Jump to content

Śmierć mojej nauczycielki


intothefire
 Share

Recommended Posts

Witam.

Po raz pierwszy jestem na tym forum. Powiem szczerze, nigdy w sny nie wierzyłam, ale ten dzisiejszy mnie bardzo zaniepokoił.

Przyśniła mi się moja wieloletnia nauczycielka angielskiego (bardzo ją lubiłam, ale właśnie, z racji zdawanej matury, po kilku latach korepetycji skończyłam z nią zajęcia i zrezygnowałam, ale będzie moim egzaminatorem na maturze ustnej). Co najdziwniejsze, byłam na spacerze w mieście i w śnie zobaczyłam.. nekrolog (bardzo dziwny, niepodobny do tych rzeczywistych), że moja nauczycielka zmarła nagle, w wieku 50 lat (nie zgadza się, w rzeczywistości jest po trzydziestce). No i tak opowiadałam wszystkim o tym, spotkałam we śnie jej męża, później (dokładnie nie pamiętam) szłam mimo wszystko do niej na lekcję, ale jej nie było, spotkałam jej rodziców, później, co najdziwniejsze, ktoś opowiadał, że jej mąż cały rynek obkleił jej zdjęciami, później miałam iść na pogrzeb, ale się obudziłam. Po obudzeniu.. zaczęłam płakać.

Trochę się niepokoję, w przeszłości miałam we śnie uczucie deja vu, śnił mi się jakiś ośrodek badawczy, a kilka miesięcy po śnie zobaczyłam go "na żywo" podczas wakacji w Kenii. Dziwne.

Bardzo proszę o interpretację i z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...