Jump to content

Ciąża u mężczyzny

R0QS
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się że byłem w ciąży Z koleżanką z uczelni urodziłem 2 dzieci (W SAMOCHODZIE)

Zaniepokoiłem się tym więc tu pisze dodam że jestem facetem

Guest cyganicha

Ciąża reprezentuje zarodek nowego życia wewnętrznego,jakiegoś zamierzenia, planu zmierzającego do konkretnego celu.Przypomnij sobie od kiedy byłeś w ciąży we śnie i połącz to z wydarzeniami w życiu realnym.Co wtedy tak ważnego wydarzyło się w Twoim życiu. Sen zapowiada powodzenie rozpoczętego przedsięwzięcia.Urodziłeś, więc coś się zrealizowało.Pewne spełnienie pozytywnych planów jeśli to byli chłopcy.Jesli dziewczynka-cos nie dojrzało jeszcze do skonkretyzowania.Zaś koleżanka,która nie jest Twoja partnerką staje się symbolem osobistym.Samochód reprezentuje Twoje cechy i odsłania motywacje ale za mało napisałeś o nim.

samochód był czerwony coś w stylu nissan serena albo citroen picasso a koleżanka to osoba która jest w wielo letnim związku ale mi się podoba ale wiem że nie mam szans co do tego co to była za płeć to nie zwróciłem uwagi ale dwójka

Jeszcze dodam że jak się obudziłem bo ten sen wyrwał mnie ze snu to położyłem się spać dalej i przyśniła mi się waląca kopalnia sama kopalnia wskazuje na dostatek albo uzdrowienie ta kopalnia się do końca nie zawaliła tylko piach spadał po filarach i się wszystko trzęsło ale była dopuszczona do zwiedzania i ja to robiłem (wiem trochę bez ładu i składu ale chce napisać na szybko)

Nie wiem czy można tak łączyć sny

Dzięki za odpowiedź

Edited by R0QS

Guest cyganicha

Samochód czerwnony obiecuje namiętny związek miłosny,dwójka zaś niestałość,bierność,w opozycji do każdego planu zamieszanie uniemożliwiające ciągłość z powodu wewnętrznych konfliktów.Szkoda,że płci dzieci nie pamiętasz.

Jeszcze dodam że jak się obudziłem bo ten sen wyrwał mnie ze snu to położyłem się spać dalej i przyśniła mi się waląca kopalnia sama kopalnia wskazuje na dostatek albo uzdrowienie ta kopalnia się do końca nie zawaliła tylko piach spadał po filarach i się wszystko trzęsło ale była dopuszczona do zwiedzania i ja to robiłem (wiem trochę bez ładu i składu ale chce napisać na szybko)

Nie wiem czy można tak łączyć sny

a ja stawiam na fakt ze przeczytałeś ostatnio informacje o facecie który urodził dziecko, zapewne ją czytałeś bo sam ją całkiem niedawno widziałem bodaj na onecie

czyli mam rozumieć, że czytałeś :P ? jeżeli tak to sam już wiesz czemu ci się to śniło i to by było chyba tyle w kwestii interpretacji... bo nie am co interpretować :lol:

nie to na pewno nie dlatego bo o tym że facet jak urodzi dostanie kupę kasy wiedziałem już od lat ale o tym że to się stało to nie czytałem jedyną wzmianką na temat ciąży było to że dziewczyna mojego kumpla może być w ciąży (kilka dni przed snem)

Guest cyganicha

Kobietom często się śni,że są ciężarne.Nawet mężczyznom czasami się śni,że noszą w łonie dziecko.To zarodek nowego życia zmierzającego do konkretnego celu.Pełniejszą dalszą interpretację podałam powyżej.