Jump to content

prośba o poradę :)


blackout
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie, mianowicie nie wiem od czego tutaj zacząć. Trochę to złożona kwestia...

Może zacznę od początku w punktach. Potem połącze wszystkie na raz...

 

1. Może raz na pół roku pojawiają się u mnie świadome sny, najczęściej początek objawia się efektami głosowymi, słyszę w

uszach nadchodzące jednostajnie falami uderzenia, czuję dreszcze na plecach też nadchodzące falami, czuję strach i wtedy albo przerwę to albo jeśli pozwolę by to kontynuowało to lecę w stronę swiatła z wielką prędkością... potem już jest tylko świadomy sen z którego automtycznie mnie po chwili wywala. Biorąc pod uwagę fakt że naprawdę mało osób przeżywa świadome sny to nie jest ze mną tak żle.

 

2. Interesuję się tematyką 11 września i całymi kłamstwami z tym związanymi, chcę wiedzieć jak było naprawę, chcę zdobyć informacje z przeszłości które ostatecznie obalą kłamstwa.

 

3. Wiem że nauczenie się wchodzenia w odmienne stany świadomości nie jest łatwe, na to trzeba mieć dużo czasu i chęci. Ja czasu nie mam, mam pracę, piszę pracę magisterską i ogólnie często postresowany jestem :/ rozumiecie chyba...

 

4. Muchomor czerwony, każdy tu napewno słyszał o jego działaniu. Ja czytając mase rzeczy na ten temat doszedłem do wniosku że cała historia o tym że jest "trujący" to totalne kłamstwo które wpaja się człowiekowi od dziecka od paru pokoleń....typowa propaganda wiadomo w jakim celu.

Zdaję sobie też sprawę że należy do środków wywołujących odmienne stany świadomości. Zdaję sobie też sprawę że zdecydowana wiekszość ludzi biorąca jakiekolwiek środki robi to ze względu na trip, by mieć jazdy, halucynacje itp.... nie wykorzystuje wogóle potencjału tych środków. To tak jak dać np. 2 letniemu dziecku telefon, telefon służy głównie do komunikowania się z innymi, jednak dziecko zamiast właśnie spożytkować go tak jak trzeba będzie się nim bawić w sposób do tego nie przeznaczony.

Tak samo jest ze wszystkimi tego typu środkami. Trzeba wiedzieć po co się bierze je, do czego służą i jak się nimi obsługiwać. Tak jak robili to szamani w wielu częściach świata.

 

5. Prawdziwe przygody parapsychicznego szpiega – 1 Ť Wolne Media czytałem między innymi ten artykuł. Jak według was nazywa się możliwość postrzegania terażniejszości (bycia dokładnie w tym miejscu niewidzialnym niemal jak świadomy sen, czy wiąże się to z opuszczeniem ciała?) czy przeszłości. Wchodzi to w zakres OOBE?? Jak widzę wszystkie tego typu doświadczenia zaczynają się od tunelu i lecenia w kierunku światła, zatem jest już tu jeden punkt odniesienia.

 

Podsumowanie:

Już chyba wiadomo co zamierzam zrobić w przeciągu najbliższych miesięcy. Nie chcę tego zrobić z ciekawości czy dla zabawy, jak już powiedziałem mam szczytny cel. Powiedzcie mi z własnego doświadczenia co powinienem robić gdy zaczną się halucynacje (nieważne jakie by były będę na nie gotowy i swiadomy tego że nie są one częścią rzeczywistości), czy wtedy sama myśl o danym zdarzeniu, sama myśl co chcę zrobić i spokój sprawi że otworzy się tunel?? Czy mój strach może być uzasadniony czy nie powinienem się bać wpadając w światło???? Słyszałem że zawsze istnieje nić pomiędzy ciałem a duchem podczas takiej wyprawy.... i jedyne niebezpieczeństwo jest wtedy gdy świadomie nie będę chciał powrócić z tamtego świata. Proszę napiszcie co o tym sądzicie, tylko nie piszcie tekstów tego typu "naucz się osiągać samemu oobe bez wspomagaczy" bo na to nie mam czasu. Zaakceptujcie to co chcę zrobić i dajcie wskazówki jak się poruszać w świecie gdzie jest rzeczywistość ziemska a nie świadome sny :)

