Skocz do zawartości

Dziwne spotkanie z duchem (?)


nefele92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Na forum jestem nowa, weszlam w sumie dlatego, ze mam dosc duzy problem. Ogolnie jestem osoba wierzaca, chodze do Kosciola itd. Tej nocy mialam okropna przygode. Snil mi sie kolega, ktoremu oddawalam pieniadze, a on zaczal mowic, ze po mnie przyjedzie, obraz zniknal, widzialam tylko ciemnosc i powtarzal, ze przyjedzie po mnie, bo teraz jedzie na Komisje (?) zdziwilo mnie to, ze to nie byl jego glos, otworzylam oczy, a do ucha dziwny, mocny meski glos mowil mi, ze przyjedzie niedlugo po mnie, a teraz jest na komisji. Przerazilam sie, zrobilo mi sie bardzo ciezko, cos jakby siedzialo mi na nogach, zaczelo mi byc duszno, chcialam ruszyc noga, nie udalo sie to, czulam obecnosc kogos, zaczelo mocno mi bic serce, chcialam krzyczec, jednak nie udalo sie, totalnie bez ruchu lezalam z otwartymi oczami io probowalam zlapac oddech, udalo mi sie wykrztusic "o Matko Boska" i ciezar zniknal. Jednak nie moglam zasnac, okrylam sie koldra i czekalam az mi przejdzie. Tej nocy nie spalam spokojnie, pomimo 19lat, zawolalam mame, aby sie ze mna polozyla, ciagle slyszalam jakies dziwne szelesty itd i ciagle czulam, ze cos jest, obserwuje mnie. Gdy jednak udalo mi sie zasnac, mialam okropne sny. Widzialam dwa wielkie psy, ktore się szarpały, jeden mnie gryzł, nastepnie chodzilam po ciemnym miescie i odczuwalam wielki strach. Od rana odczuwam wieki strach, niepokoj. Boje sie, ze faktycznie to "coś" po mnie przyjdzie, czy jak mówiło "przyjedzie". Nie wiem co robic, zaczynam popadac w paranoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ktoś Ci bardzo źle życzy trzeba oczyścić mieszkanie, dobrze byłoby wiedzieć kto to może być jeżeli nic nie umiesz to jedyna metoda będzie świeca w intencji 3swiece razem przed zapaleniem każdej afirmacja Ja twoje imię pale ta świece w intencji oczyszczenia mieszkania z czarnej energii. świece winny być białe ,dopalić się do końca zapalane nie zapałkami.powtarzaj rytuał przez 7 dni.przez jakiś czas winno pomoc ale bez znalezienia osoby może wracać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź, jednak nie znam nikogo kto mógłby mi źle życzyć, raczej nie mam wrogów, chociaż może tak tylko mi się wydaje. Ten nocy nic mnie nie budziło jednak sny były dziwne, niespokojne. Spróbuję z tymi świecami, może akurat się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś mi się przypomniało. Bo pamiętam dokładnie jakie to były kwoty i nie wiem czy te liczby mogą mieć jakieś znaczenie. Ja mu byłam winna 15zł a on wydawał mi z 50zł, nie wiem czy jest to ważne, ale dokładnie te liczby pamiętam i wiem, że w śnie parę razy była o nich mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi eis ze znalazłaś zapal 3 dodatkowe świece w intencji odcięcia i spalenia więzów z ta osoba bezwzględnie oddaj mu pieniądze to jest właśnie forma wiązania was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nikomu nie jestem winna... Jest pewnien kolega, który mi jest winny 15zł, ostatnio się na mnie mocno obraził, czy to może o niego chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...