Skocz do zawartości

dajac inne zycie zabijam swoich rodzicow???


nicka

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w ciazy za granica. Ostatnio rozwazam opuscic swojego chlopaka i wrocic za kilka miesiecy do Polski. W moim domu to ogromny wstyd - miec nieslubne dziecko, dodatkowo wrocic z takim "zagranicznym dorobkiem" ponownie pod dach rodzicow. Dzis mialam wstrzasajacy sen:

Jestem z moja matka, ktora z ogromnym usmiechem na ustach oznajmia mi, ze zaprosila polowe naszej rodziny, zebym sie w koncu z nimi zobaczyla. Jestem na nia wsciekla, bo oczywistym jest, ze czuje ogromny wstyd przed tym jak kazdy bedzie szeptal - niczego sie za granica nie dorobila, oprocz nieslubnego dziecka.

Kloce sie z nia. Chwytam za gardlo i polowe jej ciala przechylam przez otwarte okno. Nie wyrzucam jej. Ona zaczyna prawie plakac mowiac mi, ze ma ostatnio wystarczajaco problemow z ojcem, ktory co dziennie probuje sie wieszac. I nagle widze te scene, ktora mi opisuje - moj tata wyglada jakby byl zupelnie oderwany od rzeczywistosci. Sciaga krawat i proboje sie wieszac. Nie pozwalamy mu.

Budze sie z niedowierzeniem. Kilka godzin przed tym snem dostalam od ojca sms - 'co sie z Toba dzieje?". Duzo tygodni uplynelo od czasu, kiedy rozmawialam z nim po raz ostatni.

Moze ktos zechce napisac, co o tym mysli. Czy widzi w tym jakies sygnaly, co powinnam robic, a czego nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje, ze caly ten sen jest obrazem Twoich lekow. oczywiscie nic nie jestem w stanie Ci poradzic, bo Cie nie znam i nie wiem jaka jest Twoja sytuacja. Na pewno powinnas porozmawiac i doradzic sie (moze) z rodzicami. zwlaszcza z ojcem, skoro sie martwi. Takie 'myslowe' zbiegi okolicznosci sa bardzo czeste zwlaszcza w rodzinie i swiadcza tylko o duzym przywiazaniu emocjonalnym do innej osoby. moze juz pora przestac sie zastanawiac, tylko wziasc sprawy w swoje rece? Moze "smierc" rodzicow we snie oznacza Twoje pragnienie oduzaleznienia sie od nich emocjonalnie, pokonanie leku przed odzuceniem, ktorego sie obawiasz po powrocie z dzieckiem do polski.? Ja bym sprobowala porozmawiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...