Jump to content

Sen o nietypowej ciąży...

Lacaena
 Share

Recommended Posts

Witam,

proszę o interpretację snu.Co jakiś czas miewam sny o tym, że jestem w ciąży a następnie, że rodzę dziecko (w śnie jest już po porodzie, a ja trzymam w ramionach niemowlę).Jednak minionej nocy sen zaskoczył mnie maksymalnie, śniło mi się, że byłam w ciąży.Do końca nie było to widoczne, może lekki zarys brzucha ale nie łączyłam tego z ciążą.Potem kolejny obrazek - że urodziłam.Moim potomkiem było zwierzę.Nie pamiętam już - kot lub pies (raczej kot).Przepełniała mnie wielka radość oraz silne odczuwanie instynktu macierzyńskiego.

Następna część snu: zjazd rodzinny, coś na kształt kameralnego przyjęcia weselnego.Podchodzę do wszystkich z małym zawiniątkiem - dzieckiem(o którym pisałam wyżej) i odbieram prezenty oraz życzenia.Wszyscy są co najmniej zaskoczeni a jedna osoba wręcz wyraża swój brak akceptacji "dziecka" i obarcza mnie wystawieniem rodziny na szykany.Sen kończy ostra kłótnia, w której staję w obronie dziecka, z posiadania którego jestem bardzo dumna.Mimo jego "niecodziennej " postaci.

Będę wdzięczna za interpretacje zarówno częstych snów o ciąży jak i snu opisanego powyżej. :_kwiatek:

Guest cyganicha

W temacie ciąży pisałam tu http://www.ezoforum.pl/prosba-o-interpretacje-snu/48045-ciaza-u-mezczyzny.html

Zaś cd snu jaki przedstawiłaś -zwierzę-osoba ważna dla Ciebie- partner?/przyjaciel-za którym Ty będziesz bardzo lecz nie zaakceptuje go Twoje otoczenie. Będziesz miała wszystkich przeciwko sobie, jednak wybierzesz jego.On będzie dla Ciebie najważniejszy.Nie bacząc na uczucia i opinie innych będziesz z nim.Będziesz dumna,że jesteście razem.