Jump to content

Prośba do Maddie o numerologię partnerską


Ermesenda

Recommended Posts

Witam,

Czy mogę się dowiedzieć jak wygląda dopasowanie pod względem numerologicznym, takich osób jak ja i mój mąż ?

Ewa 29-10-1968 Andrzej 14-07-1967.

Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Witam :)

 

Ty jesteś numerologiczną 9/27, a Pan 8/17/26/44. I tutaj już na wstępnie jest poprzeczka. Wibracje te uchodzą za toksyczne wobec siebie, a więc nie są najlepszym połączeniem, jeśli chodzi o związek.

 

Wskazówka dla Ciebie. 27 to wibracja bardzo uduchowiona, wskazuje, że dana osoba przeszła już pewną droga rozwoju duchowego. 27 to wibracja osób, które angażują się w działalność społeczną, chcą pomagać innym, ich problemy stawiają na pierwszym miejscu, zaś swoje zawsze na drugim. Możliwe są tutaj kontakty międzynarodowe, podróżowanie… Tacy ludzie czasami wydawają się chodzącymi aniołami – ale z drugiej strony czyni ich to trudnymi we współżyciu. Ich potrzeby emocjonalne nie są dla nich priorytetem, nie łatwo też przychodzi im angażowanie się w związki. I tutaj powinni zrozumieć, że droga do rozwoju duchowego prowadzi także poprzez związki, poprzez pracę nad miłością do drugiej osoby, bez tego nie będą oni kompletni.

 

W 1 Punkcie Zwrotnym oboje macie 3, więc oboje macie pewne zdolności twórcze… Szczególnie Ty – mam wrażenie, że chciałabyś zaangażować się w coś kreatywnego, prezentować to publicznie, ale cos Cie blokuje, Twoja kreatywność, przez co nie ujawniasz swych talentów bądź utrudnia Ci ich pokazywanie na szerszym forum. To jest właśnie jedno z twoich wyzwań na to życie, wyzwanie główne: dążenie do równowagi, szukanie takiej domeny działania, w której najpełniej można wykazać inicjatywę, okazać większe zainteresowanie ludźmi, wzbudzić w sobie empatię do nich, bardziej się otworzyć. Nie obawiać się sukcesu :) Taka wibracja daje dużo możliwości :)

 

Przepraszam, że odbiegłam od tematu, ale…nie mogłam zlekceważyć tego, co zauważyłam i o czym, moim zdaniem, powinnaś też wiedzieć. A teraz o związku już stricte…

 

Związkiem karmicznym nie jesteście, numerologicznie dobrani…no, można by lepiej… czy Pan podchodzi do związku beztrosko? Ma predyspozycje do bycia takim lekkoduchem, a teraz znajduje się jeszcze w Cyklu Produktywnym o wibracji 5. Czyli możliwe, że on podchodzi tutaj nie do końca odpowiedzialnie… Obawiam się, że macie różne podejścia w sposobie rozumienia miłości (szczególnie TY masz trudności w określani sowich potrzeb emocjonalnych – 27), różnice oczekiwań… i kłótnie – Pan ma same 2 w Wyzwaniach Życiowych, a to możliwe problemy w życiu prywatnym i uczuciowym, trudności w zbudowaniu harmonijnego związku… Dla Pana to lekcja partnerstwa, współpracy, dialogu, umiejętności słuchania, kompromisu itp.

 

Biorytm pokazuje mi na uczucie wypalenia – jest tak? Biorytm fizyczny jest bardzo niski, psychiczny – bardzo ładny, zaś intelektualny – tez słabiutko…

 

Fizyczny – 13%

Psychiczny – 78%

Intelektualny – 33%

 

Minimum to 33%. Czyli ja widzę tutaj przyjaźń, ale związku nie… Przykro mi, że takie rzeczy tu napisałam, ale w tym przypadku kształtuje mi się ta relacja jasno. Mam nadzieję, że pomogłam.

 

Pozdrawiam,

Maddie

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za pomoc.

Napiszę Pani jak to wyglada z mojego punktu widzenia. Jesteśmy małżeństwem prawie od 20 lat. Zawsze było to dobre małżeństwo. Zawsze dążyliśmy do tego samego i wspieraliśmy siebie nawzajem. Nie był to związek cukierkowy, ale jednak chyba twórczy i oparty na zaufaniu. Owszem były nieporozumienia i kłótnie, ale nigdy nie były groźne.

Mąż nie jest lekkoduchem. Zawsze bardzo serio traktował sprawy domu, rodziny, pracę. Był dla mnie dużym oparciem. Co do spraw działaności charytatywnej i tego, że mnie coś blokuje to 100 % racji. Ale napisałam do Pani, ponieważ ostatnio zaczęłam mieć wątpliwości. Może to to uczucie wypalenia, chociaż nie wiem czy to jest tylko z mojej strony, czy też z Jego strony też? Czy to potrwa jakiś czas i odejdzie w niepamięć. Jest to tylko stan „przejściowy”. Każdy na swej drodze musi się zmierzyć z różnymi problemami.

Jednak poniędzy nami coś się „zepsuło”. Ktoś powiedział mi też ostatnio, że mąż może mieć jakąś kobietę. Nie wiem tego na pewno. Na razie się wszystkiemu przyglądam i niestety sprawdzam Go ,choć podle się z tym czuję. Przeżyłam szok i bardzo ciężkie chwile. Jak na razie staram się pozbierać, ale przychodzi mi to z trudem i bardzo powoli.

Napisałam do Pani, ponieważ wciąż zastanawiam się czy moje wyobrażenie o naszy małżeństwie było po prostu kompletnie nieprawdziwe i jest to jakaś fikcja ? Że tak na prawdę nie znam swojego męża ?

Układam karty klasyczne, ale nie jestem jeszcze w tym dobra, a numerologia zainteresowała mnie, choć wiem, że jeszcze bardzo niewiele wiem w tym temacie.

Jeszcze raz dziękuję bardzo i myślę, że jeszcze wiele mam też do przemyślenia – swojej drogi.

Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie

Ewa

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za odpowedź.

 

Mąż w tej chwili znajduje sie w cyklu Produktywnym o wibracji 5 (jego Cykl Żniwny to też 5) i z dnia urodzenia tez jest 5. Czyli jest to dla niego okres zmian w sparawach osobistych i zawodowych, w tym okresie będzie mniej skłonny brac na siebie wiekszą odpowiedzialność, o zaangażowaniu uczuciowym tez raczej myśleć ochoty mieć nie będzie. Jesli wibruje się negatywnie, będzie się mieć skłonność do przyjemności i nadmiernej wolności. 5 to potrzeba wolnosci, podróże, zmiany.

 

Z kolei Pani znajduje się w Cyklu Produktywnym o wibracji 2/11, czyli zupełnie odmiennym energetycznie. Stąd m.in. trudności w porozumieniu się. On ma inne potrzeby teraz, Pani też. Sam fakt, że związek ten odgórnie wymagał już więcej pracy (związek 8 z 9), to w tym okresie spotęgowały się róznice między Państwem. Numeorlogicznie to może być bardzo ładna przyjaźń. Moim zdaniem, w obrebie naszych wyborów, wszystko jest możliwe, numeorlogia nie jest wyrocznią, ona tylko wyjasnia, jak jest - a decyzja należy do nas. I zawsze istnieje rozwiązanie.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Maddie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...