Jump to content

stx
 Share

Recommended Posts

Jestem w towarzystwie osoby mi nieznanej, może biznesmena - mam do niego szacunek, a atmosfera jest podniosła. W pobliżu nikogo nie ma, a my siedzimy jakby w eksluzywnym sushi barze, jest lekko ciemnawo. Na niskim stole jest postawiony jeden talerz z małymi ciasteczkami tzw. orzeszkami. Partner zachęca mnie do spróbowania, poddaję się sugestii, ale mam jakąś obawę (nie lubię sushi). Lekko rozgryzam orzeszek i mam ochotę sprawdzić jakie jest nadzienie, bo smaku nie czuję. Partner jakby tego nie chciał - zamieram w bezruchu - po chwili jednak wyjmuję z ust i patrzę - widok obrzydliwy - zamiast nadzienia są małe owady - muszki, najprawdopodobniej mole (jak w starych grzybach suszonych). Po krótkiej chwili zaczynam mocno wymiotować..... koniec snu.

 

Proszę o pomoc w interpretacji mojego paskudnego snu. Dodam, że jestem mężczyzną (33l.), mam rodzinę, własną działalność od niedawna, spore własne plany i oczekiwania.

Link to comment
Share on other sites

Byc moze zatem sen dotyczy przyszlosci, ale tak czy owak w moim odczuciu jest ostrzegawczy. Partner jest biznesmenem, zatem tej sfery dotyczy sen. Częstuje Cie czyms, co z wierzchu wyglada ładnie, lecz po rozgryzieniu okazuje sie nie tym , czego oczekiwales. Tu kryje sie rada. Postepuj dokladnie jak we snie- bądz ostrożny, nie ufaj nikomu, wnikliwie przygladaj sie ladnie wygladajacym propozycjom,dokladnie je "rozgryzaj" a unikniesz rozczarowania w realu.

Byc moze także owo biznesmen symbolizuje ciebie samego i symbolizuje mamienie sie pomyslami, ideami nie majacymi nic wspolnego z rzeczywistoscia i ktore w rezultacie przyniosa rozczarowanie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...