Skocz do zawartości

pocałunek i jogurt


Roksana1107

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie!!

ostatnio śniło mi się że całowałam się z kolega z pracy. Lubie go, nawet bardzo, ale on jest rzadko w firmie i nie widujemy się tak często. Jest przystojny i jako mężczyzna mi się podoba. Biorę ślub w pażdzierniku a on w lipcu. A więc przechodzę do snu, śniło mi sie że z nim roxzmawiałm i usidliśmy u szefa w gabinecie na kanapie i ja położyłam swoją głowę na jego ramieniu i gdy ją podnosiłam nasze usta sie spotkały. Zaczelismy muskać swoje wargi i gdy chciałam mu "włożyć język" on przestał, wstał. Poszedł gdzieś a po chwili wrócił i dał mi jogurt. Potem znleźliśmy sie w moim gabinecie i on szedł z z dziewczyną za ręke (nie zam jego dziewczyny). Była to blondynka o długich kreconych włosach. Zdziwiłam sie bardzo bo była to brdzo młoda dzieczyna, miała plecak na plecach.Pamiętam nawet że miała czerwona bluze sportową i pomarańczowy plecak

Byłabym wdzięczna gdyby ktos mi spróbował pomóc w interpretacji snu.

Pozdrawiam :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Roksana1107,

 

Widzę, że lubisz seks. Twoje myśli są pełne fantazji erotycznych. Proponuję, abyś skierowała je w stronę swojego narzeczonego :)

 

Sen, który opisałaś jest bardzo czytelny.

Twój kolega podając Ci napój informuje Cię o swej uczciwości, związanej zapewne z planowanym ślubem. Dalsza część snu (blondynka) zawiera odmowę wobec Twoich zamiarów.

 

Seks jest bardzo miłym przeżyciem, ale pamiętaj o szacunku do siebie i swojego przyszłego męża. Wierność i uczciwość małżeńska nie są pustymi słowami, jak to sugeruje modny, lansowany obecnie styl życia. Ona procentuje w przyszłości. Choćby w poczuciu własnej wartości i szacunku do siebie samej.

 

A co do sympatycznego kolegi z pracy i innych pociągających mężczyzn. Na dzieło sztuki można patrzeć i je podziwiać. Nie ma w tym nic złego. Na nasze szczęście nie znają oni treści naszych snów.

Więc jak go spotkasz po prostu się uśmiechnij, porozmawiaj z nim i życz mu wszystkiego, co najlepsze. Bo chyba dobrze mu życzysz?

 

Pozdrawiam:roza_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów ten sam sen,ja już nie mogę. I w dodatku ten chłopaka wyraźnie czegoś ode mnie chce. Proszę powiedzcie czy ten sen coś znaczy?? Tym razem przyśnił mi się stosunek z nim i on potem podał mi dużą pomarańcze. Co to ma wszystko znaczyć??:gafa_na::_smutny::_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roksana, może ten sen wiąże się z uczuciami, które skrzętnie ukrywasz?? Myślę, że w sferze miłosnej czujesz się niedoceniana, a brak pewności siebie powoduje, że boisz się porażki.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roksana, może ten sen wiąże się z uczuciami, które skrzętnie ukrywasz??

 

 

Dziękuje Ci bardzo za odpowiedz.

Jak mogę cokolwiek skrywać skoro mam narzeczonego i niebawem biorę ślub. Ten chłopak zaproponował mi wyjście na piwo, oczywiście koleżeńskie. Ciągle mnie prześladuje en sen z nim w roli głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...