Jump to content

Kołtun


anna1234
 Share

Recommended Posts

kołtun

 

Kto wie jak go zlikwidowac. Objawy; senność, łamanie w kościach, stawach, mięśni, alkoholizm, koszmary, włosy po polaniu wodą szorskie jak u psa sierść i raptownie z prawej strony robi sie kołtun na głowie,zmeczenie, uczulenie, ruszanie sie w nogach,brzuchu, szum w uszach, wzrok dziwny, zmieniony na twarzy.Po wypiciu lampki jakiegos alkoholu nawet dzieci staja sie pijakami,powaznie, corka miała wtedy 6-7 latek,gdy zauwazylismy ze z nami cos sie dzieje, cała rodzina-4 osoby. Teściowe zajmuja sie czarna magia, a nas chca wygonic z domu dla corki zapisac. i to jest napewno przyczyna naszej tragedii. Czytałam na internecie ,ze kiedys żydzi dodawali do alkoholu kilka kropel wódki gdzie był moczony kołtun do rozpijania chłopow lub też czarownice dolewali wody w której myto nieboszczyka. Tak czy siak zycie moim dzieciom juz zniszczyła. Co to za zycie , pilnuje by słodycze byly bez jakiegokolwiek alkoholu, czy ciasta, leki, a co dalej, przeciez zaczynaja dorastac . Maja juz po 14- 16 lat i cale życie przed soba w ciagłym strachu. Napewno jest i antidotum na te czary, prosze o pomoc.

Edited by anna1234
Link to comment
Share on other sites

Włosy ścinamy ale i tak jest.Dokładnie powstaje gdy woda polewamy głowę, atomatycznie włosy się skrecaja, zwijaja. Żeby było można je dobrze rozczesać polewam ziołem ostrozenia warzywnego lub nakładam odżywke.

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj, to klątwę da się ściągnąć jeżeli jesteś ze wsi bądź w okolicy, do tego potrzebna jest kura.

Edited by BezimiennyMag
Link to comment
Share on other sites

Guest Seid

Patrząc po tym co piszesz to nie kołtun tylko порча - równie groźna, ale jej natura jest inna i metody walki też inne.

 

Próbowałaś go ściąć?

 

To grozi głuchotą i krwotokiem z nosa i ust.

 

Do zdjęcia tegoż nie potrzeba wcale kury - są prostsze ludowe sposoby, ewentualnie może być potrzebny ksiądz.

Edited by Seid
Link to comment
Share on other sites

Napisze Cie priv, jako, że tutaj nie można opisywać metod. (Podobno)

 

 

Nie mogę ci napisać prywatnej wiadomości - napisz do mnie na e-mail , rozpisze Ci co masz zrobić.

Edited by BezimiennyMag
Link to comment
Share on other sites

Guest Seid

Napisze Cie priv, jako, że tutaj nie można opisywać metod. (Podobno)

 

Można o ile nie są związane z czarną magią.

Tak czy siak szkoda kury ;]

Link to comment
Share on other sites

Guest Seid
Czy ten kołtun lub porcza można dostać w jakimś napoju , jedzeniu

 

Można, to najlatwiejszy sposób "zakażenia" kogoś taką klątwą.

 

I jakie objawy ma porcza ?

 

Dokładnie takie jak opisałaś w pierwszym swoim poście.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie ja dostałam z wódka, po której cos mi staneło w gardle i ani zwymiotować ani połknąc. Trwało to chyba z tydzień, aż zaczęłam pić wodę świecona i poszło do srodka. Ale to z tym zarażeniem to może i prawda bo kiedy po takim dziwnym naduzywaniu alkoholu poszłam do lekarza ,zrobiono USG jamy brzusznej to była watroba zepsuta,trzustka, a po modlitwie o uwolnienie, zrobilam te same badania, znowu bylam zdrowa. Nawet lekarka nie wiedziała co sie stało.

Link to comment
Share on other sites

A co oznacza , że nam na schody nalała 2 razy krwi. Myszy zdechłe podrzucała, piach,monety, koście i różne cuda ,

Link to comment
Share on other sites

Guest Seid

Anna skoro modlitwa o uwolnienie Ci pomaga to odmawiaj ją za siebie i resztę domowników do momentu aż uwolnisz się od klątwy.

