Skocz do zawartości

samotnosc :)


monmoon

Rekomendowane odpowiedzi

pojade teraz z innej beczki ale chcialabym wiedziec kto z was czuje samotnosc...mimo,ze ma przyjaciol,mimo,ze ma kochajace dziecko lub dzieci,ciagle cos sie dzieje wokol ale to uczucie samotnosci pojawia sie czasami i jest nie do zniesienia.myslalam,ze skoro jestem dobra,kocham ludzi ,staram sie im pomagac ,medytuje i szczerze staram sie rozwijac to na zasadzie psow pawlowa dostane to czego chce.coz okazuje sie ze dostaje wszystko oprocz tego co chce:) co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 24house

chyba wszyscy odczuwają samotność ale wiesz co moim zdaniem samotność to moze byc tesknota ktos moze miec dzieci zwierzaki meza żone i jest samotny tez tak moze byc boteskni moze za czyms moze za wolnoscia za dawnym zyciem za dzieciństwem za innym zyciem ale moim zdaniem na końcu to teskni za miłoscia ta prawdziwa nie ta przez nas szumnie zwana i niezrozumiana własciwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe że tesknisz za swoja karmiczna druga połówką której pewnie jeszcze nie odnalazłaś.

 

tak tez mi sie wydaje;) jak to powiedzial maly ksiaze za miloscia tesknie:)...widze wyraznie ze skupiona jestem na relacjach z ludzmi (takie widac moje zadanie w tym zyciu) i ani moj poprzedni zwiazek ani moje cudne dziecko nie zaspokoilo tej "tesknoty" ,ktora sie objawia samotnoscia,mam cudnych przyjaciol i uwielbiam ich ale tutaj to samo...teraz w moim zyciu jest tak jakby mnie ktos szkolil badz przygotowywal do spotkania z ta moja "polowka"...a ja sobie cierpliwie czekam:) wiem,ze zdarzy sie cos lub ktos kto zaspokoi to moje poczucie samotnosci;)

czasami chcialabym sobie zasnac i sie obudzic jak juz wszystko bedzie gotowe ale dobrze wiem,ze musze najpierw mnostwo sie nauczyc a spiac niczego sie nie naucze hahhaha

buzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, temat aktualny dla mnie bardzo. Odkad jestem w Anglii - coagle jestem samotna. Brakuje mi przyjaciol.

 

znajda sie:) tez mialam taki okrtes w zyciu ze, wyjechalam z Polski i nie mialam przyjaciol .nie wiadomo kiedy pojawia sie jak grzyby po deszczu.poczekaj sobie;) buzka

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również czasami odczuwam samotność, ale jest to całkowicie naturalny element ludzkiego życia. Tego się nie uniknie. Jedno, co pozostaje, to nauczyć sobie z tym radzić. A sposobów jest wiele. Ja najchętniej w takich chwilach siadam w fotelu i piszę (zwykle mroczną, wulgarnie egzystencjalną poezję). Nawet miłość nie zawsze jest lekiem na samotność, bo trudno trafić na osobę, która człowieka w pełni zrozumie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również czasami odczuwam samotność, ale jest to całkowicie naturalny element ludzkiego życia. Tego się nie uniknie. Jedno, co pozostaje, to nauczyć sobie z tym radzić. A sposobów jest wiele. Ja najchętniej w takich chwilach siadam w fotelu i piszę (zwykle mroczną, wulgarnie egzystencjalną poezję). Nawet miłość nie zawsze jest lekiem na samotność, bo trudno trafić na osobę, która człowieka w pełni zrozumie...

 

caly bajer polega na tym zeby trafic;)

mam przyjaciolki ktore mnie w pelni rozumieja ,czemu nie mialby sie jakims cudem zdarzyc taki facet;) ...ale fakt.samotnosc to czesc ludzkiego zycia i juz...po prostu wystarczylo by mi ja odczuwac raz w roku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znowu nie umiem być długo sama. lubię towarzystwo ludzi. i choć mieszkam sama bo cenię sobie prywatność to chętnie wychodzę żeby się spotykać z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wam poprostu chodzi o więz psychiczną z drugą osobą.Sporo na ten temat też pisze psychologia .Polecam wam poczytac o tym.

Szkoda cierpieć nie potrzebnie.To też wiążę się z głembszymi emocjami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...