Posts

Byłam 8 marca w pobliskiej wiosce i przy remizie grała orkiestra. Przejechałam obok remizy i orkiestry samochodem, a w trakcie widziałam, że na ławce siedziały 2 znajome blondynki. Nie chciałam, by mnie zauważyły. Potem szłam pieszo po chodniku i w gminnym ośrodku kultury grała muzyka, ale nikt się tam nie bawił, bo w ogóle nie było ludzi. Przez okno zobaczyłam, że do mikrofonu śpiewa muzyk, a na scenie razem z nim stoi dziewczyna brunetka, która opierała się do ściany. To chyba było przedstawienie, które polegało na tym, iż on śpiewa do niej, a ona opiera się plecami o ścianę. Już myślałam, by iść do GOK'U, ale jednak podążałam w stronę kościoła. Przed wejściem do kościoła zauważyłam, że spóźniłam się na mszę świętą 4 min. Było to dla mnie zaskoczeniem, gdyż na mszę zawsze szłam punktualnie. Na mszę weszłam z kluczami od samochodu, chlebem i bułką. Bułkę już miałam trochę przeze mnie zjedzoną. Na mszy usiadłam przed lewą nawą. Zobaczyłam mamę, która jak zawsze siedziała w tym samym miejscu. W trakcie mszy świętej przyjęłam eucharystię. Msza święta zaczęła się o godz. 18.