Oczywiście nie stanie się to z dnia na dzień, ale jeśli będziesz wytrwała to z czasem klątwa zacznie slabnąć.

Link to comment
Share on other sites

Nawet egzorcyzm pomógł na krótko i wraca.

Anno,

egzorcyzm czasem trzeba powtórzyć, a w Waszym przypadku jest to tym bardziej wskazane, że ta osoba nadal dopuszcza się wobec Was jakichś czynów magicznych.

Skontaktuj się z księdzem ezgorcystą, który posługuje w Twojej diecezji i umów się na modlitwę, a być może egzorcyzm. Dobrze by było, gdyby mógł odwiedzić również Wasz dom.

 

Kolejna sprawa: sam egzorcyzm niewiele pomoże, jeżeli Wy nie będziecie pracować nad sobą i odcinać się od wszelkich wpływów złego.

Podstawą obrony przed wpływami złego jest jak największe zbliżenie się do Boga, oczyszczenie z grzechów i zjednoczenie/komunia ze Stwórcą.

Tak, chodzi mi o sakramenty, które również mają moc uwolnienia, a w cięższych przypadkach są jednym z niezbędnych elementów tego procesu.

Przypuszczam, że to samo powtórzy Ci ksiądz egzorcysta, ale zanim się z nim spotkasz zadbaj o szczerą spowiedź, czyli solidny rachunek sumienia z realnym postanowieniem poprawy, a następnie przystąp do komunii św.

Przyjęcie tych sakramentów pozwoli Ci przez jakiś czas pozostać w tzw. stanie łaski uświęcającej, która jest pewnego rodzaju tarczą chroniącą przed dostępem złego. Staraj się być w tym stanie możliwie nieprzerwanie, czyli przystępuj do spowiedzi, gdy tylko poczujesz, że jest to wskazane i możliwie często przystępuj do komunii.

 

Polecam Cię w modlitwie.

 

P.S.

O wsparcie modlitewne możesz poprosić jakąś wspólnotę (świecką czy zakonną).

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję za cenne rady .Miałam spowiedz taką z całego życia.Poczułam sie po niej dobrze,tak jakby cos ze mnie wyszło,ale zaraz potem znowu to samo.Właśnie o to chodzi, że są poprawy na krutko.Myśle ze tylko wydalenie tego z siebie nam pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, po pierwsze spójrz na swoje zachowanie - szukasz super mena, który za Ciebie wszystko zrobi. Nie. Masz wszystko podane, bierz się do roboty i przestań narzekać albo sam rzucę na Ciebie klątwę dodatkowo za nieróbstwo i narzekalstwo.

Link to comment
Share on other sites

Guest Viperius

Bezimienny, wiem, że nie przekląłbyś kogoś, jednak takie "grożenie" może pogorszyć sytuację. Aphrodite, sposobów na usunięcie klątw masz całe forum, a sposobów na rzucanie ich nie można zamieszczać.

Link to comment
Share on other sites

Słyszałam,że ja nam jest lepiej to im gorzej .Wtedy coś robią i znowu mamy .

Obrazowo można by to przedstawić tak: jeżeli zbliża się Bóg, to normalne, że Szatan czuje się wtedy gorzej, więc robi wszystko, sprowadza Mrok (zniechęcenie, udręki, zwątpienie, strach itd.), aby uniemożliwić zbliżenie się Światła.

 

Tak, jak oni "ciężko pracują" na zaszkodzeniem Wam, tak Wy musicie solidnie popracować nad tym, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo.

 

To nie jest tak, że jak coś raz zrobisz to masz problem z głowy.

To wymaga stałej pracy, ciągłego odnawiania i nie tylko odnawiania, ale dalszego budowania, rozwoju.

Nie da się raz zjeść i być najedzonym na całe życie, albo raz założyć ubranie i do końca życia w nim chodzić....

Podobnie jest z życiem duchowym.

