Jump to content

blokada energetyczna - urok - sam juz nie wiem :(


sbml
 Share

Recommended Posts

Nie wiem jak to nazwać, ale czuję jakieś blokady energetyczne , jakby ktoś cos kilka ładnych lat temu we mnie " zakorkował"

Z faceta który osiągał wszystko na skinienie ręki ( odnosze takie wrażenie ) stałem się człowiekiem któryemu wszystko przychodzi z trudem ( piszę tu o firmie, finansach, relacjach biznesowych)

Gdyby nie super żona i dzieci najprawdopodobniej wylądował bym w Tworkach :)))

Marazm, a raczej jak ja to nazywam .....ech "pech" zaczął się jakies 8 - 10 lat temu kiedy to jak za dotknięciem " czarodziejskiej rozdżki ) wszystko zmienilo sie o 180 stopni. Firma z dnia na dzień zaczęła podupadać, Pomysły które wdrażałem w życie zaczęły realizować inne firmy ....napisać można Przypadek.

Jakoś to się wszystko kręci , ale na kręceniu się kończy. Czuję że mimo działania, tworzenia itd stoję w miejscu ...bo tak też jest , a raczej zamiast isc do przodu stoję.

Jedyne podparcie to familia ....ale i im się kończy wiara we mnie, chociaż nie zwątpili tyle lat.

 

Tak jak napisalem : kilka ładnych lat temu osiągałem wszystko co tylko zapragnąłem, od dużych pieniędzy po zdrowie , super relacje międzyludzkie dosłownie wszystko. I niestety zatkało się i tak łatam tonącą łódkę ..i co załatam jedną dziurę pojawia się 3 następne.

 

Dużo się interesuję rozwojem duchowym i ogólną ezoteryką wszystko ładnie pięknie, dużo czytam wdrażam w życie ale......

 

sbml

Link to comment
Share on other sites

Ciesz sie tym co Ci zostalo. Zyj tu i teraz... Wszystko co robisz, rob z wiara i w dobrej intencji... Moze ktos inny sprawdzi czy nie ma innego powodu Twojego pecha....

Link to comment
Share on other sites

sblm ,ja może nie miałem takich sukcesów materialnych i finansowych jak ty ,oczywiście nie zrozum tego jako moją zazdrość ,absolutnie ci nie zazdroszczę i nikomu nigdy starałem się nie zazdrościć,choć pokonanie w sobie zazdrości było bardzo dla mnie trudne ,ktoś kto dorobił się sprawiedliwie nie kosztem innych to zasługuje na to co ma ,inni którzy się dorobili czyimś kosztem niedługo to stracą , ja panuję nad sobą czyli takimi uczuciami jak -Zazdrość,Chciwość,Nieczystość,Nieumiarkowanie W Jedzeniu i Piciu,Gniew,Zawiść,Lenistwo ,Egoizm i Pycha ,poprostu ja jestem bogaty w przeciwieństwie do większości osób Duchowo-Wewnętrznie ,a Materialnie od 20 lat Żyję jak Asceta i Mnich W Celibacie ,mając za sobą wiele przykrych przeżyć i jednocześnie doskonaląc się w duchowych technikach Wschodu i Zachodu.,oraz ćwicząc się w samodyscyplinie.

Także to na czym koncentrujesz uwagę teraz to jednocześnie twoja Przeszłość ,Terażniejszość i Przyszłość ,Ty sam tworzysz Swoje Życie ,Twój Charakter To Twój Los .

Edited by Pit
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak to nazwać, ...

Może: dar od losu, może...

 

Tak jak napisalem : kilka ładnych lat temu osiągałem wszystko co tylko zapragnąłem, od dużych pieniędzy po zdrowie , super relacje międzyludzkie dosłownie wszystko.

Może troszczyłeś się o zbyt wiele, a potrzeba tak niewiele?

Może gdybyś miał "wszystko", straciłbyś to, co najcenniejsze?

 

Jeżeli jesteś osobą wierzącą, obgadaj tą sprawę z Panem Bogiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...