Skocz do zawartości

3 wojna swiatowa i przesladujaca tajemnicza postac - pomocy


TaiLunga

Rekomendowane odpowiedzi

dzis mi sie snilo ze byl rok 2013 byl to pazdziernik. rozpoczela sie 3 wojna swiatowa. wojska rosyjskie wiezdzaly do polski bombardowac caly kraj, rosjanie zabijali wszystkich ludzi, prowadzili do obozow konctracyjnych (czy jak to sie nazywa nie pamietam tam gdzie zabijali ludzi) szkoly ewakuowali ja z klasa nie zdazylismy, nagle wylonila sie z dymu ( bo wysadzono dzwi) tajemnicza postac ktora mnie przesladuje ciagle mi sie sni to mezczyzna ok 1,80 m. brunet, zielone oczy, zwykle sie ubjera na czarno lecz tu wyjatkowo w mundurze rosyjskim. a wiec wracajac do tematu, on celowal w nas broniom, i kazal nam przylaczyc sie do niego a jesli nie to pozabija nas ja sie na niby zgodzilam bo wiedzialam co zrobic, czesc sie nie zgodzila i zabil ich :nie_na: wiec gdy poszlismy "atakowac" nasze oddzialy czyli polskie, to poszlam z moja grupka z klasy sie naradzic powiedzialam ze mam taki plan ze z nienacka sie zaatakuje tego goscia (co nas chcial zabic) i my go zabijemy bo to byl lider a bez niego by wojska byla by oslabla no i to zrobilismy lecz wojska zaatakowala nas gdy zabilismy lidera. uciekalismy w strone naszych wojsk oni nas ochronili i sen sie urwal. propo tego goscia on w kazdym snie mnie przesladuje i usiluje mnie zabic pytalam sie jego nie 1 raz co chce ode mnie mowi ciagle "twojej smierci" to sie konczy byc zabawne. ktos mi napisal ze to cien ale normalnie wyraznie go widze nad snem mam kontrole i nad innymi postaciami lecz nad nim nie probowalam wiele razy, wiele razy walczylam z nim on mnie zabijal kilka razy moze wygralam najczesciej jest z kilkoma postaciami roznymi. potem ta osoba co mowila o cieniu napisal ze moze ktos sie wlamuje mi do snu jesli to prawda jak go wypedzic jak sie bronic. pomozcie plis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...