A właśnie w tej sferze, w rzeczywistości poza materią leży Wasz problem.

 

Jak sama zauważyłaś są "środki", których zastosowanie przyniosło poprawę (egzorcyzm, modlitwa, sakramenty).

To tak, jak z lekami, skoro pomagają, to trzeba je stosować, aż do uzyskania całkowitego wyzdrowienia.

Link to comment
Share on other sites

I tak jest , cały czas modlimy się, codziennie pijemy wodę świecona, świetym olejem robię wszystkim krzyzyki przed spaniem,czytam psalmy, modlitwy, biblie.Równiez to co podał -bezimiennymag.

Link to comment
Share on other sites

Ok. w takim razie, tak, jak napisałam wcześniej, oddajcie tą sprawę Bogu, Jemu zawierzcie i powierzcie w swoich modlitwach rozwiązanie Waszych problemów.

A sama poproś o radę i pomoc księdza egzorcystę.

 

A...i jeszcze jedno, jeżeli ci ludzie znowu nabałaganią w pobliżu miejsca, w którym mieszkacie (pisałaś wcześniej o jakiejś krwi, myszach itp.), to po prostu posprzątaj, to co można zmyj wodą z odrobina wody święconej lub egzorcyzmowanej, resztę zamieć, śmieci wyrzuć tam, gdzie tego typu śmieci wyrzucacie, a miejsca zamiecione pokrop wodą święcona lub egzorcyzmowaną. Wodę po myciu możesz wylać na ten sam śmietnik.

Chodzi o to, abyście przede wszystkim przestali się ich bać, a wszystko zwierzyli mocy Boga.

 

Co do równoczesnego korzystania z pomocy magicznej oraz odwoływania się do Biblii, czyli jak rozumiem wiary chrześcijańskiej...

Zgodnie z nauką zawartą w Biblii posługiwanie się magią jest rzeczą zakazaną, zatem zachodzi tu pewna sprzeczność polegająca na tym, że albo wierzysz w moc i pomoc Boga, albo powierzasz się siłom magicznym.

Link to comment
Share on other sites

Tak to prawda albo jedno albo drugie.Na razie korzystam tylko z pomocy Boga. Po tylu latach człowiek robi się niecierpliwy,traci nadzieję ,ale ja tylko chce zwrócic zdrowie moim dzieciom, które w haniebny sposób zostało odebrane.W niczym nikomu jeszcze nie zawiniły.Dzieki za rade w postepowaniu ze znaleziskami.Wogóle dziekuje wszystkim za okazanie zrozumienia i podzielenie sie ze mna swoimi wiadomosciami.

Link to comment
Share on other sites

Caliah nie mieszaj tej kobiecie bo ten tekst jest czysto romantycznym wyobrażeniem, nie mającym odzwierciedlenia w rzeczywistości. Zastosuj te rady, które przekazałem Ci w mailu i odpisz mi na maila czy są jakieś poprawy, jeżeli nie to musisz robić coś źle.

Link to comment
Share on other sites

Guest beneton123

Mag, może nie rób z siebie wszechwiedzącego i nie pisz w ten sposób o poglądach innych osób - na tym forum jest szanowany każdy pogląd, bez względu na to jaki.

Link to comment
Share on other sites

Nie pisze o poglądach, ale stwierdzam, że romantycznie wyniosłe słowa nie mająca odzwierciedlenia w praktyce nie dadzą nic tej kobiecie poza rozczarowaniem co jest chyba oczywiste.

Link to comment
Share on other sites

Bezimienny, nie widzę w mojej odpowiedzi nic romantycznego.

Jest to raczej zbiór konkretnych wskazań/zaleceń dla osoby idącej drogą wiary chrześcijańskiej.

Może Ci się kojarzyć nieco z romantyzmem, gdyż dotyczy sfery duchowej, do której twórczość okresu romantyzmu się odnosiła :)

 

Co do efektów praktyki, to może pozostawmy tą kwestię Annie, Bogu i egzorcyście :)

Tym bardziej, że odzwierciedlenie tych słów w praktyce dawało już wcześniej bardzo określone efekty.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...