Link to comment
Share on other sites

Witam cię blackout ,wiele tego ,i masz poważne podejście do problemu ,to dobrze ,ja mam wieloletnie doświadczenie w parapsychicznych doświadczeniach ,tu u dołu dam ci 2 linki do filmików które traktują o tym ,medytuj nad nimi jak jest potrzeba i masz jakieś wątpliwości , 2 film to o praktyce i teorii medytacji opisuje -OOB ,Astral ,i inne ,a 1 film to o Kundalini Jodze ,i przepływie Potężnej Energii Duchowej "Kundalini" uśpionej u podstawy kręgosłupa ,ale pod wpływem uprawiania technik Duchowych budzi się i wędruje w górę kręgosłupa ,wzdłuż siedmiu Ośrodków Energii Psychiczno-Emocjonalnej "Czakry" ,Wywołując Wibracje W Ciele ,Psychiczne -omamy,zwidy chalucynacje itp. oraz Fizyczne objawy organów wewnętrznych ,aż dociera do Ośrodka Energetycznego "Czakra " 7 -Sahashara z Sanskrytu ,lub Korona z Kabały Żydowskiej i łączy/ my się z Bogiem ,są to tzw. Mistyczne Zaślubiny .

:

THE ILLUMINATED CHAKRAS - ANODEA JUDITH

 

Edited by Pit
Link to comment
Share on other sites

dziękuję, zapoznam się napewno z tymi materiałami w wolnym czasie :)

wogóle zastanawia mnie to dlaczego ludzie którzy są w stanie opuszczać ciało itp. nie myślą by wykorzystać tego dla dobra innych, całej ludzkości przekazując potem zdobytą podczas takich podróży wiedzę....

Link to comment
Share on other sites

część osób to robi dlatego jeszcze istniejemy jako gatunek a ze się nie chwalą cóż najpierw stosy teraz totalne nie zrozumienie poza-tym są rzeczy wymagające tajemnicy poco ułatwiać zadanie silom zła.

Link to comment
Share on other sites

rozumiem calkowicie ze kazdy kto by probowal przekazac prawde swiatu na temat jakiegos zdarzenia mowiac przy tym ze dostal sie do niej w sposob o ktorym teraz mowimy to bylby calkowicie wysmiany, jednak dam taki przyklad:

powiedzmy ze 10 kwietnia to nie katastrofa lecz zamach czyli wewnetrzna robota (szczerze nie mam wlasnego zdania na ten temat)... jesli jest sie w stanie obejrzec to wydarzenie z wielu perspektyw i zdecydowanie stwierdzic co sie stalo, wskazac winnych katastrofy lub zamachu poprzez obserwacje a potem zdobycie dowodow.... czy ktos by tego nie zrobil? lepiej zyc w spoleczenstwie wychowywanym na klamstwach czy lepiej zniszczyc te klamstwa ujawniajac prawde wskazujac przy tym na dowody materialne????

Link to comment
Share on other sites

No oczywiście ujawniać prawdę ponad wszystko ,nawet za cenę zdrowia psychicznego i i fizycznego, oraz wielu nerwów i stresów ,wiem łatwiej schować przysłowiową głowę w piasek i kłamać ,co będzie miało zgubne skutki w przyszłości , bo przecież nie każdy potrafi przewidywać ,lub mieć dostęp do wiedzy przeszłej i przyszłej.

Dam taki przykład - pewna kobieta potrafiła przewidzieć że atom który ma Openhaimer posłuży mu nie dla dobra ludzkości ,a dla zagłady ,czyli zbudowania bomby atomowej ,co skończyło się tragicznie dla Hiroszimy i Nagasaki .

Oczywiście jak chciała zapobiec przyszłemu dramatowi ,nikt jej nie wierzył ,a jeśli była uparta to uczynili ją psychicznie chorą.

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej ,to moje doświadczenie ,które wiele zmieniło na lepsze w moim otoczeniu ,ale na forum to niewiem jak coś zmienić.,choć staram się ,ale są i byli zawsze tacy co mi przeszkadzali w tym i przeszkadzają ,jak i w życiu,bez trudności człowiek się nie rozwija i nie dojrzewa ,bo co cię nie zabije to cię wzmocni.

Edited by Pit
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

dobrze mówisz Pit.

czasem cena jaką trzeba płacić jest bardzo duża.

ta kobieta ją zapłaciła

Oppenheimer też .

 

po udanym wybuchu zacytował Świętą Księgę Bhagawadgita :

,,Jasność Tysiąca słońc , rozbłysłych na niebie

oddaje moc Jego potęgi.

Teraz stałem się Śmiercią , niszczycielem światów."

 

sądzę że nie zdawał sobie sprawy (do końca ) z ich sensu

Link to comment
Share on other sites

Wodzów "Posępne Oblicza" jest w kraju od groma :) ,i nie trzeba naprawdę Kryptoreklamy,i bez tego jest wielu ludzi smutnych ,pełnych obaw i wątpliwości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...