Skocz do zawartości

zła energia?? jak ja wypedzić ? prosze o pomoc


madzia4004

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

nie bardzo sie znam na tych sprawach , ale ktoś mi podpowiedział ze moje problemy to jakiś pech lub zła energia mieszkania

Proszę mi podpowiedzieć czy da sie ja jakoś wykurzyć ? lub sprawdzić czy jest ,albo może porostu jakoś sobie pomóc?

ciągle coś mi się nie udaje nie wychodzi w domu sie nie układa pracy nie lubię-nie jestem szczęśliwa ciągle mam doła i tak żyje - bo żyje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madziu,

widzę że masz przysłowiowe "schody" na całej linii.

Problem może rzeczywiście siedzieć w domu a Feng Shui oferuje możliwość zidentyfikowania złych miejsc, które mogą komplikować życie domownikom.

Dodatkowo ta niechęć do obecnej pracy lub inne problemy, bazujące na osobistych odczuciach mogą zależeć od twojego wykresu osobistego BaZi (Czterech Filarów Przeznaczenia).

Aby się przekonać należy sporządzić takowe analizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dom to trzeba zrobić konsultację.( Jeśli się na tym nie znasz to zrobienie tu czegokolwiek wydaje się niemożliwe.)

Co do wykresu osobistego, to możesz podać tutaj datę urodzenia wraz z godziną, to spojrzę czy dany zawód jest dla ciebie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

dziękuje

05,04,1978 godzina 5 rano

 

musisz podać miejscowość urodzenia oraz rodzaj pracy, jaki wykonujesz, aby zobaczyć czy jest dla Ciebie dobry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziłam sie w krakowie a wykonywana praca - hmm sprzedawca,handlowiec.

Czy możesz napisać jaka ewentualnie praca była by dla mnie najlepsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Twój wykres jest trochę skomplikowany i aby z całą pewnością potwierdzić jego potrzeby, należy zadać szereg pytań i sprawdzić przeszłość.

Na ta chwilę wygląda, że rzeczywiście praca w handlu może być dla Ciebie sporym obciążeniem. Jeśli ten "dziwny okres" rozpoczął się około dwóch lat temu w okolicach kwietnia, to moja teza może się potwierdzić. Jeśli by tak było to powinnaś wybrać coś związanego z edukacją, zajęciami kulturalno-literackimi (np. księgarnia, czytelnia), prawo, tkaniny, krawiectwo i modeling oraz wszelkie prace sezonowe. To tak z grubsza ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja równiez mam problemy z energia w swoim domu zaczelam ukladac sobie zycie od nowa i zawsze jest cos nie tak w domu jest co raz gorzej a jak zrobie jakas rzecz w domu to dwie inne sie zepsuja ..kota mozna dostac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...