Jump to content

Proszę o sprawdzenie- czy ten związek jest karmiczny?


Psotka
 Share

Recommended Posts

Proszę o sprawdzenie- czy ten związek jest karmiczny?

Aneta 10.02.1984

Ryszard 13.10.1969

Z góry dziękuję za interpretację :)

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza osoba: 10.02.1984

Druga osoba: 13.10.1969

 

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 7/16/25/34

Druga osoba: 3/12/21/30/39/48

Suma dróg życia: 1/10/19/28/37/46/55/64/73/82

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 7/16/25/34

1PZ: 3/12

CP: 1/10

 

Druga osoba

DZ: 3/12/21/30/39/48

1PZ: 5/14/23

CP: 4/13

 

Wibracja związku 1

 

Jedynka dla związku jeżeli jest złożona z tych wyższych wibracji (10) przede wszystkim mówi o relacji, która tworzy nowy etap dla obojga partnerów. Oczywiście my możemy powiedzieć, że zawsze wejście w związek jest nowym etapem . Otóż nie – często jest tak, że wchodzimy w związek powielając swoje dotychczasowe wzorce relacji partnerskich próbując odzyskać coś co żeśmy utracili bo nam się wcześniej jakiś związek rozpadł. Czasami jest tak, że w związku jedna osoba ucieka z przestrzeni w której jest i w tym związku upatruje przychylnej, przyjaznej przystani.

Otóż związek sygnowany 1 – jest to zdecydowanie związek, w którym obie osoby absolutnie odcinają się od przeszłości, tworzą nowy potencjał. Pamiętamy, że 1 to wibracja słoneczna, więc jest to również związek, który będzie tak trochę na „świeczniku”, który jeśli się coś będzie źle działo, to nikomu do ogródka nie będzie się zaglądało, a tu bez przerwy będą wszyscy o tym mówić, ale jeśli również będzie to związek harmonijnie realizowany, to stanowi pewien rodzaj przykładu dla innych, pewien rodzaj takiego zafascynowania się otoczenia właśnie tą relacją.

Jest to związek oświetlony przez słońce, czyli trochę w świetle jupiterów, w świetle reflektorów. I stąd jest też pokazane, że to jest raczej związek, który opiera się o tzw. dynamiczną realizację chwili, o pomysłowość, o szukanie nowych sposobów rozwiązań, i takich życiowych, ale tez i komunikacji między partnerskiej. Jest to związek w którym nie powinno się tworzyć tzw. ciężkich, psychodelicznych klimatów, dlatego, że taki związek nie przetrwa próby trudnych sytuacji. On może się niekoniecznie rozpaść, natomiast wtedy ta 1 będzie wibrowała negatywnie dla tego związku i będzie trudność wprowadzenia zmian , trudność rozpoczynania czegokolwiek – to wszystko co w negacji niesie ta 1.

Zrodło :tarocistka Danuta.

 

We wspólnej Drodze Życia karmiczna 19 symbolizuje ona człowieka (1) wobec innych (9). Wskazuje, że będziecie dążyć do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek. Strzec się musicie egoizmu, wyniosłości i nadużywania władzy.

Ty masz karmiczną 16 w Drodze Życia zapowiada ona regenerację poprzez klęskę. Wskazuje na człowieka (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń zlekceważyliście czyjeś uczucia i zobowiązania rodzicielskie. Teraz czekają Was trudności w tej dziedzinie. Będziemy musieli zbudować relacje partnerskie na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

Ryszard natomiast w I Punkcie Zwrotnym ma karmiczną 14 która wskazuje na impulsywność. Przybliża pojęcie wolności i zapewnia gotowość spotkania się ze sferą nadzmysłową. Wskazuje, że w poprzednim życiu nadużywaliśmy wolności i zmysłów (seks, intoksykacja, hazard), sprawiając cierpienie innym. W obecnym życiu będziemy musieli zaakceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu oraz nauczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych, ma również 13 w Cyklu Produktywnym, która wskazuje na znaczenie pracy, metodyczności i cierpliwości w życiu. Jest odpowiedzią na lenistwo, którego doświadczaliśmy w poprzednim życiu. Przynosi zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które są okazją do całkowitej przebudowy życia. Jest liczbą transformacji poprzez miłość. Oznacza człowieka (I) i ekspresję twórczą (3)

Link to comment
Share on other sites

Witam. Dziękuję za odpis. Ale mam taki problem,że my nie jesteśmy parą. Różni nas orientacja seksualna :) A poza tym jesteśmy od siebie oddaleni o 200km. Jesteśmy przyjaciółmi. Czy te niesprzyjające nam warunki są częścią karmy? Można to określić? Dodam jedynie że wręcz przepadamy za sobą i każdą wolną chwilę spędzali byśmy razem- to może być istotne :) W opisie powyżej,- jest napisane że jesteśmy związkiem karmicznym. Czyli już znamy się z innych wcieleń... Jaką karmę mamy do przepracowania razem w tym życiu?

Edited by Psotka
Link to comment
Share on other sites

Nie jesteście w związku karmicznym, to mocno nadużywane sformowanie, bardziej poprawne jest to, że jesteście powiązani karmicznie, jak wiele ludzi na tym świecie.

Wasza relacja, spotkanie się może mieć na celu to m.in to, że on zacznie/zaczął realizować część swojej drogi życia, a dla Ciebie to spotkanie mogło być w jakiś sposób przełomowym (Punt Zwrotny 2010-2013